Домашній кабінет

Домашній кабінет

Далеко не для кожного робочий день закінчується з моменту виходу з офісу. І якщо Ви також, не встигши прийди до дому з роботи, знову приступаєте до роботи, то ця стаття саме для Вас.

Ми думаємо, Ви розумієте, для того, щоб та робота, яку Ви виконуєте вдома, була по-справжньому ефективною, необхідно правильно облаштувати своє домашнє робоче місце, щоб воно було максимально комфортним, і на якому б Ви відчували затишне задоволення. Таке місце називається домашнім кабінетом.

Поняття «домашній кабінет» кожен розуміє по-своєму. Для когось це місце, де можна спокійно доробити роботу на комп`ютері, яку не встигли зробити на роботі, для когось це місце ділових переговорів в неофіційній обстановці, для когось це виставка речей, якими господар дуже пишається, а для когось це навіть бібліотека. Тому меблі для домашнього кабінету підбираються індивідуально. 

Однак, багатьом важливо знати, які меблі потрібні в кабінеті, яка роль дзеркала в дизайні приміщення, чи необхідне воно там чи ні та інше. Наприклад, якщо це домашній офіс, то Вам необхідний просторий та зручний стіл (це може бути як комп`ютерний, так і письмовий стіл), який був би наділений шухлядами, поличками та іншими корисними для Вас функціями. Також дуже важливо підібрати максимально ергономічне офісне крісло. Задумайтесь і про те, що Вам можуть знадобитись шафа та відкритий пенал, де б Ви могли зберігати всі потрібні речі та папери: документацію, потрібну літературу і т.п.

collage.jpg

Якщо Ваш домашній кабінет є місцем для переговорів, то тоді в ньому повинні бути присутні такі елементи інтер`єру, як диван, на якому б могли зручно розміститись Ваші партнери, просторі крісла, журнальний стіл, за яким Ви змогли б пити каву. Звичайно ж буде ідеально, якщо диван та крісла виконані зі шкіри, а стіл – з натурального масиву дерева. Також не слід забувати і про шафу - бар, в якому можна зберігати різні типи напоїв для Ваших гостей.

collage.jpg

Для бібліотеки та домашньої експозиції звичайно необхідні шафи-етажерки та полки, на яких Ваші книги та речі будуть зберігатись з особливою дбайливістю і додавати інтер`єру вишуканості та елегантності.

collage.jpg

Одним словом, меблі для домашнього кабінету можна підібрати будь-які, все залежить від Вашої фантазії та Ваших смакових побажань. Ви головне розскажіть про свої ідеї нам, а ми вже допоможемо підібрати Вам потрібні меблі.

23.02.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21