Дизайнерські родзинки для інтер'єру Вашого будинку

Дизайнерські родзинки для інтер'єру Вашого будинку

01.jpg
Приміщення, в якому проживають люди, повинно відповідати чималій кількості вимог. При цьому, далеко не останнє місце в списку таких вимог займає стиль і естетика. Адже, вони формують значну частку затишку, який дозволяє людині відпочивати емоційно і набагато ефективніше і швидше відновлювати свою працездатність. Саме з цієї причини, така увага приділяється дизайну приміщення. І саме тому, так високо цінуються дизайнерські родзинки в оформленні інтер'єру.

Чому так важлива стильність і унікальність інтер'єру

Емоційне сприйняття людиною навколишнього простору є дуже важливою складовою самопочуття такої людини. Погодьтеся, що перебувати в красивому стильному приміщенні не тільки приємно, але і вельми благотворно для здоров'я. Люди, які живуть в красивому приміщенні, більш впевнені в собі, більш налаштовані на творчі дії. До того ж, оригінально оформлений інтер'єр викликає, в певній мірі, почуття звершення, яке дозволяє з більш високим ентузіазмом підходити до вирішення наступних завдань.

Інша причина того, що красиво оформлений інтер'єр користується популярністю, криється в тому, що житлові приміщення є особою господарів цих приміщень. Гості, як правило, не тільки звертають увагу на ті чи інші особливості оформлення інтер'єру, але і формують свою думку про господарів, виходячи з побаченого. При цьому, за допомогою окремих фішок або аксесуарів можна донести до гостей інформацію про те, чим захоплюється господар або який його погляд на ті чи інші речі. Тим більше, що способів донести цю інформацію, таким чином, існує значне число.

Особливості оформлення окремих приміщень у будинку

Як правило, будинок або квартира складаються з декількох приміщень, кожне з яких несе певну функціональне навантаження. Саме, виходячи з їх функціонального призначення, має сенс приймати рішення про ті чи інші особливості дизайну таких приміщень.    

01.jpgДизайнерські родзинки в оформленні передпокою. Передпокій є місцем, яке, в першу чергу, відкривається погляду гостей. Саме тут формується перше враження про те, як оформлено житло. Тому, крім стильних меблів, завжди має сенс знайти місце в передпокої для оригінального незабутнього дзеркала. Такого як, наприклад, дзеркала Опал. Не менш оригінальним рішенням буде і спеціальна підставка для парасольки.    

01.jpgДизайнерські родзинки в оформленні вітальні. Сама назва цього приміщення говорить про те, що саме тут приймають гостей. Тому, оформлення гостіннгой вимагає особливо ретельного підходу. Втім, і можливостей оригінально прикрасити вітальню є досить велика кількість. Оригінальний столик або пуф від м'яких меблів внесуть особливий шарм в загальний стиль. А унікальна форма настінних годинників, начебто годин із серії Lazuryt, здатна підкреслити будь-який інтер'єр. Не варто також забувати про таку річ, як текстильний декор. Штори, чохли, покривала - все це є чудовим матеріалом для того, щоб створити справді оригінальну атмосферу в приміщенні.    01.jpgДизайнерські родзинки при оформленні кабінету. Оформлення кабінету надає величезну кількість варіантів для дизайнера з фантазією. Зокрема, кабінет може бути обставлений в стилі, який найбільш повно підкреслює достоїнства його господаря. А такі предмети, як вишукані годинники або оригінальні аксесуари для письмового столу, зроблять кабінет грунтовним і дуже солідним. Звичайно ж, в солідному кабінеті завжди знайдеться місце для класичного книжкової шафи. І незважаючи на те, що інформація сьогодні зберігається в інших, більш зручних місцях, солідні корінці книг завжди підкреслять грунтовність кабінету і мудрість його господаря.    01.jpgДизайнерські родзинки при оформленні спальної. Оформлення спального приміщення можна використовувати для того, щоб створити затишну та комфортну обстановку для фізичного та емоційного відпочинку після трудового дня. При цьому, саме в спальні, як найбільш інтимному приміщенні будинку, можна застосувати найбільш індивідуальні підходи в дизайні. Використання вишуканих штор і різноманітних дзеркальних поверхонь, може бути доповнено оригінальними покривалами на ліжку і різної форми подушками. Слід пам'ятати, що не варто розміщувати дзеркало навпроти сплячих людей. Втім, в цьому відношенні, у кожного свій смак.Основні принципи використання родзинок інтер'єру

Перш за все, слід розуміти, що результат якісного інтер'єрного дизайну є цілісним. Тому, будь-яка ідея повинна оцінюватися не тільки сама по собі, але і як частина загальної картини в конкретному приміщенні. У зв'язку з цим, завжди варто звертати увагу на наступні моменти.    

Комфортність приміщення. Будь-які предмети інтер'єру повинні бути не тільки красиві і нести емоційне навантаження, але і повністю відповідати принципу комфортності. Це означає, що їх присутність не повинна знижувати рівень комфортності приміщення для людей.    

Світло в приміщенні. У кожному разі, освітлення є одним з найбільш важливих параметрів будь-якого інтер'єру. Тому, слід застосовувати фішки, які не заважатимуть освітленості приміщення. Більше того, дизайнери застосовують дзеркальні поверхні для візуального збільшення простору.    

Стиль інтер'єру. Зрозуміло, що будь-який предмет в інтер'єрі приміщення повинен повністю відповідати загальній спрямованості стилю даного інтер'єру. Як правило, завжди можна підібрати необхідний аксесуар серед безлічі рішень, пропонованих в сучасних меблевих магазинах.
02.12.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21