Класичні стилі обідніх стільців

фото Класичні стилі обідніх стільців

Класичні стилі обідніх стільців

  Обідні стільці класичних стилів та барні стільці для вашого дому зберігають популярність з самої своєї появи на світ. Витончені лінії обідніх крісел відмінно вписуються в сучасну обстановку наших будинків. Оберіть, або справжній антикваріат або якісну репродукцію, стільці в класичному стилі будуть елегантним додаванням до інтер'єру їдальні.

Стиль королеви Анни

  У стільців в стилі королеви Анни висока відкрита спинка, увінчана декоративним гребенем. Їх можна впізнати по цільної вертикальної плоскої дошці в середині спинки, виконаної у формі вази або урни. Ніжки вигнуті і часто прикрашені різьбленням у вигляді черепашок. Ніжки нерідко закінчуються характерною деталлю - кігтями, стискаючими кулю. Ранні стільці в стилі королеви Анни робили з горіха. Пізніше стали використовувати червоне дерево, і ці стільці прикрашені більш складною і детальної різьбленням в порівнянні з першими версіями.

Стиль Чіппендейл

  Чіппендейловські меблі - перші меблі, названі по імені виготовлювача, а не монарха. Томас Чіппендейл створив багато дизайнів обідніх стільців, найчастіше з червоного дерева. Спинки у них більш декоровані, ніж у стільців королеви Анни, в тому числі верхня поперечина спинки. Дошка в середини спинки прикрашена отворами і різьбленням. Ніжки або прямі, або зігнуті, з кігтями, стискаючими кульки  на кінці.

Стиль Хепплуайт

  Характерна особливість обідніх стільців в стилі Хепплуайт - спинка у формі щита, серця або овалу. За допомогою різьби стільці прикрашаються неокласичними візерунками: урнами, фестонами і кісками. Ніжки прямі або звужуються донизу, з'єднані прямою поперечиною. Стільці Хепплуайт часто робили з червоного дерева, а іноді з вторинної деревини вишні або клена. Вони відрізняються витонченою простотою ліній.

Стиль Шератон

  Томас Шератон придумав дизайн обідніх стільців простого жіночного дизайну. Спинки у них майже прямокутні, але дуже відкриті, з вузькими, прикрашеними різьбленням стрижнями або витонченими завитками. Ніжки бувають простими, з жолобками, або злегка декорованими. Ніжки тонкі, прямі і злегка звужуються донизу, але зазвичай без перекладин. Якщо є підлокітники, то вони вузькі і витончено зігнуті. Сидіння завжди без оббивки.

Стиль Регентства

  Стільці в стилі Англійського Регентства схожі на неокласичний стиль, але поєднують його елементи з популярними на початку 19 ст. єгипетськими мотивами. Верхня поперечина спинки в більшій частині таких стільців схожа на вигнуту дошку - нагадування про стільці, виявлених в гробницях стародавніх єгиптян. Спинки відкриті, з однією лише горизонтальній дошкою зверху. Ніжки прямі або конусоподібні, часто закінчуються прикрашеними бронзою кігтистими лапами. Робили ці стільці частіше з червоного дерева, але іноді і з рожевого.

20.04.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21