Безпружинний матрац – обирати чи не обирати?

Безпружинний матрац – обирати чи не обирати?

14fad8ccf4c6b99022fddcb0bf08edde.jpgБезпружинний матрац також має не мало шанувальників.  Існує хибна думка, що ортопедичними властивостями володіють лише пружинні матраци, однак це не так. Матраци без пружин виготовлені із натурального латексу, пінополіуретану, кокосового волокну та голкопробивного наповнювача. Усі ці матеріали у поєднанні створюються якісний матрац, який подарує вашому тілу чудовий анатомічний ефект.

  Безпружинний матрац рівномірно розподілить вагу людини. Після сну на такому матраці відпочинок буде комфортним та повноцінним. Якщо ви ведете активний спосіб життя, під час сну у вас затікають м’які тканини тіла, а поперек болить, тоді вам варто звернути увагу на безпружинний матрац.

  Безпружинний матрац має такі особливості. Конструкція не містить металевих пружин, відтоді електростатичної дії на організм просто немає. Безпружинний матрац радять обирати для людей, які через хворобу повинні везти лежачий спосіб життя. Пінополіуретан, який міститься у таких матрацах, деякі фахівці радять для боротьби із пролежнями. Безпружинний блок не порушує кровообіг організму під час багатогодинного сну.

  Взагалі, пінополіуретан – унікальний матеріал. Від дозволяє витримувати великі навантаження. Це матеріал, який володіє «пам’яттю»,  та запам’ятовує форму вашого тіла. Матеріал не накопичує таку неприємну річ, як пил. А кокосова койра збереже анатомічну форму вашого матрацу на довгі роки, і без металевих пружинних блоків. 

  Безпружинні або пружинні матраци та їх види – як обрати правильний та не помилитися? Порадьтеся із фахівцями МебліХіт. І якщо у вас є досі сумніви, наші кваліфіковані працівники їх розвіють, а найголовніше підберуть індивідуальний та ідеальний варіант для Вас. 

  А здоровий сон зажди був і залишається складовою щасливого життя. Адже як інакше назвати життя без болю у спині. А коли ви просинаєтеся так, немов тільки учора приїхали із відпустки, тоді і весь оточуючий світ наповнюється кольоровими барвами. А ваш хороший настрій лише притягує до себе позитивні емоції та вдалі події.
07.10.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21