Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі (пуфи-груші)

Все ж таки правда – на скільки б весело та цікаво не було , єдиним найулюбленішим місцем, де можна повноцінно відпочити – це дім! Вдома все завжди так, як хочеш саме ти, вдома ти почуваєш себе комфортно та розслаблено, вдома ти просто відпочиваєш! Саме тому з великою увагою Ви обираєте обідні комплекти, вітальню, дивани і не тільки. А на скільки важливо, щоб вдома було улюблене місце для відпочинку, де можна було б насолодитись домашнім затишком і просто помріяти! В цій статті ми розкажемо Вам як раз про такий вид меблів, який Вам дозволить і відпочити, і помріяти, і весело провести час.


0d594d1e561635ec71e84ca25a1d90c2.jpg
Приблизно 40 років назад, в досить талановитих та ініціативних людей з`явилась ідея – ідея створити щось нове та абсурдне в меблевій галузі, а саме створити такі меблі, які б не мали ніякої логіки і значно відрізнялись від сучасних меблів. Так вони придумали пуф-грушу, або його також називають крісло-мішок. Цей вид меблів відрізняється від інших тим, що в ньому не має жорсткого каркасу. Для його виготовлення знадобились гранули пінополістеролу (гранули, які складаються з водню та вуглецю, або в народі його ще називають пінопласт) та тканина, в яку ці гранули обтягнуті. Ці складники є натуральними, екологічно-чистими та безпечними. Пуф-груша рівномірно розподіляє навантаження і приймає будь-яку форму, яка для Вас буде зручна. Цей винахід дуже швидко отримав популярність та визнання як в молоді, так і в старших людей. І звичайно всі споживачі цього винаходу знайшли в ньому найголовнішу функцію – надання зручності, затишку та комфорту.


d1bd5de9116129de22640b8b109b0203.jpg
Пуф, мішок, груша, баобаб, бін бег – на сьогоднішній день цей вид меблів має багато назв, і у відмінності від перших моделей, які виготовлялись тільки в рожевому кольорі, сучасні пуфи-груші робляться в будь-яких кольорах та візерунках, які дозволять зробити Ваш інтер`єр більш сучасним, яскравим та привабливим.

Пуф-груша знаходить своє застосування в багатьох випадках: він стає чудовим подарунком для друга або другої половинки, його використовують для фото-сесій, його беруть з собою на відпочинок на дачу, озеро або море, і звичайно він стає незамінимою частиною домашнього затишку та інтер`єру. Завдяку його невеликій вазі не потрібно багато сил, щоб перенести його з одного місця в інше. Тому пуф-груша чим дальше, тим більше набирає популярності та являється улюбленою частиною дому.

Кнопка укр.png
06.07.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21