Як збільшити термін служби дивана

Як збільшити термін служби дивана

Сучасні якісні дивани здатні прослужити досить тривалий термін. Однак, на практиці, навіть найякісніший диван може вийти з ладу передчасно. Як правило, це трапляється через порушення основних правил експлуатації таких виробів. Про те, яким чином, можна, в значній мірі, продовжити термін служби дивана, піде мова в даній статті.

!!!.jpg

Основні причини виходу з ладу диванів

Як відомо, у природі немає нічого вічного. Будь-який предмет, рано чи пізно старіє і приходить в непридатність. Не є винятком і дивани. От тільки, одна і та ж модель, у одних людей виходить з ладу рано. У той час, як у інших людей, пізно. Чому? Мабуть, умови експлуатації, в обох випадках, значно відрізнялися. Спробуємо розібратися, з яких причин, якісні надійні дивани передчасно виходять з ладу.

Перш за все, потрібно розуміти, що довго і надійно служитиме тільки якісний диван, виготовлений і міцних і надійних матеріалів. Тим часом, безліч пропонованих на ринках моделей цінової категорії нижче середнього, спочатку не можуть вважатися надійними. Зрозуміло, що такі вироби ламаються досить часто. А це означає, що, придбавши такі дивани, через якийсь час, доведеться думати про те, щоб знову нові дивани купити.

Наступною причиною є регулярні нетипові динамічні навантаження. Простіше кажучи, якщо на дивані досить довго стрибати великою вагою, то навіть найякісніше виріб може прийти в непридатність. Тому, для збереження можливості тривалої експлуатації вироби, ставитися до нього слід дбайливо. І слід намагатися уникати різких динамічних навантажень, які і є частою причиною виходу диванів з ладу.

Звичайно, велике значення мають умови, в яких розташований диван. Зокрема, мова йде про температурний режим та режим вологості в приміщенні. Як правило, підвищена вологість сприяє процесам появи різноманітної мікрофлори, яка значно знижує експлуатаційні та естетичні властивості виробу. А висока температура, особливо нагрівання від батарей, може привести до деформації дивана.

5 дій, які продовжать термін служби вашого дивана

Враховуючи все вищесказане, слід зробити висновок про те, що продовжити термін служби дивана не тільки можна, а й треба. Виконані не хитрі правила догляду за такими виробами, можна користуватися ними досить довго і ефективно. Тим більше, що правила ці досить прості.

01.jpgПравильне розташування дивана. Диван повинен бути розміщений на рівній поверхні. Якщо підлога в кімнаті не рівних, слід вжити заходів для уникнення деформації виробу. Крім того, диван не повинен знаходитися поблизу систем опалення. Як правило, відстань між диваном і радіатором не повинно бути меншим, ніж 40 сантиметрів. В іншому випадку, є ризик того, що дерев'яні частини дивана розсохнуться, і деформації вироби будуть дуже значні. 

01.jpg

Бережна експлуатація дивана. Виріб не повинен відчувати навантаження більші, ніж передбачено його конструкторами. Тому, слід уникати різких динамічних навантажень. Крім того, не варто використовувати диван для виконання різних фізичних вправ. При необхідності розкласти диван, робити це потрібно плавно, без ривків. Ну і, звичайно, не варто сідати на підлокітники. Крім того, варто не дозволяти дітям стрибати по дивану, оскільки це також загрожує певними поломками і деформаціями.
01.jpg


Періодичний огляд механізмів дивана. Як мінімум, два рази на рік, має сенс уважно оглядати стан всіх механізмів дивана. При цьому, слід звертати увагу на деформації елементів таких механізмів. Практично завжди має місце ослаблення затягування болтів. Це означає, що такі болти необхідно підтягнути. Металеві механізми варто періодично змащувати машинним маслом. Особливо це стосується елементів механізму трансформації, догляд за яким особливо важливий. 01.jpg


Своєчасні ремонти дивана. Якщо в процесі огляду дивана і його механізмів, була виявлена поломка або деформація, слід негайно вжити всіх заходів для усунення такої поломки. Слід пам'ятати, що не усунена вчасно проблема, має властивість приводити до виникнення інших проблем. При виході з ладу того чи іншого елемента конструкції, його слід негайно замінити.  01.jpg

Зміст дивана в чистоті. Диван слід постійно звільняти від пилу і бруду. Для цього цілком можна скористатися пилососом або вологою ганчіркою. У разі забруднення, або навіть пошкодження, чохла або оббивки вироби, варто провести їх заміну. Адже, крім естетичної функції, оббивка відповідає за захист наповнювачів дивана від впливу зовнішнього середовища. До речі, використання чохлів, в процесі експлуатації дивана, дуже вітається. Таким чином, якісний диван, виготовлений з хороших сертифікованих матеріалів, прослужить досить тривалий термін. Однак, за ним потрібно невпинно доглядати. Виконуючи всі вищенаведені операції, можна, в значній мірі, збільшити термін корисної експлуатації будь дивана. При цьому, слід зауважити, що всі ці операції не є важкими, в будь-якому випадку. А користь від них вельми велика.

 

23.12.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21