Ортопедичний матрац Севен Хіт

Ортопедичний матрац Севен Хіт

Сучасна людина прагне оточити себе максимальним комфортом. Особливо, це важливо при створенні умов для відпочинку. Адже від якості відпочинку залежить не тільки гарний настрій і працездатність людини, але і стан його здоров'я. Власне, тому так популярні, сьогодні, матраци з ортопедичними властивостями, однак, якщо у вас недостатньо коштів, то зверніть увагу на ватні матраци. Одним з кращих матраців ортопедичного типу, представлених сьогодні в українських магазинах, є комплексне вирішення Seven Hit, про який і піде розмова в даному матеріалі.

01.jpg


У чому перевага ортопедичних матраців

Більшість людей не завжди розуміють, чим ортопедичні матраци відрізняються від інших. При цьому, вони вважають ортопедичним будь-який більш-менш якісний матрац. А це не так. Якісний матрац, який є зручним і здатним забезпечити максимально комфортні умови для відпочинку, є анатомічним виробом. Це означає, що він приймає максимально зручну форму, під тиском людського тіла. Однак, він жодним чином не впливає на стан здоров'я цього тіла.

На відміну від анатомічного, ортопедичні матраци спеціально призначені для того, щоб не тільки створювати умови для якісного відпочинку, а й для того, щоб істотно впливати на стан здоров'я окремих систем і всього організму в цілому. Як правило, використання ортопедичного матраца дозволяє досить успішно проводити профілактику, а іноді і терапію, певних захворювань опорно-рухового апарату людини. До того ж, розслаблення м'язового каркаса дозволяє, в значній мірі, поліпшити кровопостачання окремих ділянок хребта.

Таким чином, справжнім ортопедичним матрацом може вважатися тільки лише виріб, за допомогою якого можна отримати профілактичний і терапевтичний ефект, при використанні. До таких виробів, поза всяких сумнівів, можна віднести ортопедичний матрац Севен Хіт, який має всі підстави вважатися одним з кращих, у своєму сегменті.

Яка структура ортопедичного матраца Севен Хіт

Цей виріб має досить складну структуру, яка забезпечує його чудові якості. При цьому, виробники зуміли підібрати оптимальний набір матеріалів, які сукупно, і забезпечують ті самі ортопедичні можливості, якими славиться матрац Севен Хіт. Зокрема, до складу даного виробу входять шари наступних матеріалів.

Независимый-пружинный-блок.jpg
Блок незалежних пружин Pocket Spring. Це вельми сучасна конструкція, яка забезпечує оптимальне розташування тіла. Це відбувається тому, що даний виріб має 7 зон з різною жорсткістю. Наявність досить великої кількості незалежних пружин дозволяє максимально ефективно забезпечити комфортне місце для повноцінного відпочинку людини.
Мягкий-войлок.jpg

М'яка повсть. Це один з найдавніших матеріалів, який довів свою користь тисячоліттями використання в самих різних умовах. У даному виробі повсть захищає пружинний блок і забезпечує м'якість і щільність всієї конструкції. До того ж, повсть є екологічним чистим матеріалом, який благотворно впливає на здоров'я людини.
Эффект-памяти.jpg
Піна з ефектом пам'яті Memory. Ця розробка для космічних цілей сьогодні цілком успішно впроваджена у виробництво ортопедичних матраців. Завдяки особливим властивостям матеріалу, шар такої піни дозволяє матрацу приймати форму людини і запам'ятовувати цю форму. Отже, така піна робить ортопедичний матрац досить корисним і дуже комфортним для будь-якої людини.
спанбонд.jpg

Тканина Спандбонд. Дуже міцна тканина, яка чудово розділяє наповнювачі та оббивку. Слід відзначити високий рівень екологічної безпеки даного матеріалу. При цьому, завдяки такої тканини, ортопедичний матрац тривалий час зберігає свої якості і може бути корисним багато років.
Мягкий-войлок.jpg
Натуральні вовна і бавовна. Даний матрац виготовлений таким чином, що з одного боку він містить шар натуральної вовни, в той час, як з іншого боку є шар натуральної бавовни. Така ситуація дозволяє використовувати різні сторони даного вироби влітку і, відповідно, взимку. У кожному разі, обидва шари чудово вбирають вологу, проводять повітря і створюють відмінні умови для людини.


 


Синтепон.jpg
Синтепон. Теплоізолюючий шар цього матеріалу, відрізняється м'якістю і значною пружністю. Цей нетканий матеріал здатний забезпечити відмінні якості всьому матрацу. При цьому, даний матеріал відрізняється підвищеним рівнем безпеки, в екологічному плані.Звичайно ж, цей чудовий матрац має не менш якісний трикотажний чохол, який дозволяє захистити виріб від впливу більшості зовнішніх впливів. При цьому, цей чохол має антибактеріальні властивості і відлякує комах.

Чому ортопедичний матрац Севен Хіт так популярний

Даний виріб досить відомий і популярний серед українців. При цьому, основні причини популярності досить численні. Перш за все, це якість і відмінні ортопедичні властивості даного матраца. Крім того, наявність можливості міняти зимову і літню сторони даного виробу роблять його ще більш функціональним. А використання великої кількості різноманітних сучасних матеріалів дозволило розробникам досягти досить великих успіхів в тому, наскільки це ефективно в профілактичному і терапевтичному сенсі.

Таким чином, сукупність переваг всіх матеріалів, з яких створено даний виріб, помножена на якість виготовлення і науковий підхід до його конструювання, дозволили перетворити ортопедичний матрац Севен Хіт в одне з найкращих рішень на ринку подібних виробів в нашій країні. А крім того, його вартість дозволяє купувати його більшості жителів України.

Детальніше.gif

01.02.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21