Сейфи для меблів, будинків і офісів

Сейфи для меблів, будинків і офісів

З урахуванням досить не простої кримінальної обстановки в нашій країні, більшість її громадян прагнуть максимально убезпечити свої гроші і матеріальні цінності від намірів всіляких злочинців. Одним з надійних засобів такого захисту є сейфи, які застосовуються, як вдома, так і в офісах. Однак, вибір сейфа передбачає володіння хоча б основами знань про ці корисних і надійних виробах.

01.jpg

В яких ситуаціях не обійтися без якісного сейфа

Сейф є досить корисним виробом в самих різноманітних ситуаціях. Сучасні українці не схильні довіряти вітчизняній банківській системі. І багато хто з них вважають за краще зберігати гроші вдома, «під подушкою». Тим часом, злодії чудово знають всі основні секрети про те, де люди найчастіше ховають гроші, валюту, дорогоцінні вироби і так далі. У цій ситуації, досить надійним способом зберегти своє майно є придбання та використання надійного сейфа. У домашніх умовах, варто купувати невеликий сейф, але з можливістю його установки в стіну. Відомо чимало випадків, коли злодії знаходили в будинку невеликий закритий сейф і просто забирали його з собою. Варто зауважити, що розкрити можна будь-який сейф. Тільки ось часу на це доведеться витратити досить багато. А часу у злодія якраз, найчастіше, небагато.

Використання сейфа в офісі передбачає зберігання в ньому цінних документів. Таких документів, наприклад, як установчі документи компанії. Крім того, в офісному сейфі зберігаються печатки, штампи та інші, цінні для компанії речі. Слід пам'ятати про те, що для різних цілей слід застосовувати різні класи сейфів. Наприклад, для того, щоб зберігати бухгалтерські поточні документи, зовсім не обов'язково купувати дорогий надійний сейф. Цілком достатньо сейфа нульового класу, який є нічим іншим, як простим металевим ящиком з замком. Досить популярним є вбудовування сейфа в меблі. Перш за все, це зручно. А, крім того, випадкові відвідувачі, серед яких можуть бути наводчики, частіше за все, не бачать, де саме знаходиться сейф і що він собою являє. Корисно мати кілька сейфів. Один, меблевий, на увазі. А інший сейф, вбудований в стіну в самому несподіваному місці.

Ще однією, вельми важливою функцією багатьох сейфів є їх вогнетривкість. Багато моделей здатні витримувати температури в кілька тисяч градусів за Цельсієм. При цьому, вони здатні, всередині себе, зберігати, досить тривалий час, нижчу температуру. А це означає, що під час пожежі, заховані в такий сейф гроші, документи і матеріальні цінності, з великою ймовірністю, збережуться в непошкодженому вигляді. У будь-якому випадку, хороший сейф повинен мати сертифікат на вогнетривкість. При цьому, чим вище вказаний в сертифікаті клас, тим надійніший сам сейф.

На що слід звертати увагу при виборі сейфа

Перш за все, перед придбанням сейфа, варто усвідомити, для чого цей сейф потрібен і які саме цінності в ньому планується зберігати. Немає сенсу переплачувати за виріб, функціонал якого не буде використаний ніколи. При виборі конкретного виробу, слід пам'ятати про такі моменти:

01.jpgВідповідність розміру сейфа розміром простору, в якому він буде використовуватися. Йдеться, в першу чергу, про меблевих сейфах. Втім, досить часто, люди замовляють сейф, разом з меблями і самі меблі підганяється під розміри, необхідні для якісної установки сейфа. Зрозуміло, що конструкція меблів повинна бути досить надійною для того, щоб витримувати постійне статичне навантаження досить важкого сейфа.01.jpgСпосіб забезпечення доступу до сейфа. Йдеться про ключах або про кодові замки. Перший спосіб досить надійний за умови застосування хороших замків. Однак, в цьому випадку, злодієві досить опанувати ключем і вміст сейфа в його розпорядженні. А ось кодова система досить надійна. Підібрати комбінацію до сучасного замку практично неможливо. У всякому разі, неможливо для людини. З іншого боку, правильну цифрову комбінацію кодового замка легко забути.


01.jpgВага сейфа. Цей параметр має значення з кількох причин. Перш за все, важкий сейф - це сейф з товстими надійними стінами, які не можна швидко перерізати за допомогою переносних інструментів. Навіть зварювальним апаратом товсті стінки з наповнювачами не так-то просто розрізати. З іншого боку, значна питома вага сейфа ускладнює його легкий винос із приміщення, в більш комфортні для злому умови. Втім, встановлюючи меблеві сейфи, завжди варто передбачити можливість їх кріплення до стіни, позаду меблів. Це додатковий захист від крадіжки самого сейфа, з усім його вмістом.


Таким чином, вибираючи хороший меблевий сейф, слід враховувати всі вищеназвані фактори. Звичайно ж, середня людина не може знати всіх нюансів, пов'язаних з підбором і експлуатацією сейфа в тих чи інших умовах. Однак, в будь-який час, є можливість отримати якісну консультацію у співробітників магазинів, які пропонують такі вироби. Тим більше, що асортимент пропонованих типів сейфів дуже великий і різноманітний. А технічні новинки з'являються з певною постійністю. У будь-якому випадку, купувати сейф слід тільки в перевірених магазинах, (в тому числі в Інтернет магазинах), які мають значний досвід роботи з товарами такого типу.

Подробнее.gif

21.02.2017
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21