• /
  • /
  • Пружинні матраци та їх види – як обрати правильний та не помилитися?

Пружинні матраци та їх види – як обрати правильний та не помилитися?

Пружинні матраци та їх види – як обрати правильний та не помилитися?

c1ed5ca55f17fc07a7c6b6de486accb4.jpgЯким би прекрасний не було ліжко, з яких дорогих та екологічно чистих матеріалів воно не було б виготовлено, ключову роль у вашому здорову та правильному відпочинку вночі, відіграє саме матрац

  Матрац приймає правильне положення вашого тіла уві сні. Ортопедичний матрац не лікує від болю у спині, ортопедичний матрац запобігає їх появі, та зменшує дискомфорт у спині, якщо він є. 

  Правильно підібраний матрац дозволить хребту прийняти правильне положення під час усього часу, яке ви проводити у горизонтальному положенні. Правильно матрац працює на вас, якщо його вірно та індивідуально  підібрати. Вага людини, жорсткість матрацу, індивідуальні відчуття та бажання – ось складові здорового сну та відпочинку. Варто зазначити, що основними функціями комфортного спального місця, проте за доступними цінами, володіють й матраци Економ - здоровий сон може дозволити собі кожен.

  Усі матраци різні. Пружинні матраци сконструйовані на базі стальним пружин, які є різної форми та поєднані у пружинні блоки. Пружинні матраци підтримують хребет у правильному положенні увесь сон. Ортопедичний ефект досягається тим, на скільки правильно пружини приймають на себе вагу людини. 
Окрім  ортопедичних властивостей та здорового анатомічного сну, можна додати чудову вентиляцію, яка досягається саме за допомогою пружинних блоків. Повітря з легкістю циркулюється у пружинному матраці, що робить його увесь час сухим. Така неприємна річ, як пліснява, ніколи не утвориться у такому матраці. А відведення вологи, яку виділяє людське тіло, забезпечить абсолютну гігієнічність вашого сну. 
Пружинні матраци поділяють на залежний та незалежний пружинні блоки. 
Залежний пружинний блок утворюється шляхом скріплення пружин у жорсткий каркас. Серед переваг матраців із залежним блоком слід відзначити його бюджетність. Такий матрац зможе дозволити собі практично кожний. 

  Купуючи матрац із залежним блоком, ви повинні розуміти, що з часом одна з пружин може деформуватися, тоді і всі сусідні пружити втратять свою форму. А це призведе до утворення так званого ефекту «гамака». Простіше кажучи, у вашому матраці утвориться цілком відчутна яма. 
Незалежний пружинний блок знаходиться в окремому чохлі. Принцип роботи такого матрацу у тому, що кожна пружина працює під вагою вашого тіла автономно. Кожна пружина не залежить від сусідніх пружин. Такий матрац повністю адаптується до контурів вашого тіла, що створює ідеальний ортопедичний ефект.


07.10.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21