Диван-книжка - просто надійно економічно

Диван-книжка - просто надійно економічно

01.jpg

Роль дивана в інтер'єрі сучасного житлового приміщення досить висока. Тим більше, що сьогодні є достатньо велика кількість різних типів таких виробів. А пропонована кількість моделей і модифікацій не піддається обліку. Тим не менше, найбільш популярним типом сучасного дивана був і залишається старий добрий диван-книжка, знайомий всім нам ще з дитячих років. Саме про ці вироби та їхні переваги піде мова в даній статті.

Що таке диван-книжка і який його механізм трансформації

Сучасні дивани являють собою досить функціональні вироби, які, за допомогою різних механізмів трансформації, здатні перетворюватися на досить зручні та комфортні спальні місця. Крім того, такі дивани, як правило, мають досить великі ємності для того, щоб зберігати білизну або інші речі. Свою назву даний тип диванів отримав завдяки способу трансформації, при якому поверхня дивана складається з двох стулок, що нагадують дві сторони відкритої книги. Тим більше, що в процесі трансформації, ці стулки відкриваються і закриваються точно як книга.

 Сьогодні цей тип диванів є одним з найдоступніших, надійних і не вибагливих в експлуатації. Разом з тим, сучасний дизайн, міцність і довговічність є причинами незмінною популярності такого типу м'яких меблів. Що стосується естетичних властивостей даних диванів, то вони досить різноманітні. Такий диван може бути, з успіхом, розміщений в будь-якому приміщенні. Єдиний нюанс розміщення цього типу меблів полягає в тому, що його не можна ставити дуже близько до стіни. Це пов'язано з тим, що при трансформації необхідно додатковий простір. У всіх інших відносинах, дана меблі має одні тільки плюси.

Основні переваги дивана-книжки

Такий диван намагаються купувати люди, які цінують простоту і надійність виробу. А це означає, що користуватися таким диваном можна досить тривалий термін. До основних переваг даного типу диванів можна віднести наступні моменти.

01.jpgКомпактні розміри. Як правило, такі дивани займають не дуже багато місця. А принцип дії їх механізму трансформації вимагає дещо менше додаткового простору, в порівнянні з іншими типами трансформації. Це одна з головних переваг таких виробів.
01.jpgПроста трансформація. Це досить простий для трансформації диван, який можна двома рухами перетворити на повноцінне двоспальне місце. При цьому, варто відзначити досить високу надійність механізмів в таких моделях. Тому служити вони будуть довго і дуже надійно.
01.jpgУніверсальність використання. Такі дивани представлені у найрізноманітніших моделях самих різних стилів. А це означає, що диван-книжка, з успіхом, впишеться в практично будь-який інтер'єр. При цьому, його можна використовувати не тільки у вітальні будинку, але і на дачі і навіть в офісі.
01.jpgОсобливістю механізму трансформації дивана-книжки є відсутність контакту з підлогою. А це означає, що користування таким диваном виключає якесь ушкодження підлогового покриття. Тому, на відміну від інших механізмів трансформації, диван-книжка є дуже зручним в плані збереження естетичних якостей підлоги в приміщенні.   
01.jpgНаявність ємності для речей. Як правило, такі дивани мають достатньо об'ємні ємності для зберігання речей. При цьому, в силу конструкції таких диванів, ці ємності мають довжину, рівну довжині самого дивана. А це означає, що маючи такий диван, проблем з місцем зберігання білизни або інших речей не буде точно.
01.jpgОртопедичні властивості дивана. Сучасні дивани подібного типу робляться з дуже міцними дерев'яними каркасами, із застосуванням ортопедичної решітки. До того ж, наповнення такого дивана досить часто має пружинний блок або якісний еластичний матеріал. Завдяки цьому, такий диван є вельми зручним для правильного розподілу ваги людини на всі відділи хребта.   01.jpgДоступність в плані вартості. Простота дивана і його механізмів зумовили досить низьку вартість виробу, при високих естетичних і експлуатаційних характеристиках. Як правило, диван такого типу доступний для переважної більшості жителів нашої країни.На що слід звернути увагу, купуючи диван-книжку

Диван-книжка є одним з найбільш привабливих варіантів для більшості випадків. Тим не менше, навіть при придбанні такого простого і надійного вироба, необхідно враховувати ряд моментів.

Насамперед, необхідно точно розуміти відповідність габаритів вибраного виробу з розмірами і конфігурацією приміщення, в якому його планується розмістити. Крім того, слід пам'ятати, що в процесі трансформації такого дивана, буде потрібно додатковий простір. А це означає, що потрібно забезпечити такий простір, в будь-якому випадку. Ну і звичайно, навіть у трансформованому вигляді, диван повинен займати стільки місця, щоб залишався простір для вільного переміщення людей.

Ще одним моментом, на який слід звернути увагу, є якість каркаса і рами вироби. Не варто забувати, що в процесі трансформування, даний диван відчуває досить значні, а головне, численні, навантаження. Тому, для довгої і якісної служби, необхідно підбирати дійсно якісний виріб з каркасом з дерева і дуже якісними деталями механізму трансформації. Як правило, дивани відомих шанованих виробників повністю відповідають усім вимогам міцності і безпеки.

Таким чином, диван-книжка є оптимальним вибором для тих людей, які цінують надійність і довговічність. При цьому, такі вироби підкуповують своєю простотою і високим ступенем функціональності. А враховуючи їх досить невисоку вартість, порівняно з виробами інших типів, можна сміливо рекомендувати дивани-книжки для використання в будь-яких інтер'єрах.

Подробнее.gif

 

12.12.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21