Шафа купе з піскоматом на дзеркалі

Шафа купе з піскоматом на дзеркалі

Сучасні меблі для спальні відрізняються різноманітністю і високим художнім рівнем. При їх виготовленні, використовуються різні технології, що дозволяють створювати справжні витвори мистецтва. Зокрема, використання скляних і дзеркальних піскоматованих поверхонь може повністю змінити сприйняття інтер'єру спальної кімнати і зробити її більш вишуканою і більш оригінальною.

02.jpg

Що таке піскоматована поверхня і в чому її перевага

Спальне приміщення - зона інтиму і відпочинку. Тому, при проектуванні його інтер'єру, слід зосередитися на створенні комфортної зони, у всіх сенсах цього слова. Як відомо, дзеркальні поверхні можуть змінювати сприйняття простору. У спальних приміщеннях, як правило, є два основних місця, в яких використовуються дзеркальні поверхні. Перш за все, це трюмо або трельяж. А, крім того, це двері шафи. Особливо зручно розміщувати дзеркальні поверхні на дверях шаф-купе. Як правило, в цьому випадку, дзеркальна поверхня займає всю поверхню дверей. У таке дзеркало зручно подивитися на себе з ніг до голови. Крім того, поверхня відбиває світло і візуально змінює розмір простору в приміщенні.

Дзеркальну поверхню можна, в значній мірі, зробити більш розкішною і вишуканою, якщо обробити її за допомогою технології пескоматування. Ця технологія передбачає обробку частини дзеркальної поверхні струменем стисненого повітря з частинками якогось абразиву. Зокрема, найбільш часто для цього використовується пісок. Регулюючи такі параметри, як сила тиск і зернистість абразиву, можна отримувати різні ступені матування гладких поверхонь. Дзеркальна поверхня може бути оброблена двома різними способами.

01.jpgПіскоструминна обробка з боку амальгами. На заданій ділянці поверхні повністю видаляється шар амальгами. А саме скло в цьому місці стає матовим. Зрозуміло, що така операція робиться з використанням спеціальних трафаретів. В результаті виходить дивовижна поверхню, яка може зробити шафу-купе неповторною і дуже вишуканою.
01.jpgПіскоструминна обробка з боку скла. У цьому випадку, амальгама залишається неушкодженою. Однак, частина поверхні скла стає матовою. Її відображення в дзеркальній поверхні створює відчуття об'єму і виглядає дійсно дуже цікаво. У цьому випадку, також, використовуються трафарети. Тому, результат завжди на найвищому рівні.

Варто зауважити, що результати роботи піскоструминного апарату не змиваються і не можуть бути пошкоджені. Адже, по суті, це подряпини і мікротріщини на гладкій поверхні. Досить часто, після процедури пескоматування, дзеркальну поверхню покривають спеціальним водовідштовхувальною рідиною, яка захищає дзеркало від бруду і від вологи.

Чому користуються популярністю шафи-купе з пескоматованими дзеркалами

Одним з основних переваг шафи-купе є його відносна компактність. Тобто, для цього шафи не потрібно залишати додатковий простір, для відкриваються дверей. Ще одним помітним перевагою таких виробів є наявність великої дзеркальної поверхні на них. Отже, купуючи шафу-купе з пескоматом на дзеркалі, можна вирішувати відразу 3 завдання, при оформленні спального приміщення:

1. Економія реального простору. За рахунок конструкції шафи-купе, можна не виділяти додаткового простору для відкривання дверей. А це значить, що більше простору залишається для розміщення інших предметів меблів і для комфортного переміщення людей. З огляду на досить компактні розміри спальних приміщень у багатьох українських квартирах, цей момент дуже важливий.

2. Візуальне розширення простору. Наявність дзеркала в будь-якому приміщенні створює додатковий ефект розширеного простору. Мова, звичайно, йде про візуальному сприйнятті людей. Проте, людина набагато комфортніше відчуває себе в просторому світлому приміщенні. Але ж дзеркала ще і відбивають світло. Як з віконного отвору, так і від освітлювальних приладів.

3. Підвищення художнього рівня інтер'єру. Застосування дзеркал, з візерунками, нанесеними в процесі пескоматування, дозволяє перетворити спальню в дуже вишукане місце. Шафа-купе з такими дзеркалами чудово підкреслює всі достоїнства інтер'єру. При цьому, візерунок завжди можна вибрати по каталогу, в момент замовлення шафи. Як правило, пропонуються кілька десятків різних візерунків, на вибір.

Де найкраще купувати шафи-купе з пескоматірованнимі дзеркалами

Шафи такого типу є досить вишуканими речами і підбір конкретного рішення для конкретної ситуації, часто викликає певні труднощі. З іншого боку, сьогодні, будь-який торговець меблями може знайти необхідне рішення. Але, ось визначити, що саме для цього покупця буде найбільш оптимальним варіантом, може далеко не кожен. З цієї причини, такі вироби варто купувати в хороших перевірених магазинах або Інтернет магазинах. Головною умовою вибору такого магазину є відмінна репутація та наявність достатньо кваліфікованих фахівців, які зможуть забезпечити потенційних покупців необхідним мінімумом інформації, для найбільш вдалого вибору.

Подробнее.gif

01.05.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21