Кухонні мийки

Кухонні мийки

Сучасну кухню важко уявити собі без якісної і зручної мийки. При цьому, мийка повинна бути стійкою до всякого роду впливів, як механічних, так і термічних. Вибір хорошої мийки на кухню - досить кропітка робота. Проте, хороший вибір можна зробити, якщо знати основні вимоги, що пред'являються до цих виробів та розбиратися в основних типах мийок, представлених в українських торговельних мережах.

02.jpg

Які мийки сьогодні користуються попитом

Основною функцією мийки, як відомо, є можливість роботи з гарячою і холодною водою. А також, можливість розморожування продуктів харчування. Сьогодні є досить велика кількість різних пропозицій. При цьому, такі вироби можуть мати будь-яку форму. Класичні мийки мають форму квадрата або прямокутника. Це дозволяє забезпечити максимальний обсяг мийки, використовуючи мінімальну площу робочої поверхні кухонного столу. Однак, досить зручними вважаються також овальні і круглі варіанти. У будь-якому випадку, мийка повинна мати оптимальну глибину. Вона становить від 15 до 20 см. Досить часто, мийки робляться з двома чашами. В основній чаші зручно мити посуд. А невеликої додаткової чаші, можна ставити м'ясо, рибу або птицю на розморожування.

Що стосується матеріалів, з яких роблять сучасні кухонні мийки, то найбільш поширеними з них є сталь і композитний матеріал, званий штучним каменем. Дуже рідко можна зустріти мийку з натурального каменю. Вона дуже якісна. Але її вартість досить висока і далеко не завжди виправдана.

01.jpgКухонні мийки з нержавіючої сталі. Сталь, з якої робляться такі мийки, повинна містити певну кількість хрому і нікелю. Як правило, це, відповідно, 18 і 10 відсотків. Така сталь абсолютно не схильна до корозії і може служити досить тривалий час. Сталеві мийки можуть бути виготовлені методом зварювання. Але, можуть бути і суцільнотягнені. Звичайно ж, другий варіант кращий. Адже в ньому зовсім немає швів. Такі вироби не покривають фарбою. Вони відрізняються лише структурою поверхні. Сьогодні можна придбати мийки із дзеркальною поверхнею, з матовою поверхнею і з поверхнею з певною текстурою. Конкретний вид поверхні завжди залишається на розсуд покупця.


01.jpgКухонні мийки з композитних матеріалів. Кам'яні мийки дуже практичні. Але, натуральний камінь важкий і дуже дорогий. А ось спеціальний склад, що складається їх 8/10 подрібненого граніту і 2/10 сполучного матеріалу, на основі акрилу, дозволяє створювати мийки будь-якої форми і будь-якого розміру. До того ж, це дуже міцні і надійні вироби. Композитна мийка, як правило, коштує трохи дорожче металевої. Зате, вона може бути забарвлена ​​в будь-які кольори. При цьому, барвник додається до складу самого матеріалу. А це значить, що мийка збереже свій колір назавжди. Така мийка легко впишеться в інтер'єр будь-якого типу. А ще вони дуже стійкі в плані механічних пошкоджень. Однак, не варто в таку мийку класти розпечену на плиті посуд.

Про що варто пам'ятати, купуючи кухонну мийку

Оскільки вибір мийок досить великий, підібрати конкретний варіант для конкретної ситуації не завжди просто. Тим часом, знаючи основні моменти, які дійсно важливі в пристрої і якостях мийок, зробити правильний вибір стає дещо легше.

Перш за все, слід визначити місце положення мийки в кухонному приміщенні. Якщо є така можливість, слід розташувати мийку між холодильником і робочою поверхнею. У цьому випадку, всі технологічні процеси на кухні будуть проходити не тільки ефективно, але і вельми зручно. Продукти з холодильника для розморожування не доведеться нести через всю кухню. Після розморожування, продукти переміщаються на робочу поверхню, для подальшої обробки.

Якщо мова йде про мийці з нержавіючої сталі, то велике значення має товщина стінок мийки. Чим товщі стінки, тим більш надійна мийка. У цьому випадку, вони не буде «ходити» під час роботи з нею. Крім того, тонкий метал - гарантія шуму від падаючої води. Втім, навіть на товстостінних виробах часто застосовують спеціальні глушники. Товщина стінки мийки повинна бути не менше 1 мм. Тільки в цьому випадку, мийка буде стояти міцно, нормально утримувати сантехнічні пристрої і не шуміти, при відкритому крані з водою.

Де найкраще купувати кухонні мийки

Сьогодні є два основних способи придбання таких товарів: в спеціалізованих магазинах та в Інтернет магазинах. У першому випадку, завжди можна побачити мийку самому і зробити певні висновки про її якість і естетичний вигляд. Однак, не завжди, таким чином можна забезпечити дійсно широкий вибір. А ось в Інтернет магазині, вибір завжди дуже великий. Втім, в обох випадках, слід мати справу тільки з перевіреними магазинами, які мають хороші відгуки і цінують власну репутацію.

Величезне значення має кваліфікація співробітників магазину. Адже, покупець не може знати всі нюанси, пов'язані з вибором оптимального варіанту мийки для конкретних умов. Кваліфіковані співробітники, без праці, зможуть визначити дійсні потреби того чи іншого клієнта, і запропонувати йому на вибір кілька варіантів, з яких клієнт вибере, виходячи з власних смаків і фінансових можливостей.

Подробнее.gif

24.04.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21