Дивани для Вас: ідеальне рішення для будь-якої оселі

Дивани для Вас: ідеальне рішення для будь-якої оселі

Сьогодні дивани обирають не лише у маленькі помешкання. Цим меблям віддають перевагу і для інтер’єру у великих апартаментах. А все тому, що диван знайде своє ідеальне місце усюди.

05a4dd667f2a53797fd4cef0c47d79e3.jpg

Вітальня, спальня, дитяча та офіс, дивани знайдуть своє місце навіть у передпокої! Саме на дивані ми з усією родиною збираємось перед телевізором кожного вечора, батьки знають, що дивани стають улюбленою місцем для ігор, а невелика вітальня вночі перетворюється на затишну спальню, коли ми розкладаємо наш улюблений диван.

Сьогоднішній прогрес у меблевій індустрії не стоїть на місці. А якість дорогих диванів може навіть посперечатися із ортопедичний матрацом. Адже існують
ортопедичні дивани, які вночі стають спальнею, а вдень кімната перетворюється у вітальню. Кардинально різні речі можуть існувати разом завдяки вдало підібраному дивану.

Якщо ви зекономили на ліжку та ортопедичному матраці, радимо не економити на якісному дивані.

Обираючи диван, зверніть увагу на сидіння дивану. Набагато краще, коли воно йде цільним блоком, а не окремими подушками. Які з часом мають здатність роз’їжджатися під вами. А ще, якщо ви полюбляєте захопити із собою канапки та тістечка, коли переглядаєте улюблену телепередачу, готуйтеся до того, що вам потрібно буде ще чистити крихти. Також пульт від телевізору ви скоріш за все також шукатимете під подушками.

Величезна перевага, коли ортопедичні дивани мають ще й місце для білизни. Навіть, якщо ваш новий диван не стоятиме у спальні, все одно завжди знайдуться речі, які ви заховаєте у бокс для білизни, який є під диваном. Не відмовляйтеся від можливості отримати приховану шафку. Проте, якщо купуєте диван для офісу, звичайно, що бокс для білизни вам буде не потрібен.

Також зверніть увагу, який механізм має короб для білизни. Важливо, аби він був якісним та зручним у використанні. Ну, а тканини, які сьогодні пропонує виробник… У виборі насправді можна загубитися! Колір та якість тканини – все дуже індивідуально. Звичайно, якщо диван стоятиме у офісі, оберіть тканини, які час-від-часу можна буде протерти вологою ганчіркою. Проте, якщо диван купуєте додому, можна віддати перевагу м’яким тканинам. Звичайно не забувайте, якщо ваші дітки полюбляють малювати фарбами та фломастерами та меблях – врахуйте і цей фактор під час вибору тканини. Це стосується і домашніх тварин. Коти полюбляють точити кігті.

Отож, врахуйте усі фактори, тоді ідеальний варіант стане саме вашим!

Кнопка укр.png
22.01.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21