Вибираємо люстру для вітальні

Вибираємо люстру для вітальні

Як відомо, вітальня є одним з найважливіших приміщень в будинку. Саме тут, найчастіше, збирається сім'я у повному складі. Тут же, приймають гостей. Для того, щоб створити комфортну зону відпочинку, ви можете дізнатись про шкіряні меблі або меблі з мікрофібри - подібності та відмінності, журнальні столи, освітлення і т. д. Саме тому, вимоги до оформлення вітальні досить високі. При цьому, одним з компонентів вдалого інтер'єру є освітлення. Як правило, основним джерелом висвітлення у вітальні є люстра, яка, до того ж, виступає, як один з найпомітніших елементів інтер'єру. Про те, яким чином підібрати оптимальну люстру для вітальні і піде мова в цьому матеріалі.

01.jpg

Головні функції люстри у вітальні

Широкий вибір різних моделей сучасних виробів такого типу, робить вибір конкретного рішення для конкретної ситуації досить непростою справою. Зрозуміло, що є досить багато факторів, які впливають на результат такого вибору. Тим не менш, в будь-якому випадку, необхідно пам'ятати про те, які 3 основні функції виконує будь люстра в приміщенні в цілому, і у вітальні, зокрема. 

01.jpg

Висвітлення вітальні. Перш за все, люстра потрібна для того, щоб освітлювати приміщення в темний час доби. При цьому, слід зауважити, що вона повинна давати рівний комфортний світ для того, щоб люди в приміщенні, в даному випадку у вітальні, могли себе почувати зручно і невимушено. У добре освітленому приміщенні повинна бути можливість вільно читати, дивитися телевізор або користуватися планшетом та іншими подібними пристосуваннями.01.jpg

Виділення світлом ділянок інтер'єру. Ще одним завданням, яке вирішує люстра, є висвітлення певних деталей інтер'єру. Як правило, інтер'єрний дизайн припускає використання джерел освітлення для того, щоб виділити певні області інтер'єру вітальні, залишаючи в тіні інші зони. Таким чином, за допомогою люстри можна успішно вносити значні зміни в візуальне сприйняття інтер'єру в цілому, і його деталей, зокрема. 01.jpg

Елемент інтер'єру вітальні. Сучасна люстра являє собою, часом, справжній витвір мистецтва. Не дивно, що красива оригінальна люстра, в більшості випадку, є одним з найпомітніших елементів будь-якого інтер'єру. А це означає, що вибираючи даний виріб, необхідно співвідносити його стиль і зовнішній вигляд зі стилем інтер'єру у вітальні. Найширший вибір різноманітних моделей люстр, представлених у торговельній мережі нашої країни, дозволяє, без проблем, підібрати оптимальне рішення для будь-якого конкретного випадку.Про що слід пам'ятати, вибираючи люстру для вітальні

Вибираючи з безлічі пропонованих в торгових точках України рішень, слід розуміти, що велике значення мають параметри приміщення, в якому планується використання конкретної моделі. При цьому, залежно від конкретних особливостей того чи іншого приміщення, належить приймати певні рішення щодо розміру, стилю і навіть кількості використовуваних люстр.

Перш за все, слід звернути увагу на висоту приміщення. Якщо у вітальні досить низькі стелі, то деякі моделі люстр не можуть бути використані тому, що їх конструкція зробить їх занадто низькими, і вони просто будуть заважати людям у вітальні. У таких випадках, більш доречно використання не дуже великий короткої люстри, яка ідеально впишеться в інтер'єр, і створить ілюзію висоти, за рахунок власної короткої форми. І навпаки, високі стелі припускають використання звисаючих моделей, які розташовують джерело освітлення на оптимальній висоті. У будь-якому випадку, необхідно знаходити оптимальне рішення для кожної ситуації.

Ще одним моментом, на який слід звернути пильну увагу, є розмір вітальні. Справа в тому, що якщо в маленькій вітальні люстра може якісно освітити все приміщення в достатній мірі, то приміщення значних розмірів потребують додаткових джерелах світла. Досить поширеним вирішенням такої проблеми є використання декількох люстр. Зрозуміло, що таке рішення має гармоніювати із загальним інтер'єром вітальні і при цьому, забезпечувати висвітлення всього приміщення. Іншим варіантом рішення, може бути використання досить потужною люстри. Однак, в останньому випадку, доведеться використовувати додаткові світильники в тих зонах вітальні, які необхідно виділити або де люди планують, наприклад, читати книги.

Слід розуміти, що вітальня - це місце, де люди проводять своє дозвілля. Крім того, саме в цій кімнаті, як правило, приймають гостей. Отже, необхідно забезпечити якісне освітлення, яке сприятиме комфортному спілкуванню, і не створюватиме незручностей. А це означає, що необхідно не тільки вибрати люстру, але й оснастити її джерелом освітлення найбільш оптимальних параметрів. Як правило, для вітальні найбільш підійдуть низькотемпературні лампи з теплим жовтим світлом або лампи среднетемпературного типу, які забезпечують рівне світло білого кольору. Звичайно ж, в люстрах для вітальні не слід використовувати лампи розжарювання. Вони не тільки вельми неекономічні, але і значно нагріваються. Найбільш оптимальним варіантом є використання світлодіодних рішень, які представлені, в українських торговельних мережах, досить широко.

Таким чином, вибір люстри для такого приміщення, як вітальня, є досить відповідальним завданням. Адже, від цього вибору залежить не тільки сприйняття інтер'єру вітальні, але і комфорт людей, які будуть користуватися цим приміщенням. При цьому, слід зауважити, що багатий вибір різноманітних рішень, пропонований в нашій країні, дає можливість, без проблем, підібрати необхідний варіант, в будь-якому випадку.

Детальніше.gif

04.01.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21