Ліжка з підйомним механізмом для вашої спальні

Ліжка з підйомним механізмом для вашої спальні

Здоровий міцний сон є запорукою не лише хорошого настрою, але і набагато більшої працездатності та ефективності людини. Однак, в умовах сучасної України, далеко не завжди є можливість влаштувати спальню оптимально. Адже, в багатьох людей спальня має досить невеликі розміри. Якщо у вас склалася подібна ситуація, ви завжди можете застосувати ліжко з підйомним механізмом, про переваги якого і піде мова далі.

01.jpg

Що це за ліжко і яки переваги воно надає

Як вже було вказано вище, далеко не всі сучасні спальні можуть похвалитися великими розмірами, що дозволили б, без проблем, розмістити усі необхідні предмети інтер’єру. Тому, часто доводиться відмовляти собі в чомусь. Однак, ліжко з підйомним механізмом може досить суттєво вирішити такі проблеми. Справа в тому, що таке ліжко має здатність піднімати свою верхню частину, та відкривати доступ до досить просторої скрині, в якій можна зберігати постільну білизну, ковдри, подушки тощо. А всі вищевказані речі, як правило, мають здатність займати дуже великі об’єми. Таким чином, використовуючи можливості ліжка з підйомним механізмом, можна звільнити значні обсяги в шафі, які можна використати для зберігання інших, не менш потрібних речей. До того ж, варто зауважити, що частиною підйомних механізмів часто є газові амортизатори, завдяки яким верхню частину ліжка  можна досить легко підіймати та фіксувати, як в верхньому, так і в нижньому положенні.

На що варто звернути увагу при виборі такого ліжка

Звичайно, що придбання будь-яких меблів є дуже відповідальним завданням, яке вимагає дуже прискіпливого підходу. Однак, обираючи конкретну модель ліжка з підйомним механізмом для вашої спальні, необхідно звернути увагу на такі речі.

  • Надійність конструкції. Від цього параметру залежить не лише комфорт та зручність використання ліжка, але і термін його використання. Тому, варто звернути увагу на раму та каркас. Вони повинні бути зроблені, відповідно, із міцної сталі та товстого натурального дерева. Рішення з ДСП є досить ненадійними. Хоча сучасні технології дозволяють деякі моделі з ДСП робити на дуже хорошому рівні надійності.

  • Якість підйомного механізму. Оскільки таке ліжко ви плануєте використовувати досить інтенсивно, потрібно впевнитися в якості та надійності механізму підйому. Як правило, він повинен дозволяти піднімати верхню частину ліжка легко та швидко. Крім того, хороший підйомний механізм має витримувати значні навантаження.

  • Відповідність габаритів ліжка розмірам спальної кімнати. Як би там не було, але ви повинні мати можливість вільно пересуватися по власній спальні та мати доступ до будь-якого її куточка. Саме тому, питання відповідності габаритів розмірам приміщення є вкрай актуальним. Єдине, що радує в даній ситуації, це те, в розкладеному вигляді це ліжко зовсім не потребує додаткової площі.

Найкращим рішенням під час вибору подібних меблів є звернення за допомогою до спеціаліста, який має досить великий досвід в таких питання та, безперечно, зможе якісно та швидко допомогти у виборі оптимальної моделі для конкретних умов.

Детальніше.gif

07.11.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21