Меблі для кафе

Меблі для кафе

Власники і менеджмент будь-якого сучасного кафе намагаються максимально збільшити відвідуваність і вартість середнього чека в своєму закладі. Тим часом, все це можливо тільки за умови лояльності відвідувачів до такого кафе. А відвідувачі люблять комфорт. Одним з найважливіших факторів комфорту в закладі громадського харчування є меблі, які в ньому знаходяться. З цієї причини, придбання меблів для кафе є вельми важливим завданням, вирішувати яке слід, повністю усвідомивши всі вимоги до цих товарів.

01.jpg

Як хороші меблі впливає на успішність кафе

Як відомо, успішність будь-якого бізнесу визначається співвідношенням його доходів і витрат. При цьому, керуючі таким бізнесом прагнуть, щоб доходи перевищували витрати. Здавалося б, до чого тут меблі для кафе? Виявляється, хороші меблі, найбезпосереднішим чином, впливає і на те і на інше.

Почнемо з дохідної частини. Якісні меблі в кафе створює затишок і певну ауру. У такому кафе приємно знаходитися і люди в ньому отримують задоволення, як від вживання смачних страв, так і від можливості поспілкуватися між собою в комфортній обстановці. Крім того, гарні меблі, як частина продуманого інтер'єру, доставляє відвідувачам естетичну насолоду. Все це означає, що таке кафе буде користуватися популярністю, і люди будуть відвідувати його набагато частіше. При цьому, комфортна обстановка сприятиме більш тривалому знаходженню людей в закладі. Отже, сума середнього чеку також буде зростати.

Однак, правильно підібрані якісні меблі беруть безпосередню участь і в оптимізації видаткової частини кафе, як бізнесу. Столи і стільці в кафе піддаються досить значним постійних навантажень. Адже, ними постійно користуються велика кількість людей. І на якомусь етапі, меблі для кафе приходить в непридатність і постає питання про придбання нових меблів. Тим часом, якщо в кафе купити дійсно якісні меблі, вона буде служити дуже тривалий термін, без зміни своїх характеристик. Отже, її вартість буде амортизуватися більш тривалий період, дозволяючи отримувати більше доходів.

Таким чином, популярність і фінансовий успіх кафе, в числі іншого, залежить і від того, наскільки професійно підібрана якісна практичні меблі. При цьому, вибирати такі меблі досить просто. Потрібно тільки знати, на що слід звернути увагу в першу чергу.

Основні правила вибору меблів для кафе

Вибір якісних меблів - справа не дуже складна. Перш за все, слід зрозуміти, які саме вимоги є найбільш важливими в конкретній ситуації. Існує три основних групи вимог, що пред'являються до меблевих виробів, що використовуються в закладах КаБаРе:

01.jpgМеханічні вимоги. Мається на увазі, що всі предмети меблів, в тому числі, столи, стільці, крісла і так далі, повинні мати певний рівень міцності. Цей параметр залежить від матеріалу, з якого виготовлений такий предмет меблів. У будь-якому випадку, меблі повинна бути надійною і стійкою. Крім того, хороші меблі для кафе не повинні швидко зношуватися. Адже зносостійкість є однією з характерних ознак дійсно якісних виробів. І, звичайно ж, всі предмети меблів повинні бути безпечними, як в механічному сенсі, так і в сенсі екологічному. Для цього, при покупці, варто запитати сертифікат екологічного відповідності.01.jpgФункціональні вимоги. Комфорт є основним функціональним вимогою, яка пред'являється до таких предметів. Розміри і конфігурація столів і стільців повинні бути максимально ергономічними. Тобто, відвідувачі, сидячи на таких меблів, не повинні відчувати ніяких незручностей. Що стосується, конкретно, стільців, то вони повинні бути легкими. Адже, відвідувачі часто змушені їх рухати або переставляти. Не варто забувати і те, що хороші меблі для кафе повинна бути легкою в догляді. Як правило, сучасні матеріали відмінно піддаються миттю. З цієї причини, доглядати за ними не складає ніяких труднощів. Сьогодні можна запросто знайти такі вироби в українських меблевих магазинах.


01.jpgЕстетичні вимоги. Відвідувач кафе повинен відчувати не тільки фізичний комфорт, але і комфорт емоційний. А це означає, що інтер'єр кафе повинен бути оригінальним і стильним. Отже, меблі для такого закладу повинна підбиратися з урахуванням стилю інтер'єру приміщення. Мало того, такі меблі сама є одним з помітних елементів цього стилю. Варто зауважити, що сьогодні є досить великий вибір всіляких варіантів меблів, які можуть задовольнити найвишуканіші смаки покупців. Однак, підбір конкретного варіанту, найкраще, доручити интерьерному дизайнеру, який відповідає за весь проект з оформлення інтер'єру приміщення кафе.


Таким чином, оптимальний вибір меблів для кафе чи іншого закладу громадського харчування, в значній мірі, впливає на успішність такого закладу. В тому числі, на успішність фінансову. А зробити такий вибір можна, ретельно перевіряючи вищеописані параметри. Тільки в цьому випадку, вдасться максимально вдало укомплектувати кафе найкращою меблями і зробити його популярним місцем відпочинку людей. А, отже, і вельми прибутковим бізнесом, для його власників.

Подробнее.gif

10.05.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21