Головне про садові меблі

Головне про садові меблі

З настанням теплого сезону, багато людей прагнуть проводити більше часу на свіжому повітрі. А що може бути краще, для досягнення цієї мети, ніж комфортний відпочинок в саду. Зрозуміло, що для створення комфортних умов, крім свіжого повітря і великої кількості зелені, знадобляться якісні і зручні меблі. Тому й перед вами постає багато запитань: які обрати меблі, з якого матеріалу, як правильно вибирати товари для гриля та інші. Саме про те, якими мають бути такі меблі і як підібрати оптимальне рішення для конкретного випадку, піде мова в цьому матеріалі.

01.jpg

Яким вимогам повинні відповідати якісні садові меблі

Різноманітність сучасних садових меблів досить велика. При цьому, мається на увазі, як різноманітність форм, так і різноманітність матеріалів, з яких виготовлені такі меблі. Однак, існує ряд параметрів, які є визначальними, при виборі конкретних рішень для кожної конкретної ситуації.

Перш за все, такі меблі повинні бути комфортними для використання. У це поняття входить вага меблевих виробів, яка має важливе значення для легкості їх переміщень. Крім того, такі меблі повинна досить легко і швидко чиститься і митися. Адже, перебуваючи на вулиці, такі вироби піддаються впливу зовнішнього середовища досить активно.

Крім того, завжди слід враховувати клімат, в якому планується використовувати ті чи інші меблі. Зокрема, для використання меблів в умовах вологих субстропіків або в місцевості, де часто йдуть дощі, слід віддавати перевагу вологостійким рішенням. Нижче ми проаналізуємо, як реалігуют на підвищену вологість вироби з різних матеріалів.

Звичайно ж, естетика і художнє оформлення меблів, яка використовується в саду, є вельми важливим елементом ландшафтного дизайну. Садова меблі повинна гармоніювати із загальним стилем ландшафту і органічно доповнювати його. До того ж, гармонійні форми і привабливий зовнішній вигляд, в значній мірі, дозволяють розслабитися і отримати максимум комфорту від відпочинку в саду.

З яких матеріалів виготовляються сучасні садові меблі

Меблі, які використовуються на відкритому повітрі, можуть бути виготовлені з досить великої кількості різноманітних матеріалів. При цьому, кожен з них має свої переваги і свої недоліки. Як правило, з точки зору матеріалів, сьогодні найбільшою популярністю користуються така меблі.

01.jpg

Садові меблі з пластика. Пластикові меблі дуже практичні і мають вельми доступну вартість. Такі вироби абсолютно не бояться дощу і підвищеної вологості. Крім того, за ними дуже легко доглядати. А ще пластикові меблі відрізняються величезною кількістю варіантів дизайну. До того ж, такі меблі можуть бути зроблені під дерево, під камінь тощо.01.jpgСадові меблі з дерева. Такі рішення відрізняються високою якістю, досить високим художнім рівнем і екологічністю. Однак, дерев'яні вироби дуже чутливі до вологи. Тому, велике значення, в цьому випадку, має якість і тип захисного покриття. Найбільш довговічними і міцними вважаються предмети садових меблів з тику і з хвойних порід.
01.jpgСадові меблі з ротанга. Такі меблі виглядає чудово. Крім того, ротанг вважається одним з найбільш екологічних матеріалів. Разом з тим, цей матеріал дуже примхливий і вироби з нього можуть деформуватися під впливом сонячних променів і зміни температурного режиму. Часто пропонуються рішенняз штучного ротанга. Однак, вони менш екологічні і поступаються натуральним рішенням, за своїми експлуатаційними характеристиками.01.jpgСадові меблі з металу. Такі меблі дуже міцні і довговічні. Крім того, їхні художні якості дуже високі. Однак, влітку такі меблі нагріваються, а взимку робляться дуже холодною. Крім того, металеві вироби досить важкі, що ускладнює їх переміщення.
01.jpg

Садові меблі з каменю. Кам'яні меблі - це на століття. На них цілком можуть сидіти і внуки того, хто їх придбав. Однак, такі меблі досить важкі. Тому, вони повинні бути стаціонарними. Ще одним їх недоліком є нагрівання влітку і охолодження взимку. Тому, лавки доводиться чимось накривати.Яким чином вибирати садові меблі для конкретного випадку

При виборі конкретного набору меблів слід враховувати ряд моментів, більшість з яких стосується практичності і комфортності такого набору. Зокрема, слід точно знати скільки і яких предметів садових меблів задовольнять конкретні потреби в кожному конкретному випадку.

Якщо є необхідність переносити деякі, або всі, предмети таких меблів, то варто звернути увагу на їх вагу. Зрозуміло, що кам'яні меблі не підійдуть. Та й до металевих рішень будуть питання. А ось пластикові, багато дерев'яних і ротангові рішення мають досить високий рівень мобільності.

Зрозуміло, що час від часу, будь-які меблі схильні до забруднення. Тому, незмінно, постає питання про легкість і комфорт при їх чищенні і митті. Слід зауважити, що з цієї точки зору, немає рівних меблям з якісного пластику. Що стосується інших типів садових меблів, то вони вимагають періодичної підфарбовування, покриття лаком і так далі.

Ще одним важливим моментом, на який слід звернути увагу, є те, яку вагу зможуть витримати стільці, шезлонги і так далі. Слід враховувати вагу членів сім'ї та найближчих до сім’ї гостей. Втім, сучасний асортимент садових меблів, в будь-який час дозволить вибрати найбільш оптимальне рішення.

Детальніше.gif

14.03.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21