• /
  • /
  • Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

фото Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Двох'ярусне ліжко - вирішення проблеми в малогабаритній квартирі.

Якщо у вас малогабаритна квартира і при цьому двоє дітей, то в пошуках спального місця для малюків варто зупинитися на двох'ярусному ліжку. Воно зможе заощадити місце, а також стане ігровим майданчиком для дітлахів. Адже яка дитина не любить лазити по сходах, яка обов'язково присутня в двох'ярусному ліжку. Однак, одними із оригінальних та цікавих меблів вважають дитячі модульні меблі: створіть для своєї дитини власний всесвіт. Вибираючи такі меблі, подбайте, щоб вони були не тільки красивими, зручними і функціональними, але і в першу чергу безпечними. Адже дитина - це безперервний рух.


Ось кілька рекомендацій, які варто враховувати, вибираючи дитяче ліжко:
• зазори між перекладинами бортиків мають бути мінімальними, щоб туди не змогла пролізти голова, рука або нога дитини, а бортики другого поверху повинні бути суцільними (без розривів);
• висота бортиків не повинна бути нижче 10 см від матраца. Чим ріст дитини нижче, тим вище повинен бути бортик;
• сходинки сходів повинні бути зручними і широкими, а проміжок між сходинками має бути близько 20 см;
• вибираючи ліжко, враховуйте висоту стель в кімнаті, щоб дитині було зручно не тільки спати, а й застеляти і розстеляти ліжко;
• присядьте на нижній ярус і переконайтеся, що дітям зручно буде тут грати і спати.
Вибираючи ліжко, зверніть увагу на якість збірки. Каркас і сходи повинні бути стійкими і надійними. Поверхня - добре оброблена, гладка і без гострих кутів. Кріплення повинні добре фіксуватися. Люфти в таких меблях не допускаються.
Коли вибираєте меблі дитині, оптимальним рішенням будуть меблі з дерева. Саме дерево є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє шкідливі речовини.
Якщо немає фінансових можливостей придбати дерев'яні меблі, можна вибрати ліжко з штучних матеріалів. Наприклад, це можуть бути плити МДФ, які отримують в результаті пресування під впливом високих температур. У процесі виготовлення плит МДФ не використовують синтетичні смоли, відповідно такі плити абсолютно нетоксичні. Різноманітна колірна гамма для фарбування плити створить індивідуальний інтер'єр кімнати для дитини. Є й дешевші варіанти дитячих ліжок - матеріал ДСП, який виготовляється за принципом виготовлення МДФ. Але при виготовленні плит ДСП застосовуються різного роду смоли Відповідно, гідності ДСП - дешевизна, недоліки - токсичність через застосування смол.
20.04.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21