Меблеві пенали

Меблеві пенали

Формування інтер'єру житлових приміщень - завдання дуже відповідальне і вимагає професійного підходу. Сьогодні є безліч різноманітних рішень, які дозволяють зробити приміщення максимально комфортним і зручним для людини. На особливу увагу заслуговують такі елементи меблів, як пенали, за допомогою яких можна вирішувати багато завдань, пов'язаних з оптимальним формуванням зручного життєвого простору.
01.jpg

Які завдання вирішуються за допомогою меблевих пеналів

Перш за все, слід зауважити, що головною проблемою інтер'єрного дизайну вважається поєднання максимального комфорту користувачів інтер'єру з можливостями самого приміщення, в якому цей інтер'єр створюється. При цьому, дизайнер не може забувати і про естетичну сторону питання. Не секрет, що дуже багато сімей в нашій країні не завжди можуть похвалитися наявністю досить просторих приміщень для того, щоб забезпечити реалізацію всіх всоіх побажань, в цьому сенсі. А при дефіциті простору дуже корисно використовувати такі елементи меблів, як пенали. Пенал представляє собою невелика шафа з зручною конфігурацією, яка дозволяє його розміщувати в самих важкодоступних місцях. При цьому, сучасні пенали вельми місткі і можуть забезпечити достатньо місця для зберігання найрізноманітніших речей. Використання пеналів не має альтернативи в невеликих приміщеннях. Таких, як ванна кімната або передпокій. В останньому випадку без пенала не обійтися, в будь-якому випадку. Однак, навіть у вітальні або іншому просторому приміщенні, досить часто, пенал не буде зайвим, допомагаючи раціонально заповнити наявний простір.

Де можна і потрібно використовувати меблеві пенали

Як правило, виходячи з особливостей конструкції цих елементів, їх використовувати можна практично в будь-якому приміщенні в будинку. Проте, слід пам'ятати про певні особливості використання пеналів в приміщеннях різного функціонального призначення.

01.jpgВикористання пенала у вітальні. Як правило, пенал у вітальні є частиною меблевого гарнітуру, яка органічно доповнює весь меблевий ансамбль. Досить часто мова йде про модульною системою. У будь-якому випадку, головними завданнями пенала у вітальні є забезпечення максимальної місткості, для зберігання різноманітних речей, і повна гармонія з оточуючими елементами інтер'єру.
01.jpgВикористання пенала на кухні. До меблів, використовуваної на кухні, пред'являються особливі вимоги. Такі меблі повинна мати досить стійкий перед вологістю і температурою фасад, який не втратить своєї естетичної цінності, внаслідок взаємодії з зовнішнім середовищем. Звичайно ж, пенал на кухні повинен бути максимально зручним і містким. Вельми часто вкухонні пенали вбудовують різноманітну побутову техніку. У цьому випадку, пенал повинен забезпечувати оптимальний повітрообмін і хорошу вентиляцію.01.jpgВикористання пенала у ванній. Ванна кімната - особливе приміщення в будинку. Режим температури і вологості у ванній досить своебразие. Це означає, що пенал для ванною повинен бути виготовлений з матеріалів, які не бояться вологості або різких перепадів температури. Гарячий пар не повинен деформувати такі меблі ні за яких умов. Крім того,пенал для ванної бажано повинен мати ніжки. Адже, дуже часто, на підлозі ванної буває деяка кількість рідини.
01.jpgВикористання пенала в передпокої. Оскільки передпокій є лицем всього будинку, меблі в цьому приміщенні повинна бути досить презентабельною. Разом з тим, зазвичай передпокої в українських будинках і особливо в квартирах не відрізняються великими розмірами. З цієї причини, наявність місткого якісногопенала вельми гарне рішення. До того ж, досить часто, безпосередньо на дверцятах або на стінці пенала розташовують дзеркало, без якого в передпокої вже точно не обійтися.

Що стосується використання меблевих пеналів в таких приміщеннях, як спальні і дитячі кімнати, то воно дуже схоже з використанням пенала у вітальні. Єдине, що слід пам'ятати про те, що в дитячій кімнаті слід особливу увагу приділити проблемам безпеки. Тобто меблевий пенал повинен бути стійким і надійно закріпленим, у запобігання травм дитини. Однак, за допомогою місткого пеналу, ви зможете його чудово вписати й у меблі для кабінету, розмістивши різноманітні, проте потрібні речі.

Про що потрібно пам'ятати, вибираючи меблевий пенал

Перш за все слід пам'ятати про габарити приміщення, в кото планується розмістити такий пенал. Крім того, завжди потрібно оптимально вибирати місце установки і тип кріплення. Зокрема, в дитячих кімнатах, пенал повинен бути закріплений особливо ретельно. Адже слід пам'ятати про те, що сам по собі меблевий пенал не дуже важкий і може бути досить легко зрушать з місця, в разі його неправильну установку і закріплення.

Найважливішим моментом є функціональність конкретного виробу. Тобто, необхідно розуміти для чого саме потрібен пенал. Наприклад, кутові трикутні пенали часто служать як декоративні елементи. У всіх інших випадках необхідно звертати увагу на місткість і внутрішнє наповнення пенала. Тобто, на наявність і конфігурацію полиць, вішалок, гачків і так далі.

У будь-якому випадку, меблевий пенал є частиною будь-якого інтер'єрного рішення. З цієї причини, він повинен гармонійно поєднуватися з іншими елементами конкретного інтер'єру. А звідси випливає висновок про правильному підборі форми пенала і матеріалів, з яких він виготовлений. Особливо вашно то, як виглядає фасад пенала.

21.11.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21