• /
  • /
  • МебліХіт: у чому секрет успіху львівської мережі меблевих магазинів.

МебліХіт: у чому секрет успіху львівської мережі меблевих магазинів.

МебліХіт: у чому секрет успіху львівської мережі меблевих магазинів.

Як відомо, ринок меблів в нашій країні, розвивається досить динамічно. З кожним днем на картах українських міст з'являються все нові і нові торгові точки, які спеціалізуються на реалізації всіляких меблів. І це не дивно. Люди хочуть жити комфортно і зручно. Тому, якісні функціональні меблі будуть користуватися попитом завжди. А ті, хто зможе запропонувати якісні вироби у великому асортименті, за доступною вартості, мають хороші шанси зайняти досить хороші позиції в цьому сегменті ринку.

01.jpg

Основи філософії бізнесу «МебліХіт»

 
Компанія «МебліХіт» є чудовим прикладом того, як можна, за досить короткі терміни, перетворитися на досить динамічний бізнес, який цілком задовольняє запитам сучасних покупців, надаючи максимум можливостей для вибору необхідних виробів будь-якого формату. При цьому, компанія знаходить можливості зробити це на вельми вигідних умовах, як у фінансовому плані, так і в плані комфорту, який незмінно супроводжує всі етапи спілкування покупців із співробітниками компанії.

 
Керівництво компанії змогло не тільки вчасно зрозуміти, але скористатися сучасними тенденціями розвитку роздрібного бізнесу, зробивши основний акцент на розвиток взаємодії з покупцями. Для цього, компанія постійно відстежує основні зміни в перевагах сучасних покупців. При цьому, важливе місце в отриманні зворотного зв'язку займає використання сучасних можливостей, які надають інформаційні технології. Зокрема, робота в соціальних мережах дозволяє перебувати в безпосередньому спілкуванні з потенційними покупцями, тонко відчуваючи зміни в реальних потребах людей.

 
Все вищеперелічене дає можливість формувати оптимальну пропозицію. При цьому, саме на основі постійного моніторингу переваг потенційних покупців визначаються не тільки основні напрямки роботи компанії, а й конкретні рішення, пропоновані для тієї чи іншої категорії людей. То чому легко купувати меблі в м.Винники, Львові чи Тернополі? Тому, що компанія «МебліХіт» має ряд істотних переваг, які, в сукупності, вигідно відрізняють її від конкурентів, а кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам при виборі необхідних товарів.

Основні переваги компанії «МебліХіт»
01.jpg
Як правило, тими чи іншими перевагами, має досить велику кількість продавців меблів. Тим не менш, не багато з них змогли створити чітку систему, яка оптимальним чином відповідає потребам і бажанням більшості потенційних покупців. Між тим, компанія «МебліХіт» є саме тим випадком, коли всі переваги гармонійно поєднуються і дозволяють надати покупцю максимальні можливості для вибору необхідних виробів на прийнятних умовах. Найбільш важливими перевагами компанії «МебліХіт» можна вважати такі моменти.

 


Широкий асортимент якісних товарів за доступною вартості. 
01.jpg
Компанія «МебліХіт» пропонує досить великий вибір різноманітних виробів, який дозволяє, без проблем, знайти оптимальне рішення для будь-якої ситуації. Кілька тисяч виробів, з якими можна ознайомитися в Каталозі товарів, на сайті компанії, відрізняються високим рівнем якості і служать тривалий термін. Як правило, вироби, представлені в магазинах і на сторінках сайту «МебліХіт», виготовлені на потужностях найвідоміших і шанованих українських та зарубіжних виробників меблів та аксесуарів до неї.

До того ж, в компанії діє досить серйозна система відбору виробів за якістю. Крім того, прямі зв'язки з виробниками та основними дистриб'юторами меблів, дозволяють компанії пропонувати якісні вироби за дуже привабливою вартості.
 

Можливість швидкого і вигідного оформлення покупки і її доставки.
01.jpg
Компанія «МебліХіт» вважає одним з головних моментів свого бізнесу, забезпечення максимального комфорту для покупця, на всіх етапах співпраці, від вибору конкретного виробу, зручної і швидкої доставки і зрозумілою комфортної оплати. Як правило, в тих містах, де є магазини «МебліХіт», доставка відбувається протягом 1 дня з моменту придбання. В інші населені пункти вироби доставляються в найкоротші терміни, що не перевищують 7 днів. Особливо варто відзначити, широкий вибір способів оплати придбаних меблів і аксесуарів. Про те, як саме призвести замовлення товару, можна дізнатися на сторінці Допомога покупцеві, Інтернет сайту компанії.

З деталями доставки і всіма можливими варіантами оплати можна ознайомитися на сторінці Доставка та оплата, на тому ж сайті. Слід зазначити, що компанія надає покупцям можливість скористатися різними програмами кредитування, конкретні умови яких можна дізнатися, звернувшись до спеціалістів компанії.

Привабливі програми взаємовигідного взаємодії компанії і покупців.
01.jpg

Питання інформаційного забезпечення покупців є одними з головних пріоритетів в роботі компанії. При цьому, мова йде не тільки про неухильне дотримання всіх умов гарантій на всі види пропонованих виробів. Компанія постійно проводить різноманітні акції, під час яких можна зробити придбання необхідних меблевих виробів на найвигідніших умовах. Більш детально про конкретні акціях можна дізнатися на сторінці Інтернет сайту компанії Акції. Крім того, співробітники компанії завжди можуть дати кваліфіковану і, що дуже важливо, безкоштовну консультацію з усіх питань, пов'язаних з особливостями тієї чи іншої моделі меблів або порадити оптимальні рішення для того чи іншого випадку.

 


Таким чином, компанія «МебліХіт» може вважатися однією з кращих, в плані гармонійного поєднання різних прийомів взаємодії з покупцем. Це дозволяє їй показувати досить високі результати продажів по всіх напрямах. Власне тому, шановний читачу, ми можемо сміливо рекомендувати для Вас цю молоду, але досить амбітну компанію, працювати з якою не тільки комфортно і вигідно, але й, в достатній мірі, приємно.
19.02.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21