Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

фото Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)

  
  Меблі фабрики Скіф (м.Коломия)  Меблі для житлових кімнат - одне зі складових нашого життя. Погодьтеся адже практично неможливо повноцінно відпочити в квартирі або будинку без меблів. До підбору меблевого гарнітура потрібно ставитися дуже уважно, так як обрані Вами меблі повинні радувати і виконувати функціональність бажань власника. Продукція випускається меблевою фабрикою "ТОВ Скіф" - це в першу чергу якісні меблі, вироблені з натуральних порід дерева, з європейськими технологіями, що представляють в собі повний цикл виробництва, що дозволяє з деревної сировини виробляти меблеві шедеври.

  Фабрика почала свою роботу близько двох років тому, але за свої два роки, встигає завоювати необхідний авторитет у покупців. Перше, що хотілося б знати споживачеві, це якість меблів які купуємо?

   Продукція, вироблена на заводі, відповідає всім стандартам якості (ГОСТ). Меблі, створені фірмою Скіф, розробляються штатними дизайнерами, що в свою чергу, допомагає розвиватися і пропонувати нові моделі ліжок, столів, шаф, тумбами і багато іншого, підкреслюючи стильність Вашого інтер'єр, а BlackRedWhite доповнить його. Купуючи наші меблі, Ви в першу чергу підтримуєте українського виробника, що в свою чергу дозволяє нам оплачувати податки згідно з податковим законодавством, створювати робочі місця. Офіційним представником нашої продукції в західному регіоні, є компанія - "МебліХіт". Ви без проблем зможете придбати меблі у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ковелі, Чернівцях, Ужгороді та багатьох інших містах України, а в цьому Вам допоможе інтернет-магазин меблів МебліХіт.

19.04.2013
|
Рейтинг (2.93)

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21