• /
  • /
  • Матраци Економ – здоровий сон може дозволити собі кожен

Матраци Економ – здоровий сон може дозволити собі кожен

Матраци Економ – здоровий сон може дозволити собі кожен

Спати зручно бажають усі. А просинатися із повними силами та відчуттям здорової спини хочуть ще більше людей, які себе поважають. Матраци Економ відрізняються невисокою вартістю, проте виконують основні функції зручного спального місця. Про матраци Економ кажуть, що це вибір без «пантів».

43c6faae281959763cad15b9c445b713.jpg

Матраци Економ часто купують не лише додому, але й для готелів та хостелів, на дачу та пансіонати, або у кімнату для гостей. Звичайно, наявністю окремої кімнати для гостей можуть похвалитися далеко не усі. Проте заможні люди не викидають гроші на вітер, та також прагнуть зекономити. Глянцеві журнали пропагують здоровий спосіб життя. Цього ж прагне й ваша спина. Якщо ви не можете одразу придбати дорогий матрац, ви все одно можете подарувати собі здоровий сон. Засинаючи, ми мріємо скинути з себе буденні проблеми, прагнемо проснутися із хорошим настроєм. І у цьому вам допоможе матрац Економ, який подарує вам міцний сон, якого не досягти без ортопедичного матрацу.

До речі, як свідчить практика продавців-консультантів компанії МебліХіт, стереотип про те, що ортопедичні матраци – це щось дуже дороге та недоступне для пересічної людини, таки існує. Насправді це не так. Завжди можна підібрати ідеальний варіант для будь-якого гаманця. Можливо у матрацах Економ буде менше спеціальних шарів, проте ортопедичні властивості аж ніяк не будуть втрачені.

Бюджетні матраци зможуть дозволити собі практично кожен. Під час виготовлення матраців Економ виробник використовує дещо дешевші матеріали, проте вони все одно відповідають усім стандартам. Такі матеріали завжди будуть екологічно чистими та мати гарний вигляд. Єдине, на, що радимо звернути увагу - ортопедичні властивості матрацу Економ прослужать вам дещо менше, аніж більш дорогі моделі, наприклад німецькі матраци Schlaraffia – якість, перевірена часом.

Проте, якщо ви купуєте такий матрац на квартиру, що орендуєте, на дачу або гуртожиток – ортопедичних властивостей абсолютно вистачить! Такий матрац прослужить вам потрібний термін за менші гроші. Такий матрац стане ідеальний варіантом, коли грошей на дорогий поки що не вистачає, а спина вимагає винести на смітник цей жахливий диван, на якому ви спите понад двадцять років.

Кнопка укр.png
18.11.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21