• /
  • /
  • Бра для вашої кімнати: як правильно вибрати оптимальний варіант

Бра для вашої кімнати: як правильно вибрати оптимальний варіант

Бра для вашої кімнати: як правильно вибрати оптимальний варіант

Серед освітлювальних приладів, що використовуються в сучасних будинках, особливе місце займають бра, завдяки яким, цілком можливо створити в кімнаті комфортну затишну обстановку. Тим часом, ефективність використання таких світильників залежить від того, які саме рішення застосовані в конкретному випадку. Про те, яким чином потрібно підбирати бра для кожного конкретного випадку, ми спробуємо розповісти в цьому матеріалі.

01.jpg

Що таке бра і навіщо вони потрібні

Як правило, словом «бра» називають світильник, який прикріплюється до стіни. Саме це слово означає «рука» в перекладі з французької мови. Так колись називали тримачі для смолоскипів, прикріплені до стін. Сьогодні немає необхідності застосування смолоскипів в житло людини. Тим не менш, бра використовуються дуже активно. Такий вид світильника дозволяє висвітлювати не всі приміщення, а тільки його певну частину, створюючи певний затишок у конкретному секторі приміщення.

Як правило, найбільш часто, бра використовують для освітлення ділянок, що перебувають поруч зі спальними ліжками. Крім усього іншого, таке освітлення дозволяє читати, лежачи в ліжку і не заважаючи партнеру. До того ж, і з інтимною точки зору, таке освітлення є досить еротичним і зручним для любовних ігор. Романтика і таємничість такого освітлення сприяють поліпшенню емоційного клімату в сім'ї або у пари.

Ще одним моментом, який слід відзначити, є те, що бра, саме по собі, є досить помітними елементами інтер'єру спальні. Саме тому, обираючи конкретну модель, завжди має сенс враховувати загальний стиль інтер'єру кімнати. До речі, бра можна використовувати і у вітальні, забезпечуючи зручне місце вечірнього проведення часу в затишку і комфорті. При цьому, бра також виступає одним з елементів загального стилю приміщення.

Які типи бра сьогодні є найбільш популярними

Слід зауважити, всі види сучасних світильників представлені в неймовірній кількості різноманітних рішень. Не є винятком і бра. Як правило, бра прийнято ділити на такі типи

01.jpg
Закриті бра. Це рішення, в яких джерело світла повністю схована за декоративним елементом. Як правило, такі бра дають рівномірне світло в усіх напрямках. Таким чином, вироби подібні бра Hotel II Kinkiet, можуть бути використані в будь-яких приміщеннях, де є необхідність висвітлити певну ділянку простору. При цьому, в більшості випадків, закриті бра використовуються для освітлення громадських місць. Втім, в процесі підбору індивідуального інтер'єрного рішення, вони цілком підійдуть і для будинку.    01.jpg
Відкриті бра. У принципі, такі бра також висвітлюють весь простір навколо себе. Однак, вони більш повітряні і дозволяють створити ілюзію простору в потрібному місці. Прикладом такого рішення може служити бра Katerina I kinkiet. У цьому виробі джерела світла, як би знаходяться в обрамленні ажурної конструкції. Слід відзначити високий естетичний рівень таких виробів. Особливо слід відзначити красу і функціональність виробів з кришталю і скла. Вони чудово виглядають в будь-якому інтер'єрі.    01.jpg
Бра спрямованого світла. Такі рішення відрізняються можливістю направляти світло під необхідним кутом в кожному конкретному випадку. Це досягається за рахунок того, що частина виробу закрита оболонкою, яка не пропускає світло. Тому, пучок світла висвітлює тільки ту ділянку, на який спрямований бра. Прикладом такого рішення може служити бра Loft I Kinkiet. Такі бра вельми зручні як прікроватних світильників. Крім того, їх добре використовувати біля трюмо. Як правило, жінки в захваті від такого роду рішень.


Слід зауважити, що бра є елементів загального інтер'єрного рішення. Тому, конкретна модель для конкретного випадку підбирається з урахуванням гармонійного поєднання всіх предметів інтер'єру. Крім того, будь-яке джерело світла є досить помітним елементом. З цієї причини, підбираючи бра, слід оцінити загальний вигляд інтер'єру, як в денний час, так і в темний час доби, коли джерела світла включені.

Про що слід пам'ятати, вибираючи бра для кімнати

Як вже говорилося вище, бра є частиною загального інтер'єру. Однак, слід особливо уважно дивитися на те, яким чином бра будуть гармоніювати з іншими джерелами світла в кімнаті. Особливо важливо, щоб бра були витримані в одному стилі з люстрою. Як правило, у вечірній час, люстра і бра є найпомітнішими елементами інтер'єру. Та й удень, вони повинні доповнювати один одного, формуючи єдиний стиль в приміщенні.

Якщо є необхідність висвітлити дзеркало в кімнаті, найкраще використовувати два світильника, які розміщені з двох сторін від дзеркальної поверхні. Такий підхід зробить можливим виділити дзеркало і, в значній мірі, змінити зовнішній вигляд кімнати. Та й користуватись таким дзеркалом, за прямим призначенням, буде набагато простіше і комфортніше. А ось для того, щоб оптимально висвітлити картину, потрібно використовувати світильники з матовими плафонами. Саме тому, такі, на перший погляд незначні, проте важливі елементи, як бра оригінально доповнять якісні, однак дешеві меблі виробництва України.

Варто знати, що за допомогою бра, можна регулювати візуальне сприйняття розміру приміщення. Спрямований вгору світло бра може візуально збільшити висоту стель в кімнаті. Точно так само, кімната з високими стелями і бра, з направленим вниз світлом, стає більш затишною і комфортною. Точно також, у вузькому коридорі краще застосовувати бра невеликого розміру. Це дозволить візуально розширити коридор.

Подробнее.gif

01.08.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21