Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

фото Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

  
  Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)  Меблі для житлових кімнат - одне зі складових нашого життя. Погодьтеся адже практично неможливо повноцінно відпочити в квартирі або будинку без меблів. До підбору меблевого гарнітура потрібно ставитися дуже уважно, так як обрані Вами меблі повинні радувати і виконувати функціональність бажань власника. Продукція випускається меблевою фабрикою "ТОВ Скіф" - це в першу чергу якісні меблі, вироблені з натуральних порід дерева, з європейськими технологіями, що представляють в собі повний цикл виробництва, що дозволяє з деревної сировини виробляти меблеві шедеври.

  Фабрика почала свою роботу близько двох років тому, але за свої два роки, встигає завоювати необхідний авторитет у покупців. Перше, що хотілося б знати споживачеві, це якість меблів які купуємо?

   Продукція, вироблена на заводі, відповідає всім стандартам якості (ГОСТ). Меблі, створені фірмою Скіф, розробляються штатними дизайнерами, що в свою чергу, допомагає розвиватися і пропонувати нові моделі ліжок, столів, шаф, тумбами і багато іншого, підкреслюючи стильність Вашого інтер'єр, а BlackRedWhite доповнить його. Купуючи наші меблі, Ви в першу чергу підтримуєте українського виробника, що в свою чергу дозволяє нам оплачувати податки згідно з податковим законодавством, створювати робочі місця. Офіційним представником нашої продукції в західному регіоні, є компанія - "МебліХіт". Ви без проблем зможете придбати меблі у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ковелі, Чернівцях, Ужгороді та багатьох інших містах України, а в цьому Вам допоможе інтернет-магазин меблів МебліХіт.

19.04.2013
|
Рейтинг (2.93)

Повернення до списку


0
Олег
Прошу звязатись зі мною по вайберу +380673540154 Хочу зробити замовлення.
Ім'я Цитувати
0
Олег
Де знаходиться Ваш представник в Тернополі?
Ім'я Цитувати
 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21