Фабрика Данко – меблі для домашнього затишку

Фабрика Данко – меблі для домашнього затишку

1.png


Всі ми завжди стараємось, щоб наша квартира (чи будинок) завжди приносила максимум комфорту та затишку. І найголовнішим елементом будь-якого інтер`єру звичайно ж є меблі. Від меблів залежить, на скільки комфортно ми будемо себе почувати, коли знаходимось вдома. Особливо, якщо це м`які меблі. М`які меблі в більшості ми використовуємо для відпочинку, тому вони грають дуже велику роль в нашому інтер`єрі.
 
Львівська фабрика Данко створює справжні шедеври для домашнього затишку. Фабрика виготовляє м`які меблі для любих видів приміщень: • Стандартні дивани;

• Кутові дивани;
• М`які крісла;
• М`які комплекти.
 
Також вражає кількість дизайнерських рішень, які створює фабрика Данко. Ви можете побачити дивани та крісла як у класичному, так і у сучасному стилях, що дозволяє кожному знайти потрібний стиль меблів для його інтер`єру.
 
Меблі фабрики Данко будуть актуальним рішенням для будь-якої частини Вашої оселі – стандартні прямі дивани будуть корисними у вітальні, забезпечуючи Вас комфортним відпочинком; розкладні кутові дивани чудово підійдуть як для вітальні, так і для спальні, при цьому виконуючи функції максимально затишного спального місця; крісла також можуть бути розкладними, тому у Вас завжди буде місце, куди можна покласти спати Ваших гостей. Ідеальним рішенням є придбання цілого комплекту, наприклад диван + 2 крісла. Таке поєднання буде гармонійно доповнювати Ваш інтер`єр.

У виробництві своїх меблів фабрика Данко використовує тільки якісні матеріали (каркас всіх диванів та крісел виготовляється з натурального дерева) та сучасне обладнання, завдяки чому меблі мають дійсно високу якість. Всі меблі відповідають світовим стандартам якості та мають відповідні сертифікати.
 
Також, значною перевагою є можливість виконання диванів та крісел у будь-яких тканинах. Таке рішення дозволяє підібрати як потрібний вид тканини, так і колір, який би ідеально вливався би у Ваш інтер`єр. Тому, обираючи м`які меблі фабрики Данко – Ви обираєте меблі, які поєднують в собі вишуканість, яскравість та якість.

Якщо Ви вирішили купити кухні фабрики Комфорт чи меблі фабрики Данко, або Вам потрібна додаткова інформація – звертайтесь до наших менеджерів, які завжди Вам допоможуть і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
20.04.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21