Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі

Безкаркасні меблі (пуфи-груші)

Все ж таки правда – на скільки б весело та цікаво не було , єдиним найулюбленішим місцем, де можна повноцінно відпочити – це дім! Вдома все завжди так, як хочеш саме ти, вдома ти почуваєш себе комфортно та розслаблено, вдома ти просто відпочиваєш! Саме тому з великою увагою Ви обираєте обідні комплекти, вітальню, дивани і не тільки. А на скільки важливо, щоб вдома було улюблене місце для відпочинку, де можна було б насолодитись домашнім затишком і просто помріяти! В цій статті ми розкажемо Вам як раз про такий вид меблів, який Вам дозволить і відпочити, і помріяти, і весело провести час.


0d594d1e561635ec71e84ca25a1d90c2.jpg
Приблизно 40 років назад, в досить талановитих та ініціативних людей з`явилась ідея – ідея створити щось нове та абсурдне в меблевій галузі, а саме створити такі меблі, які б не мали ніякої логіки і значно відрізнялись від сучасних меблів. Так вони придумали пуф-грушу, або його також називають крісло-мішок. Цей вид меблів відрізняється від інших тим, що в ньому не має жорсткого каркасу. Для його виготовлення знадобились гранули пінополістеролу (гранули, які складаються з водню та вуглецю, або в народі його ще називають пінопласт) та тканина, в яку ці гранули обтягнуті. Ці складники є натуральними, екологічно-чистими та безпечними. Пуф-груша рівномірно розподіляє навантаження і приймає будь-яку форму, яка для Вас буде зручна. Цей винахід дуже швидко отримав популярність та визнання як в молоді, так і в старших людей. І звичайно всі споживачі цього винаходу знайшли в ньому найголовнішу функцію – надання зручності, затишку та комфорту.


d1bd5de9116129de22640b8b109b0203.jpg
Пуф, мішок, груша, баобаб, бін бег – на сьогоднішній день цей вид меблів має багато назв, і у відмінності від перших моделей, які виготовлялись тільки в рожевому кольорі, сучасні пуфи-груші робляться в будь-яких кольорах та візерунках, які дозволять зробити Ваш інтер`єр більш сучасним, яскравим та привабливим.

Пуф-груша знаходить своє застосування в багатьох випадках: він стає чудовим подарунком для друга або другої половинки, його використовують для фото-сесій, його беруть з собою на відпочинок на дачу, озеро або море, і звичайно він стає незамінимою частиною домашнього затишку та інтер`єру. Завдяку його невеликій вазі не потрібно багато сил, щоб перенести його з одного місця в інше. Тому пуф-груша чим дальше, тим більше набирає популярності та являється улюбленою частиною дому.

Кнопка укр.png
06.07.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21