Передпокій – перше знайомство із вашим помешканням

Передпокій – перше знайомство із вашим помешканням

Знайомство із вашим помешканням однозначно розпочинається із передпокою, у якому ми, на перший погляд, проводимо не так багато часу. Проте саме тут ми збираємось на роботу та до школи, сюди ми приходимо додому після виснажливого дня.

43c6faae281959763cad15b9c445b713.jpg

У середньостатистичній квартирі для передпокою виділено не так багато місця, тому важливо все добре продумати. Для такої кімнати краще обирати компактні, проте одночасно функціональні меблі, аби створити затишні передпокої.

Під час вибору меблів для передпокою, варто продумати усі дрібнички. Розгубились у всіх цих критеріях? Зателефонуйте у компанію МебліХіт, наші кваліфіковані продавці допоможуть підібрати ідеальний варіант для будь якого гаманця. У комплект передпокою може входити деркало, шафа-купе або звичайна шафа для одягу, комод для різноманітних дрібничок та шафа для взуття.

Якщо габарити помешкання дозволяють, добре було б поставити невеликий пуф або диванчик, щоб було зручніше вбиратися. Окрім того, зверніть увагу, що у передпокої повинно бути все під рукою. Зазвичай зранку ми поспішаємо вчасно відвезти дітей до школи, а згодом й встигнути на роботу. Тому меблі для передпокою повинні бути добре продумані – куди повісити верхній одяг, поставити сумку та поставити взуття, у якому ви ходите зараз, але й заховати подалі взуття не по сезону. Меблі для передпокою не мають бути громіздкими, проте мають вміщати не мало потрібних речей та дрібниць.

Не поспішайте, перегляньте усі варіанти, зважте усі «за» та «проти», і тільки так ви зможете обрати найкращий передпокій для вашої оселі.  Під час вибору передпокою, зверніть увагу на фурнітуру на механізми меблів. Шухляди повинні рухатися плавно та закриватися щільно, а ще мати вдалий розмір та вміщати усі необхідні дрібнички, ручки мають бути не лише гарними, але й зручними – ви торкатиметеся їх щодня.  Коли ви вирішили придбати передпокій, зверніть увагу на те, щоб гарнітур підходив і до інших меблів не лише за кольором, але й за фактурою матеріалу.

Компанія МебліХІТ має чим здивувати навіть дуже вибагливого покупця.

Кнопка укр.png
15.11.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21