Крісла-мішки: їх переваги та недоліки

Крісла-мішки: їх переваги та недоліки

Різноманітність рішень, які пропонують сучасні меблеві магазини, в тому числі і електронні, дає можливість створювати дуже оригінальні інтер'єри із застосуванням досить незвичайних елементів. Одним з таких елементів сучасного інтер'єру, без сумнівів може бути визнано такий виріб, як крісло-мішок, популярність якого, останнім часом, досить велика.

01.jpg

Що таке крісло-мішок і як воно влаштовано

Крісло-мішок, або як його ще називають пуф-груша, є яскравим зразком так званих безкаркасних меблів. Ці меблі мають досить простий пристрій. Практично мова йде про два мішки, один з яких наповнений кульками пінополістиролу, а інший служить зовнішнім чохлом для першого. Верхній чохол потрібен для того, щоб його можна було періодично знімати і чистити. Як вказувалося вище форми у таких меблів немає. Форму вона набуває в момент посадки на неї людини. При цьому, конструкція ідеально приймає форму людського тіла і створює максимально зручний розподіл ваги людини на всі ділянки вироби. Таким чином, людина отримує максимально комфортні умови для відпочинку.

Слід зауважити, що подібні вироби дають можливість для самого справжнього польоту фантазії їх розробників і дизайнерів. Кількість квітів такого виробу може бути неймовірним. А ось тканину для чехів слід підбирати дуже акуратно. Внутрішній чохол повинен бути максімаьно міцним. Тільки в цьому випадку, виріб буде служити досить довго і ефективно. Адже, тканину з якої зроблений внутрішній чохол відчуває серйозний тиск, коли на такому кріслі сидить людина. Що стосується тканини верхнього мішка або чохла, то вона повинна бути стильною, красивою і стійкої до вигоряння. Крім того, вона повинна легко чиститися і стиратися. Найбільш оптимальною тканиною для чохла є Oxford.

Які основні переваги крісла-мішка

Такі вироби дуже популярні в нашій країні, в силу декількох причин, які, одночасно, є перевагами даного типу меблів, які виділяють його з усього різноманіття меблевого пропозиції в магазинах та Інтернет магазинах нашої країни. Таких переваг є кілька. Однак, наиболе значущими з них, можна назвати такі особливості Безкаркасні меблі.

Перш за все, незаперечною перевагою є анатомічна суть таких виробів. Тобто, будь-яке крісло-мішок, без особливих проблем, приймає форму тіла людини, який на ньому сидить. А це означає, що для відпочинку, таке крісло є одним з кращих варіантів. Слід зауважити, що в деяких моделях, поряд з кульками пенополістірола, використовуються також певну кількість синтетичного пуху, який робить вироби ще більш комфортними та зручними.

Ще однією перевагою крісел-мішків є їх м'якість і абсолютна безпека. Такі вироби оптимально підійдуть для використання в дитячих кімнатах. Звісно, що крісла для школярів і студентів є важливим елементом у приміщенні, однак після виконаних домашніх завдань хочеться і відпочити. Тому, завдяки кріслам-мішкам батьки можуть бути впевнені, що при відпочинку дитина жодним чином не зможе вдаритися об тверду поверхню такого крісла або, навпаки, перевернувши крісло, нанести пошкодження будь-якому іншому предмету або травму іншій дитині. Саме за це, такі меблі користується популярністю у молодих батьків.

Слід зауважити, що безкаркасні меблі дуже зручні для використання на відкритому повітрі. Перш за все, така мебельможет стати вельми оригінальним елементом ландшафтного дизайну. З іншого боку, в цьому випадку, вимоги до якості зовнішнього чохла істотно зростають. Такий чохол повинен бути, по можливості, водонепроникним. Та й чистити такий чохол доведеться набагато частіше.

Естетична сторона питання також вельми примітна. Оскільки тип тканини і її забарвлення для зовнішнього чохла можна вільно вибирати завжди, такі предмети меблів ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру. Навіть в найсуворіших інтер'єрах завжди можна знайти спосіб використання меблів такого типу. Все це дає можливість дизайнерам, як інтер'єрних, так і ландшафтним, створювати максимально сміливі і несподівані рішення.

Деякі недоліки крісла-мішка

Як і будь-який предмет меблів, бескаркасне крісло-мішок має не тільки безліч різноманітних достоїнств, але і деяку кількість недоліків. Вони пов'язані, як з конструкцією цього рішення, так і з особливостями його експлуатації.

Зокрема, зовнішній чохол даного крісла знаходиться безпосередньо на підлозі і постійно вбирає в себе пил і бруд, яка неминуче присутній на підлозі в будь-якому будинку. Це означає, що зовнішній чохол слід періодично чічтіть і прати. А не менше одного разу на рік, здавати в профессіонаьную хімчистку.

Крім того, даний виріб є досить уразливим перед колючими і ріжучими предметами. Тому, в приміщенні де є маленькі діти, особливо в дитячій, необхідно забезпечити відсутність ножиць, ножів і так далі. Тобто всього того, за допомогою чого дитина зможе розкрити чохли і поцікавитися з чого зроблено крісло-мішок. Якщо ж тканину крісла досить тонка, то проблеми такого ж роду можуть створити і домашні тварини. Тобто, собаки чи кішки. До речі, останні можуть використовувати виріб для точіння кігтів.

Таким чином, незважаючи на деякі недоліки, безкаркасні крісла-мішки мають набагато більшим числом різних достоїнств, серед яких варто також виділити досить високий рівень доступності. У будь-якому випадку, такі рішення зроблять будинок більш затишним і комфортним.

Детальніше.gif

18.04.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21