Модульні дивани

Модульні дивани

Модульні дивани з`явились на нашому ринку недавно. Раніше їх поставляли з-за кордону, і ціна на них була вище середнього. На сьогоднішній день модульні дивани виготовляються багатьма меблевими виробниками, і ціна на них стала значно доступніша. Чим же відрізняється модульний диван від звичайного стандартного дивану?

082ccc72ef0a69f47a3b1e3fc017a477.jpg

 
Раніше диван вважався чимось монолітним, не міняючим форму, і розрахованим на 2-3 місця (двохмісний або трьохмісний диван). Модульні дивани – це, в першу чергу, функціональні та практичні меблі як для дому, так і для барів, клубів та інших закладів, де перебуває немало людей. Вони складаються з окремих модулів по принципу конструктора.

Модулі є різними по формам, розмірам, ширині, висоті та довжині. По кількості, деякі колекції можуть нараховувати до 60 модулів. За допомогою цих модулів Ви зможете скласти диван потрібного розміру та форми – від простого двохмісного дивану до складної модульної системи. Модульний диван є актуальним рішенням для розподілу інтер`єру. Наприклад, якщо у Вас велика вітальня і Ви хотіли би розділити її на функціональні зони (на обідню зону і зону відпочинку), модульний диван допоможе Вам це зробити просто та безпроблемно.
 
Чудовим рішенням модульний диван стане і для офісного приміщення. В основному офіси мають невелику площу, тому ставити в ньому стандартний диван не завжди зручно та практично. Зато модульний диван Ви зможете розмістити саме так, як Вам буде зручно – захочете – розмістите диван по всьому периметру приміщення, захочете – зробите зручний та затишний кутовий диван навколо журнального столику. Все залежить від Вашої фантазії.
 
Напевно Ви не раз помічали модульні дивани у барах, кафе та нічних клубах. Саме модульні дивани в таких місцях стають надзвичайно комфортним місцем для відвідувачів та максимально функціональними меблями для власників закладів. Тим більше, що більшість модульних диванів можна замовити в різних тканинах (від простої тканини до вишуканої шкіри) та різних кольорів.
 
Одним словом, створити затишок та комфорт своїми руками, використовуючи тільки власну фантазію – легко. Модульні дивани завжди Вам у цьому допоможуть.
 
Приємних покупок!

Кнопка укр.png
02.05.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21