Керівництво з вибору кутового дивана

фото Керівництво з вибору кутового дивана

Керівництво з вибору кутового дивана

Давно вже вирішили вдосконалити домашній затишок м’якими меблями, але ніяк не визначитеся з вибором? Інтернет-магазин МебліХіт з радістю ознайомить Вас з такою сучасною модифіка-цією меблів для відпочинку і сну як кутовий диван. Зваживши усі «за» і «проти», ми коротко про-аналізуємо функціональні і дизайнерські можливості кутових диванів за допомогою п’яти «Якщо». 
1. Якщо у Вас малогабаритна житлова площа, а економія місця стає пріоритетною в об-лаштуванні кімнат, то кутовий диван буде справжньою знахідкою, дозволивши спланувати обста-новку не лише практично, а й затишно. Всупереч загальноприйнятій думці про те, що такий диван розрахований тільки на просторі кімнати або зали, будьте певні, що меблева індустрія вже давно виробляє компактні м'які кутки з довжиною спального місця до 2 м і шириною до 1,3 м. Але, зви-чайно, найбільша їхня перевага – геометрична форма. Дивани з лівим кутом L-подібні, з правим – Г-подібні, з двома кутами (однаковими або різними) – П-подібні. Існують також ультрасучасні моду-льні кутові дивани, у котрих куток-універсал можна переміщувати за власним розсудом. 
2. Якщо необхідно об'єднати постійне спальне місце з місцем для відпочинку, то ку-товий диван зробить це за Вас із лишком. Фінансів не завжди вистачає і на ліжко, і на диван, тому кутові дивани дуже просто трансформуються у зручне двоспальне ліжко. Найкращі механізми для щоденної експлуатації високого навантаження – це дивани з розкладкою «дельфін», «єврокнижка», «клік-клак», «акордеон» та «викатна система». Перші два максимально прості в експлуатації навіть для дитини. «Клік-клак» – вдосконалена «єврокнижка»: спинка дивана має фіксоване положення «релакс». «Акорде-он» розкладається подібно гармошці: сидіння піднімають до клацання, після чого спальне місце самостійно виїжджає, створюючи рівну поверхню. «Викатний механізм» – один з найнадійніших, однак його ролики повинні мати спеціальне покриття (наприклад, каучукове), яке захистить підлогу від пошкоджень та подряпин. Не менш популярний механізм трансформації кутових диванів – «дельфін»: з-під сидіння викочується додаткове місце й за допомогою спеціальної петлі вручну піднімається на один рівень з основним. Безперечною перевагою кутових диванів стали об’ємні секції для зберігання білизни в основі (коробці або висувній шухляді) чи за спинкою.  
3. Якщо Ви бажаєте покращити якість сну, але хвилюєтесь, що диван в цьому не поміч-ник, то згадайте знову про те, що на дворі ХХІ століття. Більшість сучасних кутових диванів давно вже набули статусу «ортопедичні», що стало можливим завдяки якісному настилу й основі. Кращи-ми для здорового сну вважаються настили (від 80 до 180 мм) з пружинних незалежних блоків, а також еластичні букові ламелі. В якості наповнювача використовують різноманітні види волокон, щільний поролон, повсть, латекс, пінополіуретан, кокосову койру, періотек (сплетене зигзагоподіб-не волокно) та ін. В будь-якому випадку, якісний настил кутового дивана забезпечує правильне положення людського тіла під час сну та слугує повноцінною профілактикою викривлень хребта. 
4. Якщо Ви шукаєте меблі для облаштування зони відпочинку, будьте певні, що куто-вий диван зі зручними спинками, підлокітниками й підголівниками у вітальні, їдальні або кухні стане незаміннім атрибутом дружного вечірнього чаювання. Але пам’ятайте, що ширина одного посадко-вого місця повинна бути не меншою ніж 500 мм. Такий диван використовується епізодично, тому в якості механізму трансформації підійде і «розкладачка». Однак це не завадить експлуатувати ди-ван як резервне спальне місце для родичів або друзів. 
5. Якщо Ви мрієте про сучасний стильний інтер’єр і полюбляєте експериментувати, то без кутового дивану Вам просто не обійтися. Поставте два кутових дивана напроти один одного у просторій вітальні, таким чином не лише створивши епіцентр веселих вечірок, але й втіливши оригінальну дизайнерську затію. В заміському особняку знайде місце найрозкішніший кутовий диван, шириною від 3 м. Більшість із них оснащені влаштованими пристроями: полицями або нішами в боковинах, баром, відкидним кавовим столиком.

  Обираючи твердий каркасний матеріал кутового дивану, віддавайте перевагу масиву деревини. Це не лише збільшить термін експлуатації, але й привнесе неповторний шик у Ваш інтер’єр. Дивани можуть виготовляти з екзотичних порід дерева : американського дуба, боссе, сапелі, гевеї, африканських венґе або зебрано. Ну і безперечно, оббивна тканина – один з найважливіших показників. Оббивка повинна бути не лише міцною і стійкою до зовнішніх чинників, але й відповіда-ти Вашим естетичним вподобанням. З цією метою виробники використовують різноманітні тканини широкої кольорової палітри, натуральну або штучну шкіру. Якщо не престижна і практична шкіра, то нубук або натуральні тканини (льон, шовк, бавовна). Популярні також штучні оббивки: флок, шенілл, мікрофібра (із захисним тефлоновим шаром), жаккард, гобелен або велюр.

  Як бачите, кутовий диван може задовольнити абсолютно різні і навіть протилежні потреби. Інтернет-магазин МебліХіт полегшить Вам задачу і допоможе підібрати такий кутовий диван, який буде їм відповідати. Переваги такого придбання безсумнівні потішать не лише Вас, але й Вашу сім'ю, друзів та 
28.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21