Меблі від фабрики AMF

Меблі від фабрики AMF

logo.gif


При покупці меблів ми часто терзає себе сумнівами і задаємо собі питання: «А чи можна цьому виробникові довіряти?». І правильно, адже від виробника залежить дуже багато: якість меблів, її довговічність, її екологічність. Тому при виборі меблів необхідно звертати увагу не тільки на красу меблів, але і на її виробника. Велику популярність на українському меблевому ринку завоювала фабрика AMF (Art Metal Furniture), що спеціалізується на виробництві меблів для дому, офісу та закладів громадського харчування.
 
Компанія AMF, фабрика Данко - меблі для домашнього затишку та офісного комфорту. AMF - це один з найбільших виробників меблів, заснована в 1999 році. Вона включає в себе сім виробничих підприємств розташовані в Україні, Росії та Китаї. Компанія AMF забезпечує повний безперебійний цикл виробництва меблів - від сировини до вже готової зібраної меблів. Компанія з 2002 року є членом Української Асоціації Меблевиків.
 
Фабрика AMF виробляє широкий спектр корпусних та м'яких меблів для будь-яких типів приміщень - офісів, квартир, приватних будинків та закладів громадського харчування:
 
• Офісні та комп'ютерні крісла;
• Крісла для відвідувачів;
• Комп'ютерні столи: прямі і кутові;
• М'які дивани та крісла для дому;
• Барні дивани та барні стільці;
• Модульні дивани.
 
Такий широкий асортимент меблів дає можливість кожному покупцеві купити потрібну меблі на будь-який смак. Меблі фабрики AMF відрізняється високою якістю. Всі меблі проходить жорстку перевірки відразу після конвеєра, такі виробничі тести дозволяють відпускати на продаж тільки перевірену і якісну меблі. Всі меблі фабрики AMF має відповідні сертифікати екологічності і якості. У виробництві використовується сучасне обладнання, що дозволяє досягати такої якості, та надійні матеріали, завдяки яким меблі фабрики AMF є міцною і довговічною.
 
Компанія AMF має велику дистриб'юторську мережу, в яку входить інтернет магазин «МебліХіт». Тому якщо Ви хочете купити крісло, стіл, диван або будь-яку іншу меблі від фабрики AMF, або у Вам потрібна додаткова інформація - наші менеджери із задоволенням відповідять на всі Ваші питання і допоможуть вибрати підходящий для Вас варіант.
06.04.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21