Ванна для релаксації

Ванна для релаксації

Життя сучасної людини відрізняється досить високими темпами. З одного боку, це дає додаткові можливості. Однак, постійна напруга, як фізична, так і психічна, безсумнівно, негативно впливає на стан здоров'я людини. При цьому, це далеко не позитивний вплив. Саме тому, фахівці рекомендують, хоча б іноді, повністю розслаблятися. А зробити це можна багатьма способами, наприклад можна придбати все для дому та саду, що допоможе створити максимально комфортні умови для відпочинку, однак, одним з найкращих способів варто виділити ванни для релаксації. Саме про ці процедури і піде мова в цій статті.

01.jpg

Для чого людині потрібні періодичні сеанси релаксації

Високі швидкості сучасного життя приносять не тільки можливість вирішення багатьох завдань за порівняно короткі проміжки часу. Природа не терпить дисбалансу. Тому, організаційні досягнення постійно напруженої  людини, незмінно позначаються на її здоров'ї. Причому, страждає, і фізична, і психоемоційна частини здоров'я. В результаті, людина отримує цілий букет проблем, серед яких, можна виділити такі:

Фізичне виснаження організму

Поява відчуття занепокоєння

Безпричинний страх з різних приводів

Різке зниження працездатності

Це тільки основні розлади, за якими слідують набагато серйозніші проблеми. Тим часом, періодичні сеанси повного розслаблення допомагають, в якійсь мірі, відновити баланс сил в організмі. Особливо ефективні, в цьому сенсі, ванни для релаксації. Такий спосіб розслаблення організму людство практикує з часів єгипетської цариці Клеопатри. А може бути, що і набагато раніше. При цьому, слід розуміти, що для якісного розслаблення, необхідно дотримання двох головних умов. Одне з них полягає в складі рідини, в якій відбувається розслаблення людського тіла. Але, крім того, велике значення має те, наскільки людині зручно лежати або сидіти у ванній. А ось це вже залежить від форми і параметрів самої ванни.

Основні вимоги до ванни, з точки зору релаксації

Сучасна палітра різноманітних моделей таких виробів, як ванна, вельми велика. Як правило, виробники намагаються максимально охопити всі категорії споживачів таких виробів. Тому, крім шикарних виробів для величезних ванних кімнат в приватних будинках преміум-класу, ринок пропонує і більш скромні вироби, які можуть бути використані в ванних кімнатах звичайних квартир, більшість з яких аж ніяк не відрізняються великими розмірами.

З точки зору того, наскільки та чи інша ванна пристосована для якісної релаксації слід зауважити наступне. Вже сама по собі перебування людини в рідкому середовищі є розслаблюючим моментом. Проте, хороша ванна повинна відповідати певним вимогам, серед яких хотілося б виділити такі:

01.jpgВанна повинна забезпечувати комфортне розташування тіла людини. Це означає, що хороша ванна для релаксації повинна відповідати всім вимогам ергономіки і дозволяти людині перебувати в ній, в повністю розслабленому стані. Тобто, розмір і форма ванни повинні виключати напругу більшості м'язів людського тіла, в момент знаходження людини в такій ванні.
01.jpgВанна повинна бути досить глибокою для того, щоб людське тіло було максимально занурене у воду. Адже, тільки в цьому випадку, виявиться розслабляючий ефект від зміни відношення ваги людини до ваги навколишнього середовища. Крім того, при розслаблюючих ваннах, в воду зазвичай додають різні склади, які сприяють ще більш ефективній релаксації. Зрозуміло, що їх вплив буде більш продуктивним, якщо площать зіткнення такого розчину з тілом людини буде максимальною.

Як правило, якщо дозволяють параметри приміщення, в якому планується розмістити ванну, знайти виріб, що повністю задовольняє всім необхідним вимогам, зазначеним вище, не складає ніяких труднощів.

Як використовувати ванни для релаксації

Виходячи з того, що було сказано вище, кожна людина може, без особливих зусиль, організувати для себе і своїх рідних сеанс якісної релаксації. Для цього, необхідно, крім якісної ванни, що відповідає всім необхідним вимогам, знати кілька моментів.

Перш за все, вода в ванні не повинна бути занадто гарячою. Висока температура води може створити дуже сильне навантаження на серцево-судинну систему людини. А людям з серцевими захворюваннями взагалі гарячі ванни протипоказані. Нормальна температура води для релаксації і не повинна перевищувати 37 °. Як правило, навіть в спеціалізованих медичних установах підтримують саме таку температура для лікувальних водних процедур.

Інший момент, який слід враховувати, це склад рідини, в якій людина планує розслаблятися. Як правило, в воду додають екстракти різних лікарських рослин. А, іноді, і самі рослини. Досить популярними розслаблюючими ваннами є ванни з додаванням морської солі. У будь-якому випадку, слід розуміти, що всі ці добавки впливають на організм. І далеко, не у всіх випадках, цей вплив є корисним. Тому, завжди має сенс порадитися з лікарем, який, знаючи стан організму конкретної людини, зможе точно визначити те, які саме речовини найбільш раціонально додати в воду, в конкретному випадку, і як часто цій людині слід приймати таку ванну.

Подробнее.gif

12.09.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21