• /
  • /
  • Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Ванна кімната в будинку займає особливе місце. Тут люди, зазвичай, приводять себе в порядок. Тому, від того, яким буде інтер'єр ванної кімнати, залежить не тільки комфорт людей, але і їх настрій. Одним з найбільш значущих елементів інтер'єру ванної є дзеркало. Про те, які завдання вирішує дзеркало у ванній і яким чином його правильно використовувати, піде мова в цьому невеликому матеріалі.

01.jpg

Навіщо у ванній кімнаті потрібно дзеркало

Незважаючи на уявну простоту відповіді на це питання, насправді, вона вельми неоднозначна. Справа в тому, що, в силу своїх фізичних властивостей, дзеркало може нести відразу кілька функцій в будь-якому приміщенні. У тому числі, і у ванній. При цьому, варто особливо виділити 4 найбільш важливі з них.

  • Інструмент оцінки людиною свого зовнішнього вигляду. Власне, саме це є головна функція дзеркала з незапам'ятних часів. Тому, при підборі конкретної моделі дзеркала та прийнятті рішення про його розташування у ванній кімнаті, це береться в розрахунок, безумовно.
  • Естетика дзеркала, як предмета інтер'єру. Красиві дзеркала є невід'ємними елементами будь-якого інтер'єру. Він підкреслюють певний стиль і створюють святковий вигляд приміщенню. У тому числі і приміщенню ванної кімнати.
  • Додатковий джерело освітлення. Будь-яке дзеркало, при правильному розташуванні, може відбивати світло від джерел освітлення, створюючи додаткове освітлення. Це дуже важливе властивість дзеркала, із задоволенням, використовують інтер'єрні дизайнери.
  • Інструмент візуального збільшення простору. Як правило, ванні кімнати в наших будинках і квартирах не відрізняються великими розмірами. А наявність дзеркала дозволяє візуально розширити наявний простір.

Які дзеркала найбільш підходять для ванної кімнати

Різноманіття різних рішень, досить часто, призводить покупця в замішання. Тим часом, необхідно розуміти, що при всій різноманітності різних дзеркал, вони можуть мати відмінності тільки в естетичному плані. Наприклад, дизайнерські дзеркала в вашому будинку, а саме у ванній виконуватимуть не лише практичну функцію, а й декоративну, тому, вибір конкретного рішення залежить від ваших побажань та того стилю, в якому виконаний інтер'єр ванної кімнати. Багаті й солідні класичні варіанти дзеркал, безумовно, підійдуть до інтер'єру, оформленому в класичному стилі. При цьому, таке дзеркало зовсім не обов'язково має бути укладена у важку різьблену раму. Солідність і шарм класичного дзеркалу можуть надати додаткові джерела освітлення. Таке рішення можна побачити на прикладі дзеркала Р005 ф.

Однак, у більшості випадків, сучасні ванні кімнати обладнають в сучасному стилі. Як правило, це пов'язано з тим, що сучасні ванні мають достатньо скромні площі. А це означає, що мінімалізм в них є цілком виправданим. Слід зауважити, що використання простих дзеркал, аж ніяк не виключає перетворення їх у родзинку інтер'єру. Тим більше, що сьогодні є величезний вибір різноманітних моделей дзеркал, у тому числі дизайнерських, за допомогою яких, можна будь-який інтер'єр зробити неповторним і дуже функціональним. Тим більше, що більшість рішень такого типу цілком доступні для більшості жителів України, в плані вартості.

Як правильно вибирати дзеркало для ванної кімнати

Перш за все, необхідно мати на увазі, що ванна кімната являє собою приміщення з особливими режимами температури і вологості. Тому, вимоги до дзеркал, використовуваним в такому приміщенні, досить високі. Насамперед, мова йде про якість дзеркала і його здатності до запітніння. Під якістю дзеркала розуміють якість дзеркального покриття або, як його ще називають, амальгами. У хороших дзеркалах основою амальгами є срібло. У дзеркалах з низькою якістю, для такої мети використовується алюміній.

Що стосується, здатності протистояти запотіванню, то є сенс звернути увагу на відтінки кольорів самій дзеркальній поверхні. Як правило, дзеркала з синіми або зеленуватими відтінками досить стійкі до запітніння. У той же час, дзеркала, поверхня яких має фіолетовий відлив, запотівають досить швидко. Власне, фіолетові відтінки свідчать про те, що перед вами дзеркало досить низької якості.

Як відомо, дзеркало є одним з найпомітніших предметів інтер'єру у ванній кімнаті. Саме тому, так важливий його естетичний вигляд. Слід зауважити, що сьогодні є достатньо великий вибір різноманітних моделей. Тим не менш, завжди варто враховувати конкретні особливості інтер'єру конкретної ванної кімнати. Особливо, якщо виникне бажання розмістити у ванній дизайнерські дзеркала, які вельми вдало можуть підкреслити індивідуальність інтер'єрного рішення.

Величезне значення має те, у якого саме продавця купується дзеркало. Справа в тому, що далеко не всі продавці володіють достатнім асортиментом товарів і не достатньо кваліфікований персонал для того, щоб якісно задовольнити клієнта. А тим часом такі компанії на ринку України є. Наприклад, компанія «МебліХіт» пропонує достатню кількість рішень, які можна подивитися в розділі Дзеркала для ванних на сайті компанії. При цьому, вартість більшості представлених моделей вельми доступна. А в якості виробів сумніватися не доводиться. Та й налагоджена система комунікацій з клієнтом дозволяє останньому розраховувати на безкоштовну кваліфіковану допомогу, в будь-якому випадку.

Детальніше.gif

04.12.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21