Не кухня, а мрія!

Не кухня, а мрія!

У даній статті хочеться торкнутися проблему, пов'язану з розмірами кухонь в будинках, що були побудовані в минулому столітті, до моменту розпаду Радянського Союзу. З тих пора мало що змінилося і оптимізму у господинь не додалося. Але запевняємо вас, невелика кухня - зовсім не привід впадати у відчай! 
Без-имени-1-восстановлено.jpg

Адже певні  хитрості планування побутової техніки та меблів - хороший вихід з цієї ситуації. Отже, визначаємося з першим етапом «найважливішого бою» у своєму житті. Звичайно, можна запросити професійного дизайнера, який допоможе у справі і дасть осмислені рекомендації для перетворення крихітної кухоньки в «цукерку». Але такий підхід до переобладнання кухні залишить слід на вашому бюджеті. Ретельно все зважте і оцініть всі свої можливості, адже можна обійтися і без дизайнера, оскільки планування й облаштування кухні допоможуть вам при створенні власного кухонного шедевру.  


Почніть просто з начерків плану своєї кухні на аркуші ватману, при цьому намагайтеся зберегти всі наявні пропорції. Далі розпишемо необхідні дії докладніше. Обов'язково залиште на плані місце для дверей, вона повинна мати певну свободу, щоб легко відкриватися і закриватися. Визначте місця для розеток, яке навантаження слід подавати на проводку, де протягнути до плити газовий шланг, як його приховати. 
У малогабаритних квартирах газова плита служить аналогом середньовічного вогнища. Вибираючи місце для її розташування, пам'ятайте, що місця поряд з холодильником і вікном краще обійти стороною. Якщо забути про це, ви ризикуєте зіпсувати холодильник або ж потрапляє з вікна в кімнату вітерець буде гасити вогонь на плиті, що теж піддає вас небезпеки. Кращий варіант - розташувати газову плиту біля стіни окремо від меблів, наприклад, відокремити її тумбою або невеликим столом. Робочі поверхні, по можливості, ставте спільно. 
Висота настінних шаф вибирається відповідно до зростання ваших домашніх шаф. На всяк випадок над робочою поверхнею зарезервуйте сантиметрів 50-60. Візуально збільшити простір маленької кухні допоможуть відомі всім рекомендації дизайнерів, а саме: оформляючи невелике приміщення, робіть ухил у бік світлих тонів і яскравого світла. При виборі кухонних меблів важливо не перестаратися. 
Для кухні головне не кількість меблів, а її необхідність, а також мінімальний размер.Не варто купувати кухонні меблі величезних розмірів, якщо ви не є російським олігархом або французьким аристократом. Але, звичайно, в будь-якому випадку вибір залишається за вами.
Дивитись товар.gif

27.12.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21