Подушки, які не втрачають форму

фото Подушки, які не втрачають форму

Подушки, які не втрачають форму

  Підходяща подушка - запорука міцного і спокійного нічного сну. Ті, що зберігають свою пружність і не стають плоскими з часом, цінуються вище за все. Подушки з поролоновим наповнювачем відрізняються еластичністю і тривалим терміном експлуатації. Негативним побічним ефектом таких якостей є висока ціна. Але воно того варто, оскільки такі подушки поєднують в собі пружність, еластичність, зносостійкість і комфортність. Вони виробляються різних видів і стилів. Отож не лише подушки, які не втрачають форму, а й шкіряні меблі - вишуканий смак ваших вподобань.

Подушка з піни з ефектом пам'яті

Подушки, виготовлені на основі піни з ефектом пам'яті, призначені спеціально для кращої підтримки шиї і плечей. Цей матеріал спочатку використовувався космонавтами для захисту їх під час їжі в космосі. Такі подушки називаються ще «ортопедичними».

  Випускаються подушки з «пам'ятною» піни різних форм, стилів і рівнів жорсткості. Піну з ефектом пам'яті роблять шляхом змішування хімічних речовин, що розширюються в процесі хімічної реакції. Під час реакції формуються наповнені повітрям пухирці. Жорсткість подушки залежить від виду хімічних речовин, що використовувалися при її виробництві.

  Цей матеріал володіє «природною пружністю», не втрачаючи це якість навіть після тривалої експлуатації. Тому подушка зберігає свою форму і не стає плоскою. До особливих різновидів подушок з піни з ефектом пам'яті ставляться подушки ввігнутої форми, що забезпечують підтримку спини під час сидіння, моделі у вигляді підголівників, що підтримують голову в піднесеному стані під час сну, а також подковообразні подушки, обрамляють і підтримують шию.

Темпурпедік

  «Темпурпедік» - торгова назва подушок і матраців, виготовлених з віскоеластіка, який є різновидом піни з ефектом пам'яті. Ці подушки можна придбати різних форм, розмірів і щільності. Деякі компанії випускають подушки форм і розмірів на замовлення покупців. Інші компанії виробляють подушки «Темпурпедік» стандартних розмірів і форм. Ви повинні знати, що ці подушки коштують досить дорого.

Подушки з латексної піни

  Виготовлені з латексної піни подушки не втрачають форму, не збиваються грудками при використанні і забезпечують відмінну підтримку для шиї. Латексну піну роблять з рослинного каучуку. Дослідження показали, що 80% покупців подушок з латексної піни залишилися задоволені їх якістю. Найчастіше покупці говорили про гарну підтримку, полегшенні хворобливих відчуттів в спині і шиї і про довговічність подушки.

  Основним недоліком подушок з латексної піни є первісний запах відразу після покупки. Крім того, у деяких покупців виявилася алергія на матеріали, використовувані при виготовленні латексної піни.

  Спостереження довели, що подушки з латексної піни служать довше і краще зберігають форму, ніж подушки інших типів. Тим не менше, після дуже тривалої експлуатації навіть ці подушки поступово ставатимуть плоскими.

20.04.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21