Модульні меблі - простота і легкість вибору

Модульні меблі - простота і легкість вибору

Формування інтер'єру сучасних приміщень - робота творча і досить відповідальна. Адже, необхідно створити максимально зручну для життя обстановку, використовуючи для цього мінімальний простір. Особливо це актуально для малогабаритних однокімнатних квартир. На допомогу, в такому випадку, приходять модульні меблі.

ab4af425961d23e6ea5713a6d09c14aa.jpg

У чому перевага модульних меблів

Як правило, будь-яке житлове приміщення неможливо собі уявити без меблів. Меблі є невід'ємним елементом будь-якого інтер'єру. При цьому, меблі несуть відразу декілька функцій.

  • Практична функція. Меблі дозволяють організувати життєвий простір людини оптимальним способом, надаючи можливість чітко визначити місце всіх речей в приміщенні. Крім того, меблі є місцем знаходження людини під час відпочинку або під час роботи. Та й повноцінний сон без меблів неможливий.
  • Естетична функція. Одним з головних завдань інтер'єрного дизайну є створення простору, в якому людина може відчувати себе комфортно. При цьому, мова йде не тільки про фізичні властивості предметів інтер'єру, але і про загальну естетичну та психологічну обстановку, яка дозволить розслабитися під час відпочинку, і навпаки зібратися для плідної роботи.

Проблема в тому, що досить часто площа приміщення не дозволяє прийняти оптимальні рішення, що задовольняють вимогам обох вищенаведених функцій. У таких випадках, на допомогу приходять модульні меблі, за допомогою яких, завжди можна вирішити безліч подібних проблем. Справа в тому, що такі меблі складаються з окремих блоків-модулів, які можна розташовувати в необхідному порядку, формуючи конкретне рішення для конкретного приміщення.

Які проблеми можна вирішити за допомогою модульних меблів

Головна проблема, розв'язувана з допомогою модульних меблів, це збереження життєвого простору. Зокрема, найбільш вдалим прикладом, можуть служити вбудовані шафи-купе. Вони дозволяють використовувати мінімальний простір за рахунок особливості їх дверей, які відкриваються як в купе потяга. При цьому, така шафа, як правило, має достатню місткість.

Крім того, наявність різноманітних модулів різних розмірів дозволяє сформувати унікальне меблеве наповнення будь-якого простору, з урахуванням тих потреб, заради яких ці меблі і використовується, завдяки цьому Ви зможете підібрати, навіть, меблі у ванну кімнату. До того ж, використання окремих модулів дозволяє оптимально використовувати кожен кубічний метр в приміщенні з користю. При цьому, є можливість залишити достатньо вільного простору для переміщення людей. А ще вільний простір надає приміщенню більш зручний і житловий вигляд, значно покращуючи загальний тонус і настрій мешканців такого приміщення.

Ще однією перевагою таких меблів є досить просте і, в той же час, надійне кріплення окремих блоків. А це означає, що стає можливим в будь-який момент переформатувати меблеві конструкції під нові умови. Тим більше, що невелика вага окремих блоків дозволяє це робити не тільки швидко, але й не докладаючи особливих зусиль.

Не варто забувати і про те, що виготовлення модульних меблів є практично безвідходним виробництвом. А це означає, що собівартість таких меблів трохи нижче, в порівнянні з меблями класичного формату. Отже, такі меблі є більш доступною для більшості людей в нашій країні. А це важливо сьогодні, коли населення на собі відчуває кризові явища в економіці України.

Які недоліки мають модульні меблі

Як і всі види товарів, модульні меблі мають певні недоліки. При цьому, не можна сказати, що ці недоліки є принциповими. Як правило, гідності модульних меблів з лишком перекривають всі її недоліки.

Головною незручністю є обмежений вибір типових розмірів тих чи інших блоків. Тому, не завжди є можливість до сантиметра спланувати простір, як наприклад, у випадку замовлення меблів індивідуальних розмірів. З іншого боку, як правило, розміри окремих меблевих блоків кратні 100 або 50 міліметрів, що дозволяє підібрати досить точну конфігурацію, без особливих втрат життєвого простору. До того ж, вартість модульних рішень набагато більш доступна, в порівнянні з індивідуальними замовленнями.

Таким чином, сучасні рішення на основі модульних меблів, можуть вирішити основні завдання з комплектування будь-якого приміщення зручною, практичною і досить доступною меблями. При цьому, використовуючи різні модулі, завжди можна сформувати необхідну меблеву композицію, яка найбільш повно відповідатиме вимогам людей, що використовують конкретне приміщення в житлових або робочих цілях.

Детальніше.gif

17.10.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21