Меблі ШИК Галичина

Меблі ШИК Галичина

Українські виробники м'яких меблів міцно зайняли гідне місце на ринку подібних виробів своєї країни. Сьогодні, українські меблі нічим не поступаються кращим зарубіжним аналогам. Повною мірою це відноситься і до компанії «Шик Галичина» з міста Гусятина, яка знаходиться в Тернопільській області, а також такою і є меблева фабрика Гербор та БРВ. Продукція ШИК Галичини вельми пізнавана і бажана в усіх регіонах України. При цьому, вартість її досить демократична і доступна для більшості українських покупців.

01.jpg


Чому меблі ШИК Галичина так популярні в Україні

Ще в 1996 році, дане підприємство було звичайною меблевою майстернею, яка виконувала разові замовлення. Сьогодні, меблева фабрика ШИК Галичина ппредставляет собою вельми сучасне підприємство, яке має власні виробничі потужності не тільки для виробництва власне м'яких меблів, а й для виробництва ряду матеріалів, з яких такі меблі робиться. Таким чином, компанія контролює досить довгий ланцюжок перетворення сировини в готову продукцію. А це означає, що компанія несе повну відповідальність за якість продукції на всіх етапах. Сьогодні, меблі ШИК Галичина користується досить широким попитом по всій Україні з наступних причин.

01.jpg

Високі виробничі стандарти. Застосування новітніх технологій та використання найсучаснішого обладнання дозволяє Гусятинської фабриці досягати дуже високого рівня якості. При цьому, підприємство постійно інвестує кошти в розвиток найсучасніших технологічних процесів.
01.jpg

Використання якісних комплектуючих. При цьому, каркаси в м'яких меблів, як правило робляться з натурального дерева. А чудову грабову фанеру, просочену відмінними клеями, підприємство виробляє самостійно. В результаті, якість готових виробів цього виробництва досить високо.
01.jpg

Оригінальний дизайн виробів. Меблі ШИК Галичина відрізняються досить оригінальним художнім виконанням. При цьому, відмінна риса цих виробів - різьблення по дереву. Саме тому, меблі цієї фабрики може, без особливих проблем, прикрасити практично будь-який інтер'єр.
Яку продукцію фабрики ШИК Галичина можна придбати в наших магазинах

Продукція фабрики з Гусятина вельми оригінальна і різноманітна. М'які меблі даного виробника представлені окремими групами, які названі колекціями. Як правило, в колекцію входять предмети меблів і меблеві гарнітури якогось певного стилю. При цьому, все, без винятку, вироби відрізняються високим рівнем якості, надійності і художнього смаку. Як правило, покупцям дуже подобаються вироби гусятинські меблевиків.

Колекції «Модерн», «Класік», «Де Парі» пропонують чудові зразки стильної мчягкой меблів таких стилів, як класика або модерн. При цьому, в кожній колекції є серйозний вибір різноманітних рішень, серед яких, в будь-якому випадку, можна підібрати найбільш прийнятне рішення для тієї чи іншої ситуації. Всього компанія пропонує м'які меблі шести різних колекцій.

«Де Парі»

«Класік»

«Модерн»

«Амур»

«Релакс»

«Комфорт»

Крім того, в асортименті продукції фабрики ШИК Галичина є величезна кількість різних рішень, які не ввійшли в жодну з колекцій. При цьому, мова йде про досить оригінальних виробів. Наприклад, кухонні гарнітури Гусятинської фабрики відрізняються досить високим рівнем комфортності і функціональності, завдяки чому, користуються заслуженою популярністю по всій нашій країні. Те ж саме можна сказати і про крісла, що випускаються вищезгаданої фабрикою. Слід зазначити досить оригінальний дизайн багатьох рішень. Як правило, такі крісла можуть, без особливих проблем, прикрасити інтер'єр будь-якого типу.

Як уже згадувалося вище, самостійне виробництво меблевої фанери є одним з незаперечних переваг фабрики ШИК Галичина. Саме тому, в асортименті продукції, що випускається фабрикою продукції присутній вельми оригінальна, але дуже якісна, меблі з фанери, яка, поза всякими сумнівами, є однією з кращих в нашій країні. Слід, також, звернути увагу на досить велику колекцію садових меблів, яка може бути використана як інтер'єрними, так і ландшафтними дизайнерами при оформленні тих чи інших рішень.

Зрозуміло, що пропонуючи меблі, керівництво фабрики, при розробці виробничого асортименту, не могло обійти увагою ортопедичні матраци. Дійсно якісні рішення такого типу дозволяють забезпечити максимальний комфорт при користуванні ліжками і диванами виробництва даної фабрики.

Чому купити вироби фабрики ШИК Галичина має сенс саме у нас

При виборі конкурують рішення для кожної конкретної ситуації, є сенс враховувати досить багато різних моментів, багато з яких покупець не завжди може знати. Тому, завжди є сенс прийняти рішення про те, у кого варто купувати ту чи іншу меблі. Зокрема, оптимальний вибір допоможуть зробити в компаніях, які мають досить досвідчений і кваліфікований персонал.

Компанія «Меблі-Хіт» має набір чудово навчених співробітників, які постійно вдосконалюють свої знання. В тому числі, і щодо конкретно меблів фабрики ШИК Галичина. При цьому, наші фахівці, в будь-який час готові прийти на допомогу покупцеві, надавши всі свої знання і весь свій досвід для того, щоб забезпечити найбільш оптимальний вибір для конкретного випадку.

Детальніше.gif

12.04.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21