Фабрика Данко – меблі для домашнього затишку

Фабрика Данко – меблі для домашнього затишку

1.png


Всі ми завжди стараємось, щоб наша квартира (чи будинок) завжди приносила максимум комфорту та затишку. І найголовнішим елементом будь-якого інтер`єру звичайно ж є меблі. Від меблів залежить, на скільки комфортно ми будемо себе почувати, коли знаходимось вдома. Особливо, якщо це м`які меблі. М`які меблі в більшості ми використовуємо для відпочинку, тому вони грають дуже велику роль в нашому інтер`єрі.
 
Львівська фабрика Данко створює справжні шедеври для домашнього затишку. Фабрика виготовляє м`які меблі для любих видів приміщень: • Стандартні дивани;

• Кутові дивани;
• М`які крісла;
• М`які комплекти.
 
Також вражає кількість дизайнерських рішень, які створює фабрика Данко. Ви можете побачити дивани та крісла як у класичному, так і у сучасному стилях, що дозволяє кожному знайти потрібний стиль меблів для його інтер`єру.
 
Меблі фабрики Данко будуть актуальним рішенням для будь-якої частини Вашої оселі – стандартні прямі дивани будуть корисними у вітальні, забезпечуючи Вас комфортним відпочинком; розкладні кутові дивани чудово підійдуть як для вітальні, так і для спальні, при цьому виконуючи функції максимально затишного спального місця; крісла також можуть бути розкладними, тому у Вас завжди буде місце, куди можна покласти спати Ваших гостей. Ідеальним рішенням є придбання цілого комплекту, наприклад диван + 2 крісла. Таке поєднання буде гармонійно доповнювати Ваш інтер`єр.

У виробництві своїх меблів фабрика Данко використовує тільки якісні матеріали (каркас всіх диванів та крісел виготовляється з натурального дерева) та сучасне обладнання, завдяки чому меблі мають дійсно високу якість. Всі меблі відповідають світовим стандартам якості та мають відповідні сертифікати.
 
Також, значною перевагою є можливість виконання диванів та крісел у будь-яких тканинах. Таке рішення дозволяє підібрати як потрібний вид тканини, так і колір, який би ідеально вливався би у Ваш інтер`єр. Тому, обираючи м`які меблі фабрики Данко – Ви обираєте меблі, які поєднують в собі вишуканість, яскравість та якість.

Якщо Ви вирішили купити кухні фабрики Комфорт чи меблі фабрики Данко, або Вам потрібна додаткова інформація – звертайтесь до наших менеджерів, які завжди Вам допоможуть і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
20.04.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21