• /
 • /
 • Нововведення - як безпружинний матрац підкорює Європу

Нововведення - як безпружинний матрац підкорює Європу

Нововведення - як безпружинний матрац підкорює Європу

Ортопедичний матрац не обов'язково повинен мати всередині блок пружин. В європейських країнах завоювали популярність безпружинні різновиди, нічим не поступаються моделям на пружинах. Багато сучасних матраців з ортопедичним ефектом чекають на вас в каталозі інтернет-магазину МебліХіт.

01.jpg

Особливості моделей без пружин

Замість блоку пружин всередині ортопедичного матраца ховається монолітний блок або комплекс блоків матеріалу-наповнювача. Наповнювач може використовуватися як натуральний, так і штучний, наприклад:

 1. Кокос. Використання кокосового волокна робить матрац досить жорстким. Однак саме такі моделі лікарі рекомендують для сну дітям і людям, які страждають від проблем з хребтом.
 2. Латекс. Цей матеріал рідко використовується як базова основа для безпружинного матраца. Найчастіше він з'єднується з шарами з кокосового волокна, завдяки чому набуває додаткової еластичності і м'якості.
 3. Поліуретанова пінка. За своїми характеристиками не поступається матрацам з кокосового волокна. Такі матраци мають особливість: після транспортування їх необхідно залишити на добу в розкладеному вигляді, щоб наповнювач вирівнявся.
 4. Синтепон. Один з найбільш бюджетних варіантів, але він все одно залишається комфортним для сну. При покупці важливо враховувати щільність синтепонового блоку, оскільки такий матрац може бути занадто жорстким або дуже м'яким.

Такими є найбільш популярні варіанти наповнювачів для безпружинних матраців. У каталозі магазина МебліХіт ви можете вибрати для себе вироби і з іншими наповнювачами.

Чому матраци без пружин популярні

01.jpg

Кількість європейців, що бажають оснастити ліжко безпружинним матрацом, постійно збільшується. Пов'язана така популярність з рядом об'єктивних причин:

 1. Пружинні матраци незручні тим, що при русі створюють інтенсивне коливання. Найбільше дискомфорту викликають двоспальні моделі, пружини в яких з'єднані в цілісний блок. Коли людина з одного боку ліжка повертається або встає, її рухт відчуває і другий відпочиваючий на цьому ж таки ліжку.
 2. Безпружинні матраци підходять людям, які люблять спати на твердій і жорсткій поверхні. Подібна характеристика спального місця актуальна для дітей, у яких тільки розвивається кісткова система, і для людей з викривленнями хребта. Пружинний матрац не може забезпечити такий ефект.
 3. Безпружинні матраци легші, вони можуть компактно складатися в рулон. Ці два фактори полегшують їх транспортування і зберігання в будинку.
 4. Безпружинні матраци більш стійкі до зовнішніх навантажень. Навіть якщо на такому матраці стрибатимуть і гратимуться діти, він не порветься і не втратить свою еластичність.

В кінцевому підсумку вибір завжди визначають індивідуальні побажання людини. Багатьом безпружинні матраци здаються більш комфортними.

Критерії підбору безпружинної моделі

01.jpg

Незалежно від типу виробу, матрац повинен ідеально підходити вам за всіма параметрами. Тому під час вибору спальної приналежності без пружин керуйтеся практичними міркуваннями:

 1. Розмір. Він повинен ідеально відповідати розмірам ліжка та індивідуальним особливостям людини, яка на ньому буде спати. Наприклад, мінімальна ширина односпального матраца повинна складати 0,8 м, а двоспального - 1,6 м. Довжину матраца вибирайте відповідно до зросту власника: довжина зобов'язана перевищувати зріст на 20 см.
 2. Безпека. Вибирайте матраци, виготовлені з натуральних або широко поширених наповнювачів. Якщо в описі цього виробу можна знайти невідомий наповнювач, ви ризикуєте зіткнутися з токсичним матеріалом.
 3. Здатність провокувати алергічні реакції. Алергікам обов'язково потрібно уточнювати, який матеріал використовується в якості наповнювача, і якою тканиною матрац обшитий. Для зручності можна звертати увагу тільки на матраци, що мають позначку «гіпоалергенний».
 4. Гігієнічність. В описі виробу повинно бути окремо відзначено, що матрац добре пропускає повітря. В іншому випадку під час сну на ньому ви будете регулярно потіти.
 5. Жорсткість. Всередині одного виду матраців ви можете вибрати для себе вироби різної категорії відповідно до жорсткості: м'які, середньожорсткі, жорсткі. Перші підійдуть дітям і літнім людям, другі - дорослим, треті - людям, які страждають від зайвої ваги.

Безпружинні матраци також часто використовуються без ліжка. У деяких випадках вони можуть комбінуватися з жорсткими пружинними матрацами або стелитися поверх розкладного дивана. Багатофункціональність, універсальність використання і доступна вартість - три найважливіших чинники, які роблять моделі без пружин аж настільки популярними в Європі. У МебліХіт можна швидко купити з доставкою додому найдешевші і гарантовано якісні різновиди матраців.

Дивитись товар.gif

20.07.2018
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21