• /
  • /
  • Правильний вибір барних меблів – запорука успішності вашого бізнесу

Правильний вибір барних меблів – запорука успішності вашого бізнесу

Правильний вибір барних меблів – запорука успішності вашого бізнесу

05a4dd667f2a53797fd4cef0c47d79e3.jpg

Для того щоб приємно відпочити від буденних справ люди полюбляють відпочивати у барі або затишному кафе. Приємно прийти із друзями у місце, в якому подбають про комфортний відпочинок, подадуть горнятко запашної кави із тістечком. І справа не лише у смачній кухні. Важливі усі дрібниці – інтер’єр, привітний персонал, відношення власників до закладу і звичайно - якісні меблі. Хоча не потрібно забувати власникам про особистий стиль, який показуватиме статус директора, тому не забувайте про аксесуари для справжніх чоловіків, які доповнять індивідуальний стиль та будуть впливовим чинником при переговорах.

Слід зрозуміти, що відвідувач завжди відчує фальш у ставленні та обслуговуванні. Відчує Ваш клієнт і те, що гроші в нього беруть, а на комфорті зекономили. Наступного разу людина подумає, чи йти до вас, або ж обрати інший заклад для посиденьок.

Зараз на ринку представлена величезна кількість барних меблів. Проте підбираючи ту чи іншу модель, протестуйте її. Обираючи барний стілець - сядьте на нього, відчуйте, чи зручно вам. Відмітьте, чи захотілося б вам повернутися у заклад, де такі зручні або не дуже меблі.

Барні стільці можуть знайти своє місце і вдома. Сучасний дизайн віталень та кухонь закладає можливість використання барних меблів. Отож, цей ринок розширюється – більше видів, більше тканин та фактур. Усе для зручності споживача.

Під час вибору барних меблів зверніть увагу, чи в гармонії вони до загального дизайну приміщення. Якщо це кухня хайтек – тоді і стілець повинен бути відповідним. Не змішуйте класику із модними віяннями. Притримуйтеся стилю у всьому – форма, матеріал виготовлення, фактура.

Фахівці МебліХІТ радять спочатку визначитися, для чого вам потрібні барні меблі. Металічний каркас прослужить довше, проте пластик зараз на стільки різноманітний, що підійде до будь-якого інтер’єру. Ну, а дерево – це класика, яка перевірена часом. Респектабельність та вишуканість смаку – це мабуть перше, про що подумає людина, яка побачить такі меблі.

Також зверніть увагу на такі необхідні дрібнички, як наявність спинки, підлокітників та підставки для ніг, регулятори висоти стільця. На перший погляд це дрібнички, проте саме вони роблять комфортним наш відпочинок. Подбайте про людей, і вони відплатять вам такою ж монетою.


07.02.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21