Змішувач для ванної кімнати

Змішувач для ванної кімнати

Одним з найважливіших елементів сучасної ванної кімнати, поза всяких сумнівів, є змішувач. Цей механізм робить користування ванною, душем і раковиною більш комфортним і ефективним. При цьому, сьогодні є така кількість різних типів змішувачів, що недосвідчена людина ризикує заплутатися при їх виборі. У цій статті, ми спробуємо дати початкові знання про те, які бувають змішувачі та які особливості того чи іншого типу цих виробів.

01.jpg

Для чого потрібен змішувач у ванній кімнаті

Облаштування сучасної ванної кімнати передбачає створення максимального комфорту для людей, які будуть цю ванну кімнату використовувати. Звісно, що ванна для релаксації буде найкращою зоною для розслаблення, однак, всі пристрої, які використовуються в цьому приміщенні, повинні давати додатковий комфорт. Не є винятком і змішувач.

Як випливає з його назви, це виріб забезпечує змішування гарячої та холодної води для отримання струменя з температурою, найбільш оптимальною для конкретного користувача. Крім того, ще однією важливою функцією сучасного змішувача є подача води в Виливи і душові лійки. Таким чином, змішувач є, як би розподільчим центром, який розподіляє потоки води, виходячи з вимог людей, що користуються ванною кімнатою.

Основні типи сучасних змішувачів

Перш за все, слід знати, що у світі існує досить велика кількість різноманітних типів змішувачів. Тим не менше, тільки деякі з них користуються популярністю. Тому, в цій статті ми постараємося розповісти про 4 найбільш поширених в магазинах нашої країни змішувачах для ванних кімнат.    

01.jpg

Змішувач одноважільного типу. Це вельми просте і невибагливе рішення, яке володіє також достатнім естетичним потенціалом. Однак, слід знати, що такі пристрої, в більшості випадків, не піддаються ремонту. Зокрема, при поломці такого змішувача, швидше за все, доведеться задуматися про придбання нового. Тому, потрібно вибирати такі моделі одноважільного змішувачів, які відрізняються надійністю. Зробити це можна, вибираючи продукцію відомих, що добре зарекомендували себе, виробників.    


01.jpg

Змішувачі двохвентильні типу. Такі змішувачі, за часів СРСР, були найпопулярнішими. У наш час, їх популярність також вельми висока. На відміну від попереднього типу, у разі виникнення проблем, в такому змішувачі потрібно поміняти лише кранбукси. При цьому, слід знати, що краще спочатку купувати змішувач з керамічними Кранбукса, які значно краще і надійніше гумових. Оснащений такими Кранбукса змішувач забезпечує чіткий поворот вентиля на 90 або на 180 градусів. У кожному разі, слід розуміти, що хороший змішувач не може мати дуже низьку вартість.


01.jpg

Змішувачі термостатного типу. Це одне з найсучасніших рішень, яке, в автоматичному режимі, може контролювати температуру води і натиск. При цьому, можна задати такі параметри, як наприклад, максимальна температура води. Це дуже зручно в сім'ях, де є маленькі діти. Якщо в трубах зміниться тиск або температура, спеціальний регулятор сам відновить баланс. Змішувачі термостатного типу є відносно дорогими рішеннями. Однак, користуватися ними вельми комфортно, і вони однозначно коштують тих грошей, які за них просять продавці.    


01.jpgЗмішувачі електронного типу. Це самі «розумні» змішувачі, з тих, що пропонуються на українському ринку сантехніки. Наявність оптичного або ємнісного датчика, дозволять забезпечити включення води, не торкаючись до деталей самого змішувача. Це вельми зручно у випадках, коли у користувача брудні руки або руки зайняті якимсь предметом. Крім того, такі змішувачі, досить часто мають підсвічування, тони якої можуть змінюватися залежно від температури води. Зрозуміло, що такі рішення дуже вдало доповнюють інтер'єр ванної кімнати.Про що слід пам'ятати, купуючи змішувач

Перш за все, потрібно розуміти, що яким би не був якісним змішувач будь-якого типу, ефективність його роботи залежить не тільки від нього самого. Велике значення мають зовнішні чинники. Такі як тиск води в системі і, звичайно ж, якість цієї води. Слід розуміти, що речовини, що містяться у воді, неминуче будуть чинити негативний вплив на якість механізмів в змішувачі.

Крім того, слід звертати увагу на те, з якого матеріалу виконані складові змішувача. Як правило, недорогі вироби з силуміну не можуть бути використані протягом тривалого терміну. Такі вироби найкраще використовувати, як тимчасові рішення або де-небудь на дачі. Якісні змішувачі робляться з латуні. При цьому, не варто забувати і про якість хромування. Стій хрому на змішувачі не повинен бути меншим, ніж 4 мікрона. Це дуже важливо, як з естетичної точки зору, так і з точки зору довговічності виробу.

Таким чином, сучасні змішувачі для ванних кімнат відрізняються значною різноманітністю типів і моделей. Вибір конкретної моделі для кожного конкретного випадку, найкраще робити, залучаючи досвідченого фахівця-сантехніка, який має достатній досвід і достатню кваліфікацію для того, щоб підібрати оптимальне рішення. І, звичайно ж, не варто економити на придбанні змішувачів. Такі пристрої, в будь-якому випадку, повинні бути досить високої якості, щоб служити довго і надійно.

Подробнее.gif

11.11.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21