• /
  • /
  • Ортопедичні дивани – ідеальне рішення для здорового сну та комфортного відпочинку

Ортопедичні дивани – ідеальне рішення для здорового сну та комфортного відпочинку

Ортопедичні дивани – ідеальне рішення для здорового сну та комфортного відпочинку

Кожен повинен розуміти, що правильна та рівна підтримка хребта дуже важлива для кожної людини. Особливо це важливо в той час, коли наше тіло абсолютно розслаблене, тобто під час сну. Для того, щоб забезпечити свій хребет оптимальною підтримкою під час сну, люди використовують ортопедичні матраци, які кладуться зверху на ортопедичні ламелі ліжка. Але існує безліч випадків, коли житлова площа не дозволяє розмістити вдома ліжко. Що ж робити в таких випадках?
 
Останнім часом все більше популярності набирають дивани, які створені не тільки для переглядання програм по телевізору і недовгих «посиділок» з друзями, а і розраховані на повноцінний щоденний сон. Їх називають ортопедичними диванами.

c5561d22eb1637a10c4a706619411664.jpg

 
Ортопедичний диван – це тип диванів, який використовується у якості спального місця на постійній основі, який при цьому не приносить шкоди здоровому організму, підтримує хребет в потрібному правильному положенні і захищає весь опорно – руховий апарат. Вони можуть бути пружинними та безпружинними. При всіх цих перевагах, ортопедичний диван значно зекономить простір Вашого інтер`єру, розкладаючись тільки на час сну, і легко складаючись після нього.
 
Що ж відрізняє ортопедичний диван від звичайного дивану? Ортопедичний диван має жорстку та, в одночас, пружню поверхню, яка забезпечується пружинним блоком та плотним слоєм пінополіуретану. Також ортопедичний диван може бути безпружинним. Матрац такого дивану є тоншим і витримує менше навантаження, ніж пружинний диван. Спальне місце ортопедичного дивану має абсолютно рівну поверхню, і не повинно мати переходів у висоті і у жорсткості. В основі ортопедичного дивану обов`язково використовуються ортопедичні букові ламелі, які збільшують ортопедичний ефект дивану і створюють вентиляцію в основі дивану. Також в багатьох моделях є можливість додавання кокосової койри, яка надає додаткову жорсткість дивану. Тому, комфортабельний ортопедичний диван та правильно обраний ортопедичний матрац - це мистецтво
 
В нашому інтернет-магазині Ви можете купити ортопедичні дивани таких виробників, як Davidos, Хавтур, Віка, АФЦ, а також ортопедичні дивани нашого власного виробництва. Якщо Вам потрібна допомога та додаткова консультація, звертайтесь до менеджерів нашого інтернет-магазину, які з радістю Вам допоможуть.

Кнопка укр.png
07.03.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21