Як вибрати мийку для кухні

Як вибрати мийку для кухні

У сучасному будинку роль кухні переоцінити дуже важко. А ось на самій кухні пальма першості, поза всяких сумнівів, належить мийці. Саме тут знаходиться джерело води, без якої неможливо якісно приготувати їжу. А, крім того, тут же миється посуд, що дозволяє привести кухню у відповідний вигляд. Про те, які сьогодні бувають мийки і яким чином найкраще вибрати конкретну модель для конкретної кухні, ми розповімо в цьому матеріалі.

01.jpg

Які бувають форми сучасних мийок для кухні

Тож як вибрати оптимальну мийку для кухні? При підборі конкретної моделі мийки, необхідно керуватися правилом, відповідно до якого, головним завданням є створення комфортних умов на кухні для господині. Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних моделей мийок. Тим не менше, більшість з них можна розділити на три основні типи.

01.jpg
Прямокутні і квадратні мийки. Це вельми зручні рішення, які займають небагато місця, забезпечуючи досить комфортні умови. Найбільш популярними розмірами таких мийок є 50 * 50 см, 50 * 80 см, 50 * 125 см. Втім, іноді можуть зустрічатися вироби і з іншими розмірами.
   


01.jpg
Круглі і овальні мийки. Такі вироби відрізняються досить високим художнім рівнем. Як правило, оптимальний діаметр таких мийок становить приблизно 45 см. У випадку з овальними рішеннями, мінімімум, 45 см повинен становити менший діаметр овалу.    
01.jpg
Мийки з декількома чашами. Це вельми зручні рішення. Як правило, в більшості випадків, одна чаша є повноцінною мийкою, а інша відіграє допоміжну роль. У ній зручно, наприклад, розморожувати м'ясо або рибу. У кожному разі, параметри, наведені для двох попередніх типів мийок, повинні застосовуватися і для основної чаші мийки такого типу. 


З яких матеріалів робляться сучасні мийки для кухні

В принципі, такий виріб, як мийка для кухні, може бути виготовлене з найрізноманітніших матеріалів. Тим не менше, найбільш популярними сьогодні вважаються два з них: нержавіюча сталь і композитний матеріал на основі гранітної крихти.    

01.jpgМийки з нержавіючої сталі. Як випливає з їхньої назви, такі вироби виготовлені зі спеціальної сталі, у складі якої є 10% нікелю і 18% хрому. Такий склад дозволяє гарантувати неможливість окислення цього матеріалу на відкритому повітрі. Тобто, мийки з такого сплаву не схильні до ураження іржею. Слід зауважити, що сталеві мийки бувають звареного типу і цільнотянуті. В обох випадках, товщина стали повинна бути достатньою для того, щоб встановлена мийка не "грала». Крім того, товста сталь дозволяє закріпити змішувач більш надійно, в будь-якому випадку. Сталеві мийки не бувають різнокольоровими. Однак, вони можуть бути матовими, дзеркальними і текстурированними. Останній варіант найкращий.
   
01.jpgМийки з гранітної крихти. Тут мова йде про композитні матеріали, до складу яких входить 8 частин гранітної крихти і 2 частини акрилового наповнювача. Такий матеріал дуже пластичний при високих температурах, що дозволяє отримати досить різноманітні за формою вироби. У тому числі, і кухонні мийки. Такий матеріал не дряпається і може служити досить тривалий термін, без втрати своїх естетичних і експлуатаційних якостей. При цьому, в акриловий наповнювач можна додати будь-яку фарбу, що дозволяє отримувати мийки найрізноманітніших забарвлень, серед яких завжди можна вибрати виріб, який буде ідеально поєднуватися з будь-яким інтер'єром. Слід зауважити, що хороша мийка з такого матеріалу повинна мати товщину стінок не менше 12 мм. 
  
Основні правила облаштування кухонного миття

При облаштуванні кухонного простору, необхідно намагатися створити простір, максимально комфортний для господині. При цьому, положення мийки грає дуже важливе значення. Зокрема, необхідно дотримуватися правила «робочого трикутника». Виходячи з цього правила, мийка повинна розташовуватися між холодильником, де зберігається їжа, і робочою зоною, де відбуваються всілякі маніпуляції з продуктами. При цьому, дуже бажано, щоб мийка перебувала не дуже далеко від холодильника. Таким чином, можна і потрібно створити оптимальний шлях для продуктів: від холодильника, до раковини, де відбувається розморожування риби або м'яса, і далі, до обробної зони, де їжа остаточно готується для термічної обробки, тим чи іншим способом.  

Слід також приділити достатньо уваги облаштуванню всієї зони, в якій розташована кухонна мийка. Як правило, це досягається за допомогою різноманітних аксесуарів. Як правило, сьогодні можна придбати досить багато різних видів таких аксесуарів, які, в значній мірі, полегшують роботу домашньої господині. До числі найбільш поширених аксесуарів можна віднести крило-сушку, що допомагає швидко і ефективно сушити вимитий посуд, кошики для миття фруктів і овочів, диспенсери для мила і всілякі обробні дошки, які мають форму, що повторює форми поверхні мийки. 

Таким чином, сьогодні є достатньо багатий вибір різноманітних моделей мийок для кухні, серед яких завжди можна вибрати найбільш відповідний варіант для кожного конкретного випадку. При цьому, слід зауважити, що, в більшості випадків, мийки з нержавіючої сталі є більш доступними, в порівнянні з мийками з композитних матеріалів. Тим не менш, в магазинах нашої країни є варіанти для людей з найрізноманітнішими смаками та фінансовими можливостями.

Подробнее.gif

19.09.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21