• /
  • /
  • Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Дзеркало у ванній: як це зробити красиво, зручно і недорого

Ванна кімната в будинку займає особливе місце. Тут люди, зазвичай, приводять себе в порядок. Тому, від того, яким буде інтер'єр ванної кімнати, залежить не тільки комфорт людей, але і їх настрій. Одним з найбільш значущих елементів інтер'єру ванної є дзеркало. Про те, які завдання вирішує дзеркало у ванній і яким чином його правильно використовувати, піде мова в цьому невеликому матеріалі.

01.jpg

Навіщо у ванній кімнаті потрібно дзеркало

Незважаючи на уявну простоту відповіді на це питання, насправді, вона вельми неоднозначна. Справа в тому, що, в силу своїх фізичних властивостей, дзеркало може нести відразу кілька функцій в будь-якому приміщенні. У тому числі, і у ванній. При цьому, варто особливо виділити 4 найбільш важливі з них.

  • Інструмент оцінки людиною свого зовнішнього вигляду. Власне, саме це є головна функція дзеркала з незапам'ятних часів. Тому, при підборі конкретної моделі дзеркала та прийнятті рішення про його розташування у ванній кімнаті, це береться в розрахунок, безумовно.
  • Естетика дзеркала, як предмета інтер'єру. Красиві дзеркала є невід'ємними елементами будь-якого інтер'єру. Він підкреслюють певний стиль і створюють святковий вигляд приміщенню. У тому числі і приміщенню ванної кімнати.
  • Додатковий джерело освітлення. Будь-яке дзеркало, при правильному розташуванні, може відбивати світло від джерел освітлення, створюючи додаткове освітлення. Це дуже важливе властивість дзеркала, із задоволенням, використовують інтер'єрні дизайнери.
  • Інструмент візуального збільшення простору. Як правило, ванні кімнати в наших будинках і квартирах не відрізняються великими розмірами. А наявність дзеркала дозволяє візуально розширити наявний простір.

Які дзеркала найбільш підходять для ванної кімнати

Різноманіття різних рішень, досить часто, призводить покупця в замішання. Тим часом, необхідно розуміти, що при всій різноманітності різних дзеркал, вони можуть мати відмінності тільки в естетичному плані. Наприклад, дизайнерські дзеркала в вашому будинку, а саме у ванній виконуватимуть не лише практичну функцію, а й декоративну, тому, вибір конкретного рішення залежить від ваших побажань та того стилю, в якому виконаний інтер'єр ванної кімнати. Багаті й солідні класичні варіанти дзеркал, безумовно, підійдуть до інтер'єру, оформленому в класичному стилі. При цьому, таке дзеркало зовсім не обов'язково має бути укладена у важку різьблену раму. Солідність і шарм класичного дзеркалу можуть надати додаткові джерела освітлення. Таке рішення можна побачити на прикладі дзеркала Р005 ф.

Однак, у більшості випадків, сучасні ванні кімнати обладнають в сучасному стилі. Як правило, це пов'язано з тим, що сучасні ванні мають достатньо скромні площі. А це означає, що мінімалізм в них є цілком виправданим. Слід зауважити, що використання простих дзеркал, аж ніяк не виключає перетворення їх у родзинку інтер'єру. Тим більше, що сьогодні є величезний вибір різноманітних моделей дзеркал, у тому числі дизайнерських, за допомогою яких, можна будь-який інтер'єр зробити неповторним і дуже функціональним. Тим більше, що більшість рішень такого типу цілком доступні для більшості жителів України, в плані вартості.

Як правильно вибирати дзеркало для ванної кімнати

Перш за все, необхідно мати на увазі, що ванна кімната являє собою приміщення з особливими режимами температури і вологості. Тому, вимоги до дзеркал, використовуваним в такому приміщенні, досить високі. Насамперед, мова йде про якість дзеркала і його здатності до запітніння. Під якістю дзеркала розуміють якість дзеркального покриття або, як його ще називають, амальгами. У хороших дзеркалах основою амальгами є срібло. У дзеркалах з низькою якістю, для такої мети використовується алюміній.

Що стосується, здатності протистояти запотіванню, то є сенс звернути увагу на відтінки кольорів самій дзеркальній поверхні. Як правило, дзеркала з синіми або зеленуватими відтінками досить стійкі до запітніння. У той же час, дзеркала, поверхня яких має фіолетовий відлив, запотівають досить швидко. Власне, фіолетові відтінки свідчать про те, що перед вами дзеркало досить низької якості.

Як відомо, дзеркало є одним з найпомітніших предметів інтер'єру у ванній кімнаті. Саме тому, так важливий його естетичний вигляд. Слід зауважити, що сьогодні є достатньо великий вибір різноманітних моделей. Тим не менш, завжди варто враховувати конкретні особливості інтер'єру конкретної ванної кімнати. Особливо, якщо виникне бажання розмістити у ванній дизайнерські дзеркала, які вельми вдало можуть підкреслити індивідуальність інтер'єрного рішення.

Величезне значення має те, у якого саме продавця купується дзеркало. Справа в тому, що далеко не всі продавці володіють достатнім асортиментом товарів і не достатньо кваліфікований персонал для того, щоб якісно задовольнити клієнта. А тим часом такі компанії на ринку України є. Наприклад, компанія «МебліХіт» пропонує достатню кількість рішень, які можна подивитися в розділі Дзеркала для ванних на сайті компанії. При цьому, вартість більшості представлених моделей вельми доступна. А в якості виробів сумніватися не доводиться. Та й налагоджена система комунікацій з клієнтом дозволяє останньому розраховувати на безкоштовну кваліфіковану допомогу, в будь-якому випадку.

Детальніше.gif

04.12.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21