Металеві Меблі

Металеві Меблі

Ознаки металу всім відомі, тому в сучасному побуті така унікальна хімічна речовина у вигляді сплаву використовується дуже широко. Незалежно від сфери діяльності і робочого поля, металеві меблі присутні в кожному приміщенні. Затишні будинки, робочі офіси і місця загального користування наповнені меблями з металу. І це не дивно, адже такі об'єкти інтер'єрного дизайну дуже практичні. Європейські компанії використовують металеві меблі для зберігання важливої документації, тому паперові варіанти документів під надійним захистом і збереженням.

Переваги металевих меблів

01.jpg

У кожного свій смак, але якщо вибирати за принципом універсальності, легкості в догляді і довговічності, тоді вибір на користь металевих меблів.

01.jpgПо-перше: меблі з металу дуже міцні. Вони витримують велику вагу та навантаження, що дуже актуально для стелажів, шафи для документів і зберігання інструментарію. Відмінно протистоїть зовнішньому фізичному впливу, не втрачає своєї первозданної форми навіть при падінні зі значної висоти. Також, якщо такі шафи і сейфи обладнані надійними замками, то відкрити без спеціального інструменту їх практично неможливо.01.jpgПо-друге: якщо такі меблі встановлювати в місцях громадського користування, вони витримують багаторазові контакти з різними предметами, при цьому не втрачають зовнішнього привабливого вигляду. Тому міцність і багаторазовість - це однозначно коник металевих меблів.01.jpgПо-третє: простота в догляді за вищевказаними предметами. Всі знають, що для очищення від пилу і різних забруднень для металу не потрібно додаткових хімічних речовин і маніпуляцій. До того ж, металеві меблі, які пропонує інтернет-магазин «МебліХіт», покриті спеціальними порошковими фарбами або оцинковкою, що є безперервним і надійним захистом від корозії. Тому її можна встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю: передбанники, кухні, роздягальні біля душових і в спортзалах.


01.jpgПо-четверте: висока екологічність і безпека. На відміну від меблів з ДВП і ДСП, металеві не виділяють небезпечні для здоров'я людини хімічні речовини, летючі смоли, які дуже токсичні для людського організму і інших живих істот, не вступає в реакцію іншими матеріалами.Одним з плюсів металевих меблів є їх простота в установці і збірці. Навіть людина без спеціальних навичок з легкістю збере каркас будь-якої конструкції. До того ж, якщо одна зі складових деталей приходить в непридатність і виходить з ладу, її можна замінити новою, підібравши в магазині аналогічну. Також під час транспортування, можна не боятися її пошкодити, адже вона дуже міцна, тому процес переміщення не принесе особливих незручностей і не зіпсує зовнішнього вигляду.

01.jpg

Багато установ, що пропонують послуги медичного, косметологічного характеру, місця громадського харчування, спортивні клуби, офіси роблять вибір у бік металевих меблів. Адже вони піддаються відмінній дезінфекції, не накопичуючи хвороботворну і патогенну мікрофлору. Тому відмінної стерильності і гігієни можна досягти тільки з металевими меблями, за якою проводити постійний догляд.

01.jpg

Ну і звичайно, зовнішній дизайн меблів з металу допомагає втілити найстильніші ідеї. Більшість вважають за краще правильні прямі лінії і чіткі форми, які вдало поєднуються з різними дизайнерськими ідеями.

Представлений асортимент меблів з металу на сайті настільки різноманітний, що кожен зможе вибрати відповідну модель шафи, стелажа, полиці, сейфа, стола, стільців, лавок, абонентських шаф і поштових скриньок.

Важливою позитивною ознакою металевих меблів є її вогнетривкість. Такий момент дуже добре характеризує безпеку сейфів. Вогнетривкість надійно збереже всю документацію, що буде перебувати у внутрішній камері сейфа, якщо трапитися непередбачувана ситуація.

01.jpg

Якщо звертати увагу на вагу металевих меблів, то таке питання вирішене за допомогою пересувних коліс, вони передбачені у тих моделей, з якими робота буде полягати в переміщенні меблів. Для таких варіантів як архівні полиці і стелажі, колеса не передбачені, а вони обладнані стійкими і надійними ніжками.

Чому варто вибирати металеві меблі в нашому магазині

Інтернет-магазин «МебліХіт» - це команда справжніх професіоналів, які знають, з чим працюють і допоможуть кожному підібрати найоптимальніший варіант товару. Вони не просто проконсультують, а запропонують моделі, які найкращим чином підійдуть для виконання поставлених завдань. Також варто розуміти, що товар магазину виконаний з самого високоякісного металу і сплаву. Покривається спеціальним сертифікованим складом, який захищає від корозії і при цьому надає неповторного зовнішнього вигляду.

Модельні ряди металевих меблів можуть йти в поєднанні з різними матеріалами: тканина, шкіра, дерево, скло та інші екологічно чисті, безпечні покриття і елементи.

Габаритні рішення меблів, передбачені таким чином, що клієнти зможуть підібрати як одну невелику модель в квартиру, так і велику кількість для офісних компаній, архівів та інших установ.

Цінова політика інтернет-магазину дуже демократична. «МебліХіт» не завищують ціни і працюють тільки з виробниками, тому ризик купити неякісний товар і при цьому переплатити за послуги посередників відсутній.

Що стосується гарантійного терміну, то сайт настільки впевнений в якості свого реалізованого асортименту, що надає гарантію на кожен придбаний товар.

Дивитись товар.gif

04.07.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21