• /
  • /
  • Шкіряні меблі або меблі з мікрофібри - подібності та відмінності

Шкіряні меблі або меблі з мікрофібри - подібності та відмінності

фото Шкіряні меблі або меблі з мікрофібри - подібності та відмінності

Шкіряні меблі або меблі з мікрофібри - подібності та відмінності

  
 І шкіра, і мікрофібра - хороший вибір оббивки для м'яких меблів. Обидва матеріали міцні, стильні і зручні. Але між ними чимало і відмінностей, так що, перш ніж купити меблі, варто детально розібрати достоїнства і недоліки кожного із видів меблів, а також можна ознайомитись як правильно вибирати м'які меблі

  Мікрофібру роблять з тонких синтетичних волокон, щільно сплетених воєдино. Ці мікроволокна в 100 разів тоньше людського волоса. Саме тонкість волокон забезпечує мікрофібрі міцність, зносостійкість і гнучкість. Шкіру получають зі шкір корів чи інших тварин, які проходять процес дублення, перш ніж ними можна обтягіватьмебель. 

   Купивши м'які меблі, обтягнуті мікрофіброю або шкірою, ви багато років зможете насолоджуватися їх красою і зручністю. І шкіра, і мікрофібра надзвичайно міцний матеріал з брудозахисними властивостями. Вони непогано витримують зношення, так що це буде хороший вибір меблів, якщо в будинку є діти або домашні тварини. 

  Обидва матеріали фарбують в різні кольори. Мікрофібра - повністю штучний матеріал, так що випускається у великій різноманітності текстур, візерунків і кольорів. Вона м'яка і однорідна на дотик. Її виготовляють таким чином, щоб імітувати замшу, оксамит або бавовну. Шкіра була частиною шкури живої тварини, так що на ній можуть бути шрами, зморшки й інші дефекти. Шкіра також може бути пофарбована в різні кольори, але текстура у неї залишається тією ж. Обидва матеріали туго натягуються на каркас меблів.

  Якщо ви схильні до алергії, шкіряні меблі будуть кращим вибором, ніж мікрофібра, оскільки шкіра не дозволяє проникнути всередину меблів пилу і іншим дрібним частинкам. Мікрофібра не може забезпечити такий ж захист. Меблі, покриті як шкірою, так і мікрофіброю, добре витримує пошкодження з боку тварин, так як через плотнойтекстури оббивка не звалюється і не кошлатий. Якщо в родині у вас є веганів, вибирайте меблі з мікрофібри, адже для її виготовлення не потрібні тварини. Якщо ж говорити про ціну, то шкіряні меблі, як правило, коштують дорожче меблів із мікрофібри. Поради щодо вибору:  і на вигляд, і на дотик шкіра і мікрофібра дуже різні. Зрештою, вибір між ними робиться на основі лічнихпредпочтеній. При можливості відвідаєте меблевий салон, де виставлені обидва різновиди меблів, і посидьте на ней.Еслі замовляєте меблі по каталогу, попросіть показати вам зразки шкіри і мікрофібри, щоб ви могли подивитися іпощупать їх. І, нарешті, коли вибираєте, пам'ятаєте, що темні меблі зношуються не так швидко, як світлі.

23.03.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21