Головне про садові меблі

Головне про садові меблі

З настанням теплого сезону, багато людей прагнуть проводити більше часу на свіжому повітрі. А що може бути краще, для досягнення цієї мети, ніж комфортний відпочинок в саду. Зрозуміло, що для створення комфортних умов, крім свіжого повітря і великої кількості зелені, знадобляться якісні і зручні меблі. Тому й перед вами постає багато запитань: які обрати меблі, з якого матеріалу, як правильно вибирати товари для гриля та інші. Саме про те, якими мають бути такі меблі і як підібрати оптимальне рішення для конкретного випадку, піде мова в цьому матеріалі.

01.jpg

Яким вимогам повинні відповідати якісні садові меблі

Різноманітність сучасних садових меблів досить велика. При цьому, мається на увазі, як різноманітність форм, так і різноманітність матеріалів, з яких виготовлені такі меблі. Однак, існує ряд параметрів, які є визначальними, при виборі конкретних рішень для кожної конкретної ситуації.

Перш за все, такі меблі повинні бути комфортними для використання. У це поняття входить вага меблевих виробів, яка має важливе значення для легкості їх переміщень. Крім того, такі меблі повинна досить легко і швидко чиститься і митися. Адже, перебуваючи на вулиці, такі вироби піддаються впливу зовнішнього середовища досить активно.

Крім того, завжди слід враховувати клімат, в якому планується використовувати ті чи інші меблі. Зокрема, для використання меблів в умовах вологих субстропіків або в місцевості, де часто йдуть дощі, слід віддавати перевагу вологостійким рішенням. Нижче ми проаналізуємо, як реалігуют на підвищену вологість вироби з різних матеріалів.

Звичайно ж, естетика і художнє оформлення меблів, яка використовується в саду, є вельми важливим елементом ландшафтного дизайну. Садова меблі повинна гармоніювати із загальним стилем ландшафту і органічно доповнювати його. До того ж, гармонійні форми і привабливий зовнішній вигляд, в значній мірі, дозволяють розслабитися і отримати максимум комфорту від відпочинку в саду.

З яких матеріалів виготовляються сучасні садові меблі

Меблі, які використовуються на відкритому повітрі, можуть бути виготовлені з досить великої кількості різноманітних матеріалів. При цьому, кожен з них має свої переваги і свої недоліки. Як правило, з точки зору матеріалів, сьогодні найбільшою популярністю користуються така меблі.

01.jpg

Садові меблі з пластика. Пластикові меблі дуже практичні і мають вельми доступну вартість. Такі вироби абсолютно не бояться дощу і підвищеної вологості. Крім того, за ними дуже легко доглядати. А ще пластикові меблі відрізняються величезною кількістю варіантів дизайну. До того ж, такі меблі можуть бути зроблені під дерево, під камінь тощо.01.jpgСадові меблі з дерева. Такі рішення відрізняються високою якістю, досить високим художнім рівнем і екологічністю. Однак, дерев'яні вироби дуже чутливі до вологи. Тому, велике значення, в цьому випадку, має якість і тип захисного покриття. Найбільш довговічними і міцними вважаються предмети садових меблів з тику і з хвойних порід.
01.jpgСадові меблі з ротанга. Такі меблі виглядає чудово. Крім того, ротанг вважається одним з найбільш екологічних матеріалів. Разом з тим, цей матеріал дуже примхливий і вироби з нього можуть деформуватися під впливом сонячних променів і зміни температурного режиму. Часто пропонуються рішенняз штучного ротанга. Однак, вони менш екологічні і поступаються натуральним рішенням, за своїми експлуатаційними характеристиками.01.jpgСадові меблі з металу. Такі меблі дуже міцні і довговічні. Крім того, їхні художні якості дуже високі. Однак, влітку такі меблі нагріваються, а взимку робляться дуже холодною. Крім того, металеві вироби досить важкі, що ускладнює їх переміщення.
01.jpg

Садові меблі з каменю. Кам'яні меблі - це на століття. На них цілком можуть сидіти і внуки того, хто їх придбав. Однак, такі меблі досить важкі. Тому, вони повинні бути стаціонарними. Ще одним їх недоліком є нагрівання влітку і охолодження взимку. Тому, лавки доводиться чимось накривати.Яким чином вибирати садові меблі для конкретного випадку

При виборі конкретного набору меблів слід враховувати ряд моментів, більшість з яких стосується практичності і комфортності такого набору. Зокрема, слід точно знати скільки і яких предметів садових меблів задовольнять конкретні потреби в кожному конкретному випадку.

Якщо є необхідність переносити деякі, або всі, предмети таких меблів, то варто звернути увагу на їх вагу. Зрозуміло, що кам'яні меблі не підійдуть. Та й до металевих рішень будуть питання. А ось пластикові, багато дерев'яних і ротангові рішення мають досить високий рівень мобільності.

Зрозуміло, що час від часу, будь-які меблі схильні до забруднення. Тому, незмінно, постає питання про легкість і комфорт при їх чищенні і митті. Слід зауважити, що з цієї точки зору, немає рівних меблям з якісного пластику. Що стосується інших типів садових меблів, то вони вимагають періодичної підфарбовування, покриття лаком і так далі.

Ще одним важливим моментом, на який слід звернути увагу, є те, яку вагу зможуть витримати стільці, шезлонги і так далі. Слід враховувати вагу членів сім'ї та найближчих до сім’ї гостей. Втім, сучасний асортимент садових меблів, в будь-який час дозволить вибрати найбільш оптимальне рішення.

Детальніше.gif

14.03.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21