Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи

Джерела освітлення, що використовуються в сучасному світі, мають значні переваги перед лампами розжарювання, які використовувалися кількома поколіннями наших предків. При цьому, сучасні світлодіодні лампи не тільки більш компактні і більш ефективні у використанні, але і споживають набагато меншу кількість електроенергії. Крім того, такі лампи вельми безпечні, з погляду екології.

01.jpg

Головне про LED лампи та їх основних перевагах

Перш за все, необхідно зрозуміти, що одне і те ж пристрій називають іноді «світлодіодна лампа», а іноді «LED лампа». При цьому, ніякого протиріччя тут немає. Англійська абревіатура LED розшифровується як light-emitting diod, що цілком відповідає російському «світлодіодний». Принцип роботи такого пристрою заснований на властивостях напівпровідників випромінювати світло при пропущенні крізь них електричного струму. Це кардинально відрізняється від принципів світіння лампи розжарювання. А це означає, що LED лампи мають ряд властивостей, які дають їм незаперечні переваги перед лампані розжарювання.

  • Мале споживання електричної енергії. Використовуючи набагато менше електроенергії, LED лампа дає можливість освітити простір, порівнянне з простором, освітлюваним більш енерговитратній лампою розжарювання.
  • Довговічність. Світлодіодні лампи можуть, без проблем, експлуатуватися протягом 50000 годин. Причому, для деяких моделей, і такі терміни не є межею.
  • Компактність. Як правило, ці пристрої мають досить невеликими розмірами. Це дає можливість застосовувати їх в найрізноманітніших умовах. При звичайному застосуванні, LED лампа також вельми зручна.
  • Екологічність. Світлодіодні лампи не мають у своєму складі ртуті та інших речовин, які можуть негативно вплинути на навколишнє середовище. Тому, їх утилізація не становить труднощів. А експлуатація абсолютно безпечна.

Вибираємо найбільш оптимальний варіант LED лампи.

У наші дні купити LED лампу в Україні можна досить легко. Однак, у кожному конкретному випадку має сенс підбирати модель, яка найповніше задовольнить всі потреби в якісному освітленні і, при цьому, буде цілком доступна в плані вартості. Отож світлодіодні лампи та бра для вашої кімнати: як правильно вибрати оптимальний варіантДля того, щоб здійснити грамотний вибір, необхідно проаналізувати такі параметри лампи.

  • Яскравість світлодіодної лампи. Слід розуміти, що LED лампи, маючи меншу потужність, світять більш яскраво. Наприклад, LED лампа потужністю 8 Вт, як наприклад, лампа R63 8W 2700K Bellson, цілком порівнянна, по яскравості світіння, з люминисцентной лампою потужністю 12 Вт або лампою розжарювання потужністю 60 Вт Тому, вибираючи необхідну лампу, варто порадитися з продавцем-консультантом щодо реальної яскравості світіння тієї або іншої моделі. 
  • Конструкція лампи. Світлодіодні лампи можуть мати досить різні конструкції. При цьому, від типу конструкції залежать такі параметри лампи, як кут освітлення і діаграми спрямованості. Справа в тому, що для освітлення певної ділянки простору потрібен направлене світло. При цьому, не має сенсу висвітлювати всі навколо, без користі. Таким чином, використовуючи лампу правильної конструкції, цілком можна вирішувати завдання за допомогою набагато менш потужних пристроїв. Прикладом такої лампи може служити лампа GU10 5W 2700K Bellson.
  • Де і для чого буде використовуватися лампа. Особливістю LED ламп є обмеження температури середовища, в якому така лампа використовується. При температурі вище 40 градусів за Цельсієм, починається руйнування структури світлодіода. Тому, не варто застосовувати такі лампи в приміщеннях з високою температурах. Наприклад, в парильні LED лампа недоречна.
  • Світлова температура. Як правило, вибираючи LED лампу, варто пам'ятати, що колір освітлення такої лампи залежить від показника світловий температури. Як правило, діапазон такої температури досить широкий: від 2700К до 10000К. Лампи з більш низькою температурою дають тепле жовте світло. Як, наприклад, лампа R 50 5W 420Lm Bellson. Більш високотемпературні лампи світяться холодним білим світлом. Лампи зі світловою температурою 10000К світяться холодним блакитним світлом. Зрозуміло, що чим вища температура, тим вище потужність конкретної моделі.

Чому LED лампи вигідно купувати в нашому Інтернет магазині

Наш магазин пропонує досить широкий вибір найрізноманітніших LED ламп. При цьому, оскільки ми маємо досить вигідні умови від постачальників, вартість пропонованої нами продукції досить доступна, у порівнянні зі вартість подібної продукції у наших конкурентів.

Крім того, ми завжди готові забезпечити Вас, абсолютно безкоштовною інформацією про все, що стосується характеристик і способів використання даних пристроїв. Наші фахівці завжди можуть, виходячи з необхідних завдань по висвітленню того чи іншого об'єкта, запропонувати кілька варіантів ламп, з яких клієнт вибере для себе найбільш оптимальне рішення. Як правило, наші клієнти завжди залишаються задоволені нашою роботою і нашою продукцією.

Детальніше.gif

24.10.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21