• /
  • /
  • Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

фото Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Якщо у вас малогабаритна квартира і при цьому двоє дітей, то в пошуках спального місця для малюків варто зупинитися на двох'ярусному ліжку. Воно зможе заощадити місце, а також стане ігровим майданчиком для дітлахів. Адже яка дитина не любить лазити по сходах, яка обов'язково присутня в двох'ярусному ліжку. Однак, одними із оригінальних та цікавих меблів вважають дитячі модульні меблі: створіть для своєї дитини власний всесвіт. Вибираючи такі меблі, подбайте, щоб вони були не тільки красивими, зручними і функціональними, але і в першу чергу безпечними. Адже дитина - це безперервний рух.


Ось кілька рекомендацій, які варто враховувати, вибираючи дитяче ліжко:
• зазори між перекладинами бортиків мають бути мінімальними, щоб туди не змогла пролізти голова, рука або нога дитини, а бортики другого поверху повинні бути суцільними (без розривів);
• висота бортиків не повинна бути нижче 10 см від матраца. Чим ріст дитини нижче, тим вище повинен бути бортик;
• сходинки сходів повинні бути зручними і широкими, а проміжок між сходинками має бути близько 20 см;
• вибираючи ліжко, враховуйте висоту стель в кімнаті, щоб дитині було зручно не тільки спати, а й застеляти і розстеляти ліжко;
• присядьте на нижній ярус і переконайтеся, що дітям зручно буде тут грати і спати.
Вибираючи ліжко, зверніть увагу на якість збірки. Каркас і сходи повинні бути стійкими і надійними. Поверхня - добре оброблена, гладка і без гострих кутів. Кріплення повинні добре фіксуватися. Люфти в таких меблях не допускаються.
Коли вибираєте меблі дитині, оптимальним рішенням будуть меблі з дерева. Саме дерево є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє шкідливі речовини.
Якщо немає фінансових можливостей придбати дерев'яні меблі, можна вибрати ліжко з штучних матеріалів. Наприклад, це можуть бути плити МДФ, які отримують в результаті пресування під впливом високих температур. У процесі виготовлення плит МДФ не використовують синтетичні смоли, відповідно такі плити абсолютно нетоксичні. Різноманітна колірна гамма для фарбування плити створить індивідуальний інтер'єр кімнати для дитини. Є й дешевші варіанти дитячих ліжок - матеріал ДСП, який виготовляється за принципом виготовлення МДФ. Але при виготовленні плит ДСП застосовуються різного роду смоли Відповідно, гідності ДСП - дешевизна, недоліки - токсичність через застосування смол.
20.04.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21