Який потрібен матрац для вашого дивана

Який потрібен матрац для вашого дивана

Сон на великому ліжку з якісним ортопедичним матрацом неймовірно комфортний. Але розмістити таке ліжко в невеликій квартирі буває проблематично, тому власники малогабариток вибирають відпочинок на незручному розкладному дивані. На виручку приходять рулонні матраци, що серйозно підвищують якість сну. Ознайомитися з найзручнішими і недорогими моделями рулонів-матраців можна в каталогах інтернет-магазину МебліХіт.

01.jpg

Устатті: 
Навіщо купувати матрац для дивана
Відмінності матраца для дивана від звичайних матраців
Рекомендації по вибору комфортного матраца для дивана
Правила догляду за матрацами для дивана

Навіщо купувати матрац для дивана

У кожному розкладному дивані є місця переходу від однієї частини «вбудованого» матраца до іншої (іноді таких переходів може бути шість). Коли тіло потрапляє на цей перехід, хребет приймає неправильне положення, м'язи напружуються, тому під час сну зберігається внутрішнє напруження. Воно не дозволяє повноцінно відпочити, змушує крутитися і на ранок викликає болі і неприємні відчуття.

Використання розкладного дивана як спального місця має і інші недоліки:

  1. Відсутність ортопедичного ефекту. Якісні ортопедичні дивани тільки почали з'являтися в магазинах, а старі дивани можуть провокувати болі в спині. Рулонний матрац здатний вирівняти поверхню дивана і зробити її більш жорсткою.
  2. Зношування оббивки, якие може відбуватися при регулярному сні на дивані. Використання додаткового матраца дозволяє уникнути її пошкодження і забруднення.
  3. Висока ймовірність появи дефектів. Старі матраци з пружинною основою досить швидко зношуються, провокуючи випинання поява горбів і западин. Але якщо постелити поверх такого дивана досить щільний матрац, дефекти стануть непомітними.

Мінуси покупки матраца для дивана - додаткові витрати і необхідність зберігати його окремо при складанні. Плюси - здоровий і комфортний сон без необхідності міняти диван на новий.

Відмінності матраца для дивана від звичайних матраців

01.jpg

На дивані не використовуються звичайні матраци для ліжка, оскільки вони не підходять за розмірами і типом конструкції. Основні відмінності матраців для дивана:

  1. Наповнювач. На відміну від стандартних моделей, в матрацах для диванів ніколи не використовуються пружинні вставки. Щоб зробити такий матрац максимально комфортним і тонким, застосовуються латекс, койра (кокосове волокно) або поліуретанова піна.
  2. Компактність. Коли диван використовується для сну, він зазвичай розкладається на ніч і збирається днем. Тому матрац для дивана повинен бути максимально компактним, щоб його можна було легко підняти, скласти і заховати в шафі або на балконі. Тому для диванів випускаються тонкі матраци, які можна скласти навпіл або згорнути в рулон.
  3. Універсальні розміри. Матраци для ліжок випускаються за стандартними габаритами (наприклад, більшість матраців для односпального ліжка мають параметри 90х200 см). Розкладні дивани далеко не завжди мають стандартну площу спального місця, тому матраци для них відрізняються великим діапазоном розмірів.

Матраци для диванів зберігають хороші анатомічні та ортопедичні властивості. Завдяки цьому сон на них відрізняється глибиною і спокоєм.

Рекомендації по вибору комфортного матраца для дивана

01.jpg

Основний критерій вибору матраца для дивана - це його м'якість (жорсткість). Від цієї характеристики залежатиме вибір наповнювача.

Якщо потрібен м'який матрац, вибирайте вироби, в основі якого використовуються:

Латекс
01.jpg
натуральний матеріал, який підходить навіть алергікам. Серед латексних матраців присутні зоновані моделі з піднятим м'яким узголів'ям і більш жорсткою серединою.

Матраци з ефектом пам'яті
01.jpg
що виготовляються зі спеціальної піни. Мають властивість приймати форму тіла, а також відрізняються високою якістю і зносостійкістю.

Пінополіуретан
01.jpg
Найпоширеніший наповнювач для диванних матраців, з різними варіаціями жорсткості (м'які, пружні, тверді) і доступною вартістю.

Для створення жорстких матраців використовуються кокосова стружка або повсть. Обидва матеріали є натуральними і гарантують гарну якість сну.

Правила догляду за матрацами для дивана

На відміну від старих ватяних матраців, сучасні вироби не тверднуть і не скочуються в грудки в процесі експлуатації. З цієї причини доглядати за ними практично не потрібно. Щоб вони зберігали свої властивості, потрібно:

  • раз на два-три тижні струшувати матрац і перевертати його з одного боку на інший;
  • кожен сезон провітрювати на балконі або вулиці, тому що він вбирає піт і запахи (провітрювати матрац краще в тіні і подалі від штучних джерел тепла, не варто виносити його на мороз);
  • прати матрац не потрібно;
  • якщо матрац доводиться довго зберігати в згорнутому стані, хоча б раз в декілька місяців розгортайте його на 5 годин (це дозволить довше зберігати експлуатаційні характеристики).

Щоб придбати відповідний диванний матрац, розкладіть свій диван і виміряйте площу спальної поверхні. Параметри матраца повинні максимально точно відповідати отриманим замірам. А вибрати виріб будь-яких розмірів, вартості і забарвлення можна на сайті інтернет-магазина МебліХіт.

Дивитись товар.gif

10.07.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21