Кухонні мийки

Кухонні мийки

Правильний підбір кухонної мийки, поза всякими сумнівами, забезпечує комфортні умови для господині. Однак, вибір мийок такий великий, що дуже часто, досить важко розібратися в них і зробити оптимальний вибір длоя конкретного випадку. Однак, орієнтуючись в основних поняттях, пов'язаних з такими елементами кухонного інтер'єру, завжди можна зупинити свій вибір на найкращому варіанті, який буде враховувати всі вимоги конкретної господині.
01.jpg

Якими властивостями повинна володіти хороша кухонна мийка

Перш за все, кухонна мийка, як і сантехніка для ванної кімнати, потрібна для того, щоб забезпечити максимально комфортні умови для буденних справ, пов'язаних з використанням проточної води. У зв'язку з цим, комфортність використання конкретного виробу є найважливішим його властивістю. У це поняття входять такі параметри, як розмір, форма і наявність додаткових деталей. З іншого боку, мийка постійно знаходиться під впливом різних хімічних речовин. До того ж, тут відбувається часта зміна температурних режимів. А це значить, що хороші мийки повинні витримувати всі ці дії, без втрати експлуатаційних і естетичних якостей. Зрозуміло, що і про естетику не слід забувати. Адже, кухонні мийки, без сумніву, є досить помітними елементами кухонного інтер'єру. Саме тому, сьогодні пропонується величезна кількість різних колірних рішень виробів. Особливо це стосується керамічних виробів подібного роду. У будь-якому випадку, слід розуміти, що завжди потрібно віддавати перевагу виробникам, які цінують свою репутацію. Як правило, найбільш якісними виробами можна назвати продукцію німецьких і італійських виробників. Однак, на українському ринку вельми добре зарекомендували себе вироби виготовлені в Польщі. Вони практично не гірше вишееназванних, за якістю. Однак, їх вартість більш достпна для українського споживача.

З яких матеріалів робляться кухонні мийки

Сучасна пропозиція подібних виробів досить різноманітна. При цьому, найбільш часто люди придбавають мийки, виготовлені з наступних матеріалів.

01.jpgКухонні мийки з металу. Це найбільш оптимальний варіант, виходячи зі співвідношення ціни і якості. Перш за все, мова йде звичайно про вироби з нержавіючої сталі. Нержавійка 18/10 є оптимальним матеріалом для якісного миття в доступному ціновому сегменті. 18/10 - це співвідношення добавок хрому і нікелю, які роблять таку сталь несхильною корозії. Сталеві мийки можуть бути дзеркальними і матовими. Однак, в будь-якому випадку, необхідно щоб товщина стали була достатньою для того, щоб уникнути деформацій і щоб мийка не "грала». Крім того, чим товще сталь, тим менше дзвінок звук падаючої води.01.jpgКухонні мийки з каменю. Це досить значні і дуже надійні конструкції. Коштують вони дорого, але служити будуть дуже довго. Досить часто, для виготовлення таких мийок, використовується кам'яна крихта, як наповнювач, з акрилової масою. В результаті виходить дуже якісні вироби, які мають багато властивостей натурального каменю і, прицьому, можуть бути розцвічені в практично будь-які відтінки будь-якого кольору. А ще, кам'яна мийка має звукопоглинальні властивості. Кам'яні мийки досить престижні. Однак, в більшості випадків, такі вироби використовуються досить нечасто.01.jpg

Кухонні мийки з керамічних матеріалів. Як правило, такі вироби виготовляються з порцеляни або з фаянсу. У будь-якому випадку, їх покривають спеціальним захисним шаром з емалі. Керамічні мийки не схильні до подряпин і вільно витримують досить високі температурні впливи. Однак, вартість таких мийок трохи вище, в порівнянні з мийками з нержавіючої сталі. Крім того, недоліком керамічних мийок є невисокий рівень удароміцності. З цієї причини, експлуатувати їх потрібно дуже дбайливо і акуратно. З іншого боку, шум води в такій мийці практично не чути.Як вибрати кухонну мийку для конкретної ситуації

Як відомо, ситуацій може бути досить багато. Мають значення такі фактори, як розмір і конфігурація кухонного приміщення, художні смаки господині і те, яким чином і як часто мийка буде використовуватися. Виходячи з цих факторів, слід вибирати найбільш оптимальний варіант.

Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей покупця і необхідності підтримки певного стилю інтер'єру в кухонному приміщенні. Сьогодні є досить великий вибір виробів з найрізноманітніших матеріалів, про що вже говорилося вище.

Велике значення має форма мийки. Круглі раковини дуже зручні тим, що в них немає кутів, в яких накопичується бруд. Зате квадратні і прямокутні рішення краще виглядають в інтер'єрі і, виходячи з правил геометрії, більш раціонально використовують займане простір. Для кухні невеликого розміру, кутова мийка буде найбільш оптимальним рішенням. Ну а якщо площа дозволяє, можна собі дозволити круглі або овальні рішення.

Кількість чаш в кухонній мийці також залежить від можливостей приміщення і потреб господині. Як правило, зручно мати дві чаші. Більшою миється посуд. А менша використовується, наприклад, для розморожування м'яса або риби. Дуже зручним елементів мийки може бути додаткове крило. Його можна використовувати вельми ефективно.

У будь-якому випадку, сучасні кухонні мийки дозволяють забезпечити максимальний комфорт на кухні, в будь-якому випадку. А вартість більшості з пропонованих моделей вельми доступна для переважної більшості українських споживачів.

Подробнее.gif

24.10.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21