Дитячі дивани

Дитячі дивани

Одним з найважливіших елементів інтер'єру сучасної дитячої кімнати, поза всякими сумнівами, є дитячий диван. Однак, вибір такого дивана - досить складне завдання. Тим більше, що сьогодні пропонується величезна кількість найрізноманітніших моделей. Про те, які бувають дитячі дивани і яким чином їх потрібно правильно підбирати для конкретного випадку, піде мова в наведеному нижче матеріалі.

01.jpg


Які функції виконує диван в дитячій кімнаті

Приміщення, в якому перебуває дитина, повинно відповідати певним вимогам. При цьому, і всі елементи інтер'єру дитячої кімнати повинні бути максимально пристосовані для повноцінного дозвілля і навчання дитини. Дитячі дивани, в цьому сенсі, не є винятком. Основними функціями дитячих диванів є такі моменти:

01.jpg

Функціональність. Диван повинен забезпечувати вирішення головних завдань. Дитині має бути зручно спати на ньому. Крім того, такий диван повинен бути зручний і для гостей дитини. Адже, друзі Вашого хлопчика або дівчинки хочуть сидіти в комфортних умовах. Зрозуміло, що диван повинен трансформуватися найбільш оптимальним, для даного приміщення, способом. А наявність в дивані порожнини для зберігання білизни або інших предметів, безумовно, зробить його ще більш комфортним і функціональним.


01.jpg

Безпека. Поведінка дитини непередбачувано. Особливо, якщо мова йде про дітей дошкільного віку. З цієї причини, конструкція дитячого дивана повинна виключати ймовірність травмування дитини. А крім того, диван повинен бути виготовлений з безпечних сертифікованих матеріалів. Повинна бути виключена будь-яка токсичність всіх компонентів конкретного виробу. Зрозуміло, що гарантовано безпечний диван можна придбати тільки у надійних операторів ринку, для яких репутація має значення.


01.jpg

Естетика. Як і будь-який інший предмет меблів, дитячий диван є одним з елементів інтер'єру дитячого приміщення. При цьому, варто зауважити, що це вельми помітний елемент. З цієї причини, слід підбирати модель, яка б ідеально гармоніювала з іншими елементами інтер'єру і підкреслювала б смак і характер господаря або господині кімнати. Сьогодні є величезний вибір найрізноманітніших рішень такого плану. Тому, вибрати оптимальний, для кожної конкретної ситуації, рішення не складає ніяких труднощів.Які бувають дитячі дивани

Дитячі дивани для малюків відрізняються досить великою різноманітністю форм і конструкцій. При цьому, для дітей дошкільного віку пропонуються вироби у формі всіляких казкових персонажів чи інших нестандартних форм, розвиваючих уяву дитини. Для дітей старшого віку, звичайно, краще більш класичні форми, які до тогож більш ефективні, в плані оптимального розміщення їх в приміщенні.

01.jpgЯк правило, більшість диванів мають каркас з якісної фанери. Хоча, іноді зустрічаються і карсаси з натурального дерева. Основним наповнювачем таких диванів служить, як правило, пінополіуретан. Велике значення має якість оббивки дивана. З огляду на специфіку дитячого поводження з меблями, оббивка повинна бути міцною, не піддається механічній дії і не втрачає своєї естетичної форми навіть при тривалій експлуатації. Як правило, якісними оббивками для дитячих моделей диванів є оббивки з терможаккарда і велюру. Вони досить міцні і мають цілком презентабельний вигляд, в будь-якому випадку.


01.jpgЗ точки зору типів механізмів трансформації, дитячі дивани бувають також вельми різними. Незважаючи на можливість іспорльзованія досить великої кількості інженерних рішень, найбільш популярними механізмами трансформації в дитячих диванах є такі механізми, як викочування тип дивана, система «єврокнижка» і система «клік-кляк». Слід зауважити, що в усіх трьох випадках, необхідно подбати про те, щоб розміри кімнати дозволяли виробляти трансформацію дивана без проблем. При цьому, повинно залишатися досить вільного простору для переміщення людей біля трансформованого виробу.


Як правильно вибрати диван для дитячої кімнати

Вибір хорошого дивана для дитини - дуже відповідальне завдання. І для того, щоб її оптимально вирішити, необхідно врахувати ряд дуже важливих факторів, які мають вирішальний вплив на якість кінцевого результату.

Перш за все, габарити дивана повинні відповідати розмірам і конфігурації приміщення, в якому його планується поставити. При цьому слід врахувати, як уже говорилося вище, можливість трансформації для купується вироби. Зрозуміло, що трансформований диван також повинен бути абсолютно безпечним для використання дитиною.

Велике значення має естетична сторона питання. Настрій дитини дуже сильно залежить від того, наскільки радісна обстановка в його кімнаті. Саме тому для маленьких дітей необхідно купувати дивани яскравих насичених кольорів. Хлопцям підійдуть дивани з синіми або зеленими деталями. Що стосується юних леді, то їх кращі кольору - червоний і рожевий. Втім, вже в шкільному віці меблі повинна бути суворішою і в спокійних тонах. Сірі або коричневі тони цілком підійдуть для того, щоб налаштувати школяра або школярку на продуктивну роботу.

Таким чином, дитячий диван є дуже важливою складовою будь-якого інтер'єру дитячої кімнати. А вибрати відповідну модель для кожної конкретної ситуації можна в хороших магазинах, де кваліфікований персонал завжди підкаже, на що варто звертати увагу в першу чергу.

Подробнее.gif

03.10.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21