Дивани з розкладкою Дельфін

Дивани з розкладкою Дельфін

Представлені в українських магазинах, м'які меблі вражають своєю різноманітністю. Тому, щоб зробити правильний вибір, необхідно взяти до уваги досить багато факторів. При цьому, вибираючи конкретне рішення для конкретної ситуації, варто звернути увагу на комфортність механізму трансформації в цих виробів. Як правило, одним з найбільш простих і ефективних таких механізмів є розкладка Дельфін. Сьогодні досить велика кількість диванів мають саме такий механізм трансформації. І це не дивно.

dac778c723dfc2127f3cd88c1375208e.jpg


Як саме діє механізм Дельфін

Ламаємо стереотипи! З яких пір на дивані стало зручно спати? Із сьогоднішніх! Ніхто не сумнівається в тому, що зручний якісний диван повинен бути комфортним в усіх відношеннях. В тому числі, і в плані легкості його трансформації, коли це необхідно. Механізм Дельфін назвали таким чином тому, що маніпуляції, які з ним повинен провести користувач, в деякому роді, нагадують вискакуванню дельфіна з морської води. Суть механізму полягає в тому, що додаткова площина знаходиться безпосередньо під основною. Потягнувши за прихований ремінець, користувач викочує додаткову секцію і на ній з'являється додаткова площина, яка стає на одному рівні з основними площинами м'якої частини дивана. Таким чином, диван стає досить широким, щоб на ньому могли спати, в дуже комфортних умовах, двоє людей. При цьому, складати диван назад, не складає жодної проблеми. Це може зробити навіть дитина. Не кажучи вже про представниць прекрасної статі.

Цей механізм має дві особливості. Перш за все, додаткова секція має коліщатка. Завдяки цьому, при трансформації дивана, зовсім немає необхідності прибирати килимок перед цим диваном. Додаткова секція встановиться безпосередньо на ньому. Крім того, хотілося б звернути увагу на досить велику кількість стиків. Як між основним і додатковим сидінням, так і між двома основними сидіннями дивана. Адже, мова йде, як правило, про дивани кутового типу. Проте, на комфортності дивана цей факт жодним чином не позначається.

Основні переваги механізму трансформації Дельфін

Купуючи дивани з механізмом трансформації Дельфін, слід знати, що вони мають цілу низку істотних переваг, які пояснюють популярність таких диванів серед українських покупців. Таких переваг є досить багато. Основними з них є такі моменти.

767e03aa920e2ec5a7ede47050c7ea61.jpg

Ідеально пристосований для використання кожен день. Механізм досить простий. Тому, його використання не викликає ускладнень і займає досить небагато часу. Крім того, часто використання механізму ніяк не впливає на це надійність і функціональність. Як правило, саме ця причина є основною, при виборі такого дивана, більшістю покупців.c97d92e11d569e7c6b54d089a69e7a73.jpg

Висока надійність. Такий механізм можна використовувати досить довго. Адже висувні механізми завжди вважалися більш довговічними і надійними, в порівнянні з механізмами складними. До того ж, механізм дельфін забезпечує досить високу вантажопідйомність дивана. Як правило, 200 кг для дивана з такою системою трансформації проблемою не є.2da24eede392546a3941a2852003d3e8.jpg

Висока якість спального місця. В результаті транформации такі дивани утворюють досить комфортні і зручні спальні місця. Як уже вказувалося вище, при цьому, утворюються багато стиків. Однак, ці стики не дуже великі. А крім того, завжди можна скористатися якісним наматрацником або легким тонким ортопедичним матрацом. Тим більше, що таких виробів пропонується досить багато і коштують вони дуже недорого.


4017da2c42fb5afbaefc448af5e0218a.jpg

Доступна вартість. Як правило, дивани з таким механізмом трансформації є досить не складними конструктивно. З цієї причини, виробники можуть собі дозволити пропонувати їх споживачам за досить низьких цінах. Втім, факт відносно низькій вартості таких виробів аж ніяк не скасовує їх високої якості і здатності надійно служити досить тривалий час.Як слід вибирати дивани з розкладкою Дельфін

Перш за все, вибираючи дивани такого типу, необхідно розуміти, що даний механізм трансформації вимагає певного додаткового місця в приміщенні. При цьому, мова йде не тільки про місце для розташування самої додаткової секції, а й про те вільному просторі, яке, після повної трансформації дивана, має залишатися в приміщенні, для вільного переміщення людей.

Ще однією особливістю диванів з таким способом трансформації, є те, що мова йде, в основному про кутові дивани. А це означає, що велике значення має загальна конфігурація приміщення і розташування в ньому інший меблів. З іншого боку, кутові дивани навпаки вважаються одним із вдалих рішень, в сенсі комплектування м'якими меблями приміщень з обмеженими розмірами.

Звичайно ж, слід враховувати і відповідність конкретного дивана загальним вимогам, що пред'являються до цих товарів. Зокрема, мова йде про міцність каркасу, як матеріали, з яких зроблений механізм трансформації і ортопедичних властивості виробу. Тільки комплексний пожход дає можливість швидко і ефективно підібрати диван, який найбільш повно відповідатиме вимогам конкретного користувача в кожній конкретній ситуації.

Подробнее.gif


25.07.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21