Меблі від фабрики AMF

Меблі від фабрики AMF

logo.gif


При покупці меблів ми часто терзає себе сумнівами і задаємо собі питання: «А чи можна цьому виробникові довіряти?». І правильно, адже від виробника залежить дуже багато: якість меблів, її довговічність, її екологічність. Тому при виборі меблів необхідно звертати увагу не тільки на красу меблів, але і на її виробника. Велику популярність на українському меблевому ринку завоювала фабрика AMF (Art Metal Furniture), що спеціалізується на виробництві меблів для дому, офісу та закладів громадського харчування.
 
Компанія AMF, фабрика Данко - меблі для домашнього затишку та офісного комфорту. AMF - це один з найбільших виробників меблів, заснована в 1999 році. Вона включає в себе сім виробничих підприємств розташовані в Україні, Росії та Китаї. Компанія AMF забезпечує повний безперебійний цикл виробництва меблів - від сировини до вже готової зібраної меблів. Компанія з 2002 року є членом Української Асоціації Меблевиків.
 
Фабрика AMF виробляє широкий спектр корпусних та м'яких меблів для будь-яких типів приміщень - офісів, квартир, приватних будинків та закладів громадського харчування:
 
• Офісні та комп'ютерні крісла;
• Крісла для відвідувачів;
• Комп'ютерні столи: прямі і кутові;
• М'які дивани та крісла для дому;
• Барні дивани та барні стільці;
• Модульні дивани.
 
Такий широкий асортимент меблів дає можливість кожному покупцеві купити потрібну меблі на будь-який смак. Меблі фабрики AMF відрізняється високою якістю. Всі меблі проходить жорстку перевірки відразу після конвеєра, такі виробничі тести дозволяють відпускати на продаж тільки перевірену і якісну меблі. Всі меблі фабрики AMF має відповідні сертифікати екологічності і якості. У виробництві використовується сучасне обладнання, що дозволяє досягати такої якості, та надійні матеріали, завдяки яким меблі фабрики AMF є міцною і довговічною.
 
Компанія AMF має велику дистриб'юторську мережу, в яку входить інтернет магазин «МебліХіт». Тому якщо Ви хочете купити крісло, стіл, диван або будь-яку іншу меблі від фабрики AMF, або у Вам потрібна додаткова інформація - наші менеджери із задоволенням відповідять на всі Ваші питання і допоможуть вибрати підходящий для Вас варіант.
06.04.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21