Дешеві меблі виробництва України

Дешеві меблі виробництва України

Ринок меблів нашої країни рясніє різноманітними пропозиціями в неймовірних кількостях. Однак, купівельна спроможність більшості населення вельми далека від ідеалу. Тому, великим попитом користуються бюджетні пропозиції, серед яких значну частку займають пропозиції українських виробників. Саме про бюджетні меблі українського виробництва і піде мова в даному матеріалі.

01.jpg


Місце українських виробників на вітчизняному ринку меблів

Перш за все, варто відзначити той факт, що ринок різноманітних меблів в нашій країні стає дедалі більше. При цьому, якщо 10-15 років тому йшлося про переважно імпортні низькоякісні меблі з невисокими термінами експлуатації, то сьогодні картина кардинально змінилася. Перш за все, з'явилося безліч відчизняних виробників, які пропонують меблі, цілком здатні конкурувати з багатьма зарубіжними аналогами за якістю і за ціною. А що стосується китайських меблів, то вони значно поступаються в якості більшості українських продуктів. Слід зауважити, що сьогодні вітчизняні розробки займають до 70 відсотків ринку готової меблевої продукції. При цьому, мова йде не тільки про великих операторів, таких як «Гербор», «Сокме» і їм подібних. В Україні працюють тисячі невеликих виробників, які здатні запропонувати досить якісні і дуже недорогі варіанти на всі випадки жізні.К того ж, ці виробники досить гнучкі для того, щоб задовольнити всі індивідуальні вимоги клієнта, в залежності від ситуації.

Чому варто купувати меблі українських виробників.

Станом на початок 2016 року, українські меблевики не змогли досягти стандартів якості, встановлених німецькими або італійськими виробниками. Проте, у деяких українських компаній якість продукції вже впевнено знаходиться на рівні польських аналогів, які, як відомо, цілком успішно реалізують свою продукцію на ринках всієї Європи. Тим часом, є кілька причин купувати українські меблі бюджетного класу.

01.jpg

Великий вибір варіантів. Українські меблеві фабрики пропонують досить велику кількість дешевих рішень, які здатні задовольнити смак будь-якого покупця. До того ж, невеликі вітчизняні фабрики завжди підуть назустріч будь-яким індивідуальним побажанням того чи іншого клієнта.01.jpg

Якість пропонованої продукції. Слід зауважити, що якість меблів українських виробників в бюджетному сегменті, в останні роки, значно зросла. Цьому сприяє як конкуренція українських меблярів між собою, так і тиск іноземних пропозицій, які постійно намагаються відвоювати частину українського меблевого ринку.


00.jpgЕстетика українського бюджетної меблів. Як правило, більшість українських бюджетних моделей меблів, як корпусних, так і м'якої, є спрощеними репліками розробок італійських або німецьких дизайнерів. Проте, навіть такі моделі виглядають дуже чудово в сучасних інтер'єрах. При цьому, варто відзначити тенденцію до постійного підвищення художнього рівня українських меблів в цілому, і бюджетних меблевих рішень, зокрема.


01.jpg

Сервіс українських виробників. Боротьба за місце під сонцем привела до того, що багато виробників стали пропонувати комплексні послуги з формування інтер'єрів. При цьому, в ці послуги входять як ремонт приміщення, так і укомплектування його недорогий, але функціональними меблями. Для таких послуг створюються окремі підрозділи. У будь-якому випадку, виробники бюджетної меблів більш гнучкі в спілкуванні з клієнтом і можуть більш повно задовольнити вимоги того. Зрозуміло, що меблевики намагаються максимально скоротити терміни між моментом замовлення і моментом монтажу комплекту меблів у клієнта в приміщенні.


01.jpg

Вартість продукції українських меблярів. Це одна з основних переваг наших виробників меблів. Користуючись наявністю досить близької сировини і недорогої робочої сили, українські виробники цілком можуть дозволити собі пропонувати меблі за дуже привабливими цінами. При цьому, якість таких меблів буде значно вище китайських аналогів і наближається до якості польських виробників.


Де найкраще купувати дешеві українські меблі

Сьогодні є досить багато способів придбання бюджетних меблів вітчизняного виробництва. Перш за все, потрібно розуміти, що найбільш вигідно купувати такі меблі безпосередньо у самого виробника. Сьогодні немає ніяких проблем для того, щоб знайти необхідну інформацію про будь-якого виробника і навіть оформити замовлення по Інтернету. При цьому, абсолютно не має значення де знаходиться виробник географічно. Адже, завдяки численним службам доставки, будь-яке замовлення буде у покупця в лічені дні. Проте, завжди слід розуміти, що індивідуальні рішення, в будь-якому випадку будуть кілька дорожчими серійних. Це пов'язано з розподілом витрат при виробництві. Досить часто, найбільш бюджетним способом придбання якісної вітчизняної продукції є формування необхідного набору меблів на основі будь-якої з пропонованих модульних систем. А також є вигідна пропозиція - це оплата частинами від ПриватБанку, яка дозволить придбати меблі, які вам до вподоби. У будь-якому випадку, завжди є сенс розглянути кілька варіантів пропозицій та вибрати з них найбільш оптимальний для конкретної ситуації.

11.08.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21