Меблі фабрики Сокме за доступними цінами

Меблі фабрики Сокме за доступними цінами

Сучасні люди хочуть жити в комфорті. Тому, вони намагаються оточити себе речами, які були б якісними і, при цьому, відповідали б естетичним запитам конкретних користувачів. Звичайно ж, дуже важливе місце в житті людей займають меблі. Саме тому, компанія Сокме з Сокаля докладає всіх зусиль, для того, щоб запропонувати максимально широкий асортимент якісних і зручних меблів на всі смаки. При цьому, вартість меблів Сокме досить доступна, навіть за сучасними українськими мірками.

01.jpg


Що являє собою меблева фабрика Сокме

Виробниче підприємство Сокме знаходиться на півночі Львівської області, в місті Сокаль. Існує компанія майже півтора десятка років. За цей час, невелике кустарне виробництво зуміло перетворитися в сучасну фабрику корпусних меблів, яка оснащена по самому останньому слову техніки. Більшість одиниць обладнання, які використовуються на даному виробництві, сьогодні, зроблені в Німеччині і Італії. Це дає можливість виробляти вироби, які нічим не поступаються, в плані якості, своїм зарубіжним аналогам.

Компанія має чималий колектив (більше 200 осіб). При цьому, керівництво компанії постійно проводить роботу щодо підвищення кваліфікації співробітників. З цієї причини, на виробництві працює дуже досвідчений і кваліфікований персонал, який здатний забезпечити випуск продукції найвищої якості. Це відноситься, як до виробничим підрозділам компанії, так і до відділів, які займаються розробкою нових моделей корпусних меблів.

Меблі фабрики Сокме успішно продаються у всіх областях України. Крім того, досить велика кількість виробів постійно відправляється на експорт в різні країни світу. Зокрема, вироби марки Сокме добре відомі і популярні в країнах СНД. Крім того, компанія зуміла вийти на ринок деяких балканських держав. Наприклад, корпусні вироби Сокме продаються в Боснії і Герцеговині.

Асортимент продукції меблевої фабрики Сокме

Компанія випускає досить широкий асортимент різноманітних типів, переважно, корпусних меблів, а в доповнення до них меблева фабрика Давідос пропонує м'які меблі. При цьому, слід зауважити, що всі вироби Сокме повністю відповідають всім необхідним нормативам, передбаченим українським і європейським законодавствами. В тому числі, і з точки зору дотримання екологічних норм. Корпусні меблі, які випускаються на фабриці меблів Сокме, можна розділити на такі основні групи.

01.jpg

Вітальні Сокме. Вітальні виробництва даної фабрики відрізняються досить високим ступенем комфорту та естетики. Використовувані у виробництві імпортні матеріали, дозволяють не тільки забезпечити якість виробів, але і надати їм дуже оригінальний вигляд, завдяки чому, за допомогою таких меблевих наборів, можна створювати досить різноманітні інтер'єри.01.jpg

Кухні Сокме. Якісні зручні і надійні кухонні набори фабрики давно встигли завоювати любов і повагу покупців. Як правило, серед таких виробів, що випускаються на потужностях Сокме, завжди можна підібрати найбільш оптимальний варіант для будь-якої ситуації. При цьому, такі набори досить доступні в плані вартості. А їх функціональні можливості досить широкі.01.jpg

Спальні Сокме. Гарна спальня асоціюється з високою надійністю і чудовими естетичними характеристиками. Все це, безсумнівно, присутній в продукції фабрики меблів Сокме. Спальні гарнітури даного виробника дозволяють возсоздать інтер'єри практично будь-якого стилю. При цьому, слід зауважити, що велику увагу розробники цих наборів приділили їх комфортності.01.jpg

Дитячі кімнати Сокме. Усе найкраще дітям. Для розробником і дизайнерів компанії Сокме це не порожні слова. Виконані з найбільш екологічно чистих матеріалів набори меблівдля дітей або юнацтва, являють собою досить комфортні і дуже надійні рішення, які здатні витримати досить значні динамічні навантаження. А крім того, дитяча кімната, обставлена такими меблями, поза сумнівами дозволить дитині відчувати себе комфортно, в будь-якому випадку.


01.jpgПередпокої Сокме. Передпокій - обличчя будинку або квартири. Крім того, приміщення передпокоїв, як правило, досить невеликі. Все це враховано в меблевих розробках компанії Сокме. Пропоновані передпокої дозволяють створити затишок і комфорт навіть на декількох квадратних метрах. А естетичні характеристики меблів для передпокою, яку роблять на фабриці Сокме, цілком дозволяють їй змагатися з кращими закордонними аналогами.

Слід зауважити, що всі перераховані вище типи меблів, в асортименті фабрики Сокме, широко представлені модульними рішеннями, які дозволяють, без особливих зусиль, підбирати найбільш прийнятні конфігурації для будь-якої ситуації, виходячи з можливостей приміщення і смаків конкретного покупця.

На що слід звернути увагу при виборі меблів Сокме

При виборі будь-якого типу корпусних меблів, завжди слід брати до уваги можливості приміщення. Маються на увазі розміри і конфігурація конкретної кімнати, в якій планується розмістити той чи інший набір меблів. Крім того, слід пам'ятати, що завжди повинен залишатися вільний простір для переміщення людей.

Звичайно ж, слід розуміти, що найкращий вибір для конкретних умов, найбільш розумно довірити професіоналам. Тому, має сенс звертатися в солідні і поважні торгові мережі, які мають у своєму розпорядженні достатньо кваліфікований і досвідчений персонал, щоб підібрати найбільш оптимальне рішення, серед величезного асортименту корпусних меблів фабрики Сокме.

30.03.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21