Скляні столи для кухні

фото Скляні столи для кухні

Скляні столи для кухні

З появою так званого «загартування скла", завдяки якому почався технологічний прорив, який поклав початок новому напрямку в інтер'єрі та дизайні. Столи зі скла почали виникати не тільки в літніх будинках, але і в громадських місцях. Виняткову популярність цей вид меблів отримав в будівлях офісів, готелів, перукарень, салонів краси та інших громадських будівлях.

  Скляні столи, на відміну від усієї іншої меблів, з легкістю створюють відчуття простору і візуального розширення простору, а завдяки цьому відвідувачі можуть почувати себе досить комфортно. Це основна причина, такої високої популярності скляних меблів. Що таке скляний стіл для кухні? Це не звичайна зручні меблі або потрібна частина інтер'єру, а оригінальний стрибок у світ нинішнього стилю. До недавніх пір ця меблі була недоступною розкішшю, яку могли собі дозволити виключно дуже багаті люди. Тепер же все інакше, і це тому, що зносостійкість і довговічність, так необхідні для використання цих меблів, змінилася з виникненням загартованого скла. 

  На сьогоднішній день, скляні столи для кухні і вітальні, зроблені зі скла товщиною приблизно один-два сантиметри. Скляні столи - основа сучасного стилю. Вони - критерій престижу і символ останніх досліджень в області ергономіки. Скло - матеріал, який дозволяє дизайнерам будувати будь-які форми і текстури, а також, що немало важливо, імпровізувати. Для домашнього інтер'єру, найбільшу популярність заробили скляні столи для кухні або столи обідні, які використовують дизайнери, щоб відокремити їдальню від кухні. Журнальні столи, виготовлені із загартованого скла, також широко використовуються в будинках, а їх дизайн, в більшості випадків, нагадує кухонний стіл. 

   Скляний стіл або витвір мистецтва? Тим не менш, це найбільш поширений предмет меблів на сьогодні. Скляний стіл складається з тих же частин, що і класичний дерев'яний, пластмасовий або металевий стіл. З тією лише різницею, що стільниці прозорі, а всі конструктивні елементи видні і не можуть бути приховані. Ось чому провідні дизайнери знаходяться в постійному пошуку рішень для зв'язку між стільницею і ніжками, включаючи експерименти зі зміною кольору. Функціональність і практичність роблять цю меблі чудовим придбанням для кожного будинку.

23.03.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21